Тротуари: звіти і дійсність

Тротуари: звіти і дійсність

Не задоволення людей у нехтуванні їх благоустрою

 З 8 жовтня на вул. Ярослава Мудрого у Козятині розпочалися ремонтно-демонтажні роботи з приводу будівництва тротуару. Відбувається знищення зелених насаджень, рихтування землі, забруднення проїжджої частини, необгородження стрічкою та дорожніми знаками зони проведення робіт для безпеки водіїв та пішоходів, забруднення землею та уламками дерев виходу з прибудинкової території на проїжджу частину.

Про це повідомили газету “RIA-Козятин” мешканці вулиці пані Ольга та пан Сергій у листі до редакції:

“За цілий тиждень під час проведення робіт жодного разу огородження місця проведення робіт стрічкою чи  дорожніми знаками не виконувалось, а біля дороги лишилася глибока яма. Лише 15.10.18 р. у вихідний день бульдозер почав виконувати не зрозумілі роботи, часто зупиняючись на смузі зустрічного напрямку ближче 10 м від перехрестя, перекриваючи дорогу та створюючи небезпеку іншим учасникам дорожнього  руху. Адже штучно була утворена обмежена оглядовість, що могло спричинити не одне ДТП. Це при тому, що напередодні вулицями Я. Мудрого та 8 Гвардійська сталися аварії, одна з яких зі смертельним наслідком. Водій, який працював на бульдозері зеленого кольору марки “Petro Nick” (днз АВ 35138), порушив п. п 1.5 ПДР України — дії або бездіяльність учасників дорожнього руху та інших осіб не повинні створювати небезпеку чи перешкоду для руху, загрожувати життю чи здоров’ю громадян, завдавати матеріальні збитки. З 08.10.18 через купу землі та захаращення ми не могли безперешкодно потрапити до свого будинку. Згідно зі ст. 139 КУпАП, відповідальна особа не вжила заходів щодо забруднення дорожнього покриття та попередження інших учасників дорожнього руху про можливу небезпеку або ризик. Завчасно про проведення робіт нас ніхто не повідомляв.
15 жовтня було встановлено вербальну комунікацію з водієм бульдозера, який назвався Миколою. Ніяких документів, які дають дозвіл на виконання робіт, не надав. Повідомити свої та матеріально-відповідальної особи контактні дані відмовився категорично. Вищевказаний працівник поводив себе неадекватно відносно мешканців  будинку, які зробили йому зауваження, виражався нецензурно. На зауваження не реагував, ставився зверхньо та байдуже. Після зауважень на його адресу, він швидко поїхав з місця робіт, так і залишивши за собою бруд, сміття та захаращений вихід з подвір’я. Під час проведення робіт було пошкоджено кабель телефонного зв’язку.”

 

На сьогодні на офіційному сайті міської ради розміщені світлини перших чиновників на фоні тротуарів і розораних місць під них. Вони “по-господарськи” позують.

 Фото з офіційного сайту міськради

Хочу передати “крик душі” сусідів будівництва для вжиття необхідних заходів і відповідного реагування. Звичайно, тротуари — благі наміри. Але майте людське ставлення до мешканців тих вулиць і приготуйтесь прозвітувати, скільки ж громаді обійдеться така свята справа. Відомо, що підрядник один і той самий - депутат Малишевський, який забув за свої обов’язки і обіцянки як депутат, а став новоспеченим підприємцем по збуту міськраді плитки.

0
0
0
1
Сьогодні у Козятині Сьогодні у Козятині
Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини
У Козятині будують автомийку без документів У Козятині будують автомийку без документів Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим Перемога: на обласній Спартакіаді серед допризовної молоді Вінниччини наш район став першим У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці У Козятині на Підгорбунського зроблять велодоріжку та капремонт вулиці
Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

16:40 Пам'ятний захід: вшанували ліквідаторів Козятинщини photo_camera 14:20 Благодійність: учні дубовомахаринецької школи зібрали для кардіологічного обладнання пів тисячі гривень photo_camera 13:02 Слово лікаря: Лазня лікує або з легким паром! 11:11 У Козятині будують автомийку без документів Від читача 12:00 Обірвався земний шлях найдорожчої людини... 10:20 На 93 році життя помер учасник бойових дій у Другій Світовій війні, визволитель Козятина та Вінниці Анатолій Радченко 10:11 Минає 33 роки. Про найстрашнішу аварію на ЧАЕС 09:45 Ліквідатор першої категорії Ніна Петрик: «Що було в Чорнобилі, переказати не можна» play_circle_filled 08:39 Страсна п'ятниця: що не можна робити 26 квітня 20:48 Штраф за незнання — 11900 гривень. Закон про мову в цифрах 18:39 Вибори президента: про голосування і результати у Козятині 16:53 Історичне рішення: прийняли закон про українську мову
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up