БЕЗ МОВИ НЕМА ДЕРЖАВИ!

БЕЗ МОВИ НЕМА ДЕРЖАВИ!

Володимир Сюрін 

Кубанці перестали бути українцями задовго до зникнення мови, почепивши собі кокарди з мутантом. З того моменту вони втратили дух козацтва та дорівняли себе до інших кізяків. Втрата мови - лише наслідок рабства. Сьогодні по Московії є безліч заробітчан, котрі розмовляють українською, і деякі навіть кажуть що це "вимушений крок". Вони теж вже втратили свій український дух, незалежно від мови.

 Володимир Кушнір

Фото Володимира Кушніра.

0
0
0
0
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Позитивні події в житті Позитивні події в житті
Сьогодні в місті прохолодно та без опадів. Сьогодні в місті прохолодно та без опадів. Якщо не місцевий, проголосувати  —  не проблема Якщо не місцевий, проголосувати — не проблема Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Погоріли електроприлади. Чи насправді в усьому винен вітер? Вітри повертаються Вітри повертаються
Коментарі (1)
  • Анонім

    Українська мова, то як історично-культурний елемент, далеко не основний, у творенні нації та держави. Основним елементом утворення даржави, все таки, слугує суспільний договір окремих громад дотримуватись певного порядку та правил. З нього випливає і державний (український) дух громадянина. Ви самі вказуєте на відсутність такого духу у певних заробітчан, хоча вони і розмовляють українською. Ми знаємо безліч прикладів останніх років прояву українського патріотичного духу російсько-, іншо-мовними громадянами. Договір та повага до нього, ось основна база творення держави. Швейцарія, США, Китай, Індія і т.д. - безліч прикладів. Гадаю, що не потрібно нагадувати нам, що розмовляючи однією мовою ми так часто не розуміємо один одного. Потрібно саме це виховувати: бажання до порозуміння, повага до інтересів громади, повага громади до інтересів особистості, повага до узгоджених правил та законів, зміна цих правил шляхом узгодження, а не їх нехтуванням .
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

keyboard_arrow_up