Подорожі

Подорожі

На фото: Виставка вінничанина Олександра Білецького (ліворуч) спростовує брехню росіян про нашу державу (праворуч міністр...

Про наболіле — в свідченнях козятинчанина, який жив у Криму і був вимушений виїхати за кордон Точка разлома  

Напередодні Різдва за католицьким обрядом 23 грудня іноваційний центр розвитку дитини “Розумне совеня” виготовив новорічні...

Саме вона головна особа у створенні Самгородоцької музичної школи

 15 січня 2019 року, о 16:00 Укрзалізниця відновлила операції повернення проїзних документів на сайті booking.uz.gov.uа, на мобільній версії сайту й мобільних додатках. Призупинення виконання операцій повернення проїзних документів через інтернет діяло з метою запобігання зловживанням у піковий період перевезень з 15 грудня 2018 року.

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися пасажири, які переважно користуються послугами авобусу № 3.

Для перевезення пасажирів у період новорічних та різдвяних свят призначено додаткові рейси швидкісного поїзда «Інтерсіті+» № 720/719 Київ – Харків – Київ. З Києва поїзд вирушить у додаткові рейси 25 грудня, 1 і 8 січня, у зворотному напрямку з Харкова -  26 грудня, 2 та 9 січня.

Стала проблема у багатьох козятинчан отримати субсидію, якщо хоча б одна людина, яка зареєстрована в домогосподарстві, постійно працює за кордоном. У такому випадку департамент соціальної політики радить виписувати таких членів сім'ї, якщо люди бажають отримати субсидію.

Фото з тортом, на якому український прапор і назвою нашого міста, гуляє соцмережами.

Композиція "Білі лебеді"

У звичайній теплиці протягом року Олександр Шевчук з Широкої Греблі вирощує банани, ананаси, ківі, лимони і мандарини.

Творчі діти — гордість Козятинщини — з кузні талантів Самгородоцької музичної школи

Мешканці афганського будинку 34 по вулиці Катукова скаржаться, що мерія не тримає слова. Більше трьох місяців комунальне підприємство Відродження дурить людей і не здійснює ремонт даху і це при тому, що змусило людей придбати за свій рахунок рубероїд та бензин для смоли. На горищі будинку залишені знаряддя праці, як непотріб.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up