Подорожі

Подорожі

У білопільській щколі паралельно з тижнем української мови та писемності проходить тиждень безпеки дорожнього руху під гаслом «Молоде покоління за безпеку дорожнього руху».

Верховна Рада ухвалила новий законопоект №1150 про штрафи через неправильне перевезення дітей у авто.  За статистикою Міністерства охорони здоров‘я, кожна 10-та людина травмована внаслідок ДТП – дитина. За новий закон проголосували 332 депутата.  

Захід проводився 25-27 жовтня 2019 року у м. Київ Громадським холдингом «ГРУПА ВПЛИВУ» в межах гранту, наданого проєктом Ради Європи «Внутрішнє переміщення в Україні: розробка тривалих рішень».

«Укрзалізниця» відкрила можливість купувати квитки на 12 додаткових потягів, що курсуватимуть між українськими містами на період осінніх канікул. Серед цих потягів три буде зупинятись на станціях Вінниччини, а два – безпосередньо  у Козятині

Укрзалізниця призначила шість додаткових поїздів до Дня захисника України та Покрови Пресвятої Богородиці. Українці матимуть нагоду використати три вихідні дні поспіль для святкових подорожей.

 Департамент військового капеланства Патріаршої курії Української греко-католицької церкви організував для чотирьох матерів загиблих військовослужбовців поїздку до Афін. Інформацію про це Департамент оприлюднив на своєму сайті.  

З 1 жовтня українським водіям необхідно включати денні ходові вогні або ближнє світло фар на заміських дорогах.

Акція вільної профспілки залізничників відбулася днями біля офісу Президента України

Андрій Макарчук на VI звітно-виборній молодіжній конференцій Дорожньої профспілкової організації увійшов до списку кращих профспілкових молодіжних лідерів

Експортно-імпортний банк США підтвердив відновлення співпраці з Україною.  Серед перших проектів — локомотиви для «Укрзалізниці» та співпраця в авіації.

keyboard_arrow_up