Подорожі

Подорожі

В останню неділю жовтня в Україні відзначають День автомобіліста і дорожника. В цьому році воно припадає на 30 жовтня. Своє професійне свято відзначають люди, які працюють в галузях автомобілебудування, автоперевезень, сервісного обслуговування та ремонту автомобілів, автошколи водії особистого і службового транспорту та дорожники. Наша розповідь про козятинських перевізників

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

На Вінниччині розпочав курсувати регіональний поїзд № 795/796 Київ – Гайворон (Кіровоградська область). Даний потяг з’єднує кілька областей. Зокрема, у Вінницькій області потяг зупиняється у 15 населених пунктах.

З 7 липня Укрзалізниця запускає щоденний нічний швидкий поїзд «Буковина» № 117/118 сполученням Чернівці — Чернігів — Чернівці. Відомо, що він курсуватиме і через Козятин 

АТ "Укрзалізниця" змінила розклад руху деяких поїздів далекого сполучення через зміну попиту та карантинні обмеження. Про це повідомляє пресслужба Укрзалізниці.

«Укрзалізниця» проводить опитування серед пасажирів у процесі підготовки до літніх перевезень. Пропозиції та побажання будуть враховані при призначенні поїздів на туристичний період.

Очільниця Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА зазначила, що в області, як і по всій Україні, недостатньо вакцин від грипу. Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Укрзалізниця продовжила маршрут поїзда №779/780 "Столичний експрес" Суми — Київ до Вінниці на 24 серпня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

«Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.» – йдеться на сайті Укрзалізниці.

Тиждень тому наш земляк Артем Ольхом’як повернувся з Фінляндії. Там він встиг і попрацювати, і поїздити країною. Чому середньостатистичний фін ніколи не викине в смітник алюмінієву банку, який у місцевих улюблений вид транспорту і що є вдома у кожного фіна - про це розповів нам козятинчанин.

keyboard_arrow_up