Психологія раба і концепція успішної держави - речі не сумісні. Або чому розгромили самооборону Козятина.

Назвем це повстання ,Бунтом.Найближчим часом не уникнути.Землю відбирають .Села знищують.Питання різати а кого ні стає актуальністю.Неймовірне озброєня поліії і нацгвардії свідчит про те що президент до цього готується.

А як до цього готуються селяни покаже час.В одне я вірю хребет народу Українця не зламати.

Влад Лісовий.Корупційна інфекція на рівні голів сільських рад Козятинщини підгоготовила за гроші і вже створила  простір так званого ринку землі. Мета його — заграбастати орну землю. По корупційній складовій відібрати у селян також так звану пайову землю. Та так, щоб не вчинили опір. Селян заганяють в місто. Роблять міщанами. 
Стратегія президента — повальне знищення 80 відсотків сіл. Залишаться тільки ті села, що від міста на 10 і не більше 15 км. Що перейдуть в так звану зону відпочинку фінансових воротил. Втрата спадковості поколінь деорганізує і подавить бажання чинити  опір.
А вже в місті контролювати будь-які інакомислення легше. Аппарат подавлення будь-якого опору — загони поліції, а особливо нацгвардії, нашпиговуються чисельністю, мають грошове забезпечення. Технічне забезпеченням апарату подавлення сягає рівня, яком позаздрать такі ж силовики в Польші. Це дуже яскраво видно і свідчень цьому безліч.
Саме тому була знищена доволі потужна сила в Козятині, як самооборона. Яка чинила опір, а саме головне — виступила окремим гравцем, що реально завадила б, поламала б схеми відбору паїв у селян без грошей. 
Показово і це дуже добре видно по Бродецькому цукровому зоводу. Лягла самооборона — зник і завод. Навіть, якби самооборона не докладала зусиль в відстоювання інтересів селян Бродецького, чіпати завод не наважилися б ні за що. Реформа громад як раз і ставить на меті —  селян із жертв перетворити в мисливців. 
Тільки на Козятинщині таких реформ не спостерігається. Це не потрібно таким персонам, як голови сільських рад, аграрії-латифундисти, голова райради і тим більше голова райдержадміністрації. Їм і так добре.
Ми ж повинні стати відповідальними господарями власної долі.
Коментарі (1)
  • Саша Субота

    Аграрії дорвались до влади Це очевидно 8 тисяч га землі у районі обробляють незаконно хіба вони віддадуть цю землю громадам ? Ні підімнуть під себе! А допоможуть ручні сільські головиЄ приклади Журбинці ПляховаБезименна Білопілля Та у кожному селі районуСлободянюк Оркуша самі роблять оборудки з землею та іншим допомагають обєгорити селян!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
15:24 Штик-ніж, коноплі з метадоном та набої до вогнепальної зброї: про козятинські злочини 14:44 Козятинський гурт підкорив серця Олега Скрипки та Ніни Матвієнко play_circle_filled 14:14 +5 нових інфікованих козятинчан: дані COVID-19 по області 13:31 Чому в Козятинській лікарні не працює приймальне відділення екстреної допомоги? play_circle_filled Від читача 13:15 На сайті Куркуль є цікаві відомості про Самгородоцьку ОТГ 11:16 У школах Глуховецької ТГ пройшов Міджнародний День миру 10:10 Ми у «жовтій зоні»: де найбільше захворіли COVID-19 та які будуть обмеження? 09:43 «Аркона», «Жива історія» та наші співочі артисти: у цю суботу у Сестринівці відбудеться обласне свято play_circle_filled 09:00 Рукавички та пакети для сміття: козятинчан запрошують до всесвітньої акції прибирання 08:12 День Якима (Іоакима) і Ганни та осіннього рівнодення: прикмети та традиції цього дня 19:55 Потепліє в Україні ближче до вихідних, а вже сьогодні прогнозують перші заморозки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up