Подорожі

Мер звалив всю відповідальність на підприємців

Не добули діти Олени Філіної на оздоровленні у вінницькому таборі “Колос”. Причиною стало різке погіршення здоров’я її 8-річного...

Ще в травні влада прозвітувала, що закупила 44 лавки, які розставила по місту. Довгий проміжок часу така інформація не відповідала...

14 вересня  2017 року відбулася нарада-семінар з головами первинних організацій ветеранів Козятинської дирекції залізничних перевезень Південно-Західної залізниці.

Такий вигляд єдиної унікальної пам’ятки архітектури м. Козятин, побудованої в болоті за неповних три роки в 1888-1890 рр без екскаваторів та піднімальних кранів. Вигляд головного фасаду південної сторони залізничного вокзалу.

Як у нашому місті працює громадський транспорт, сказано та написано багато

Стихійне сміттєзвалище біля гуртожитку залізничного училища продовжує своє смердюче життя. На жаль, єврозбирання сміття влада організувала тільки в центрі

На пікові дати 24, 26, 27 та 28 серпня «Укрзалізниця» призначила 5 додаткових поїздів на популярні напрямки: Київ – Дніпро, Київ – Хмельницький, Київ – Львів, Миколаїв – Київ, Одеса – Київ.

Німецька мова відіграє важливу роль в суспільно-економічному житті Європи та всього світу в цілому. Її як англійську та французьку мову вивчають у багатьох країнах світу.

Прекрасний день - вівторок 18 липня 2017 року. Центр міста

Дешевих авіаквитків українцям не бачити. Авіакомпанія Ryanair передумала освоювати український ринок «завдяки» керівництву «Борисполя». Як відреагували люди? Ми зібрали дописи з соцмереж.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up