Подорожі

Подорожі

Очільниця Департаменту охорони здоров’я та реабілітації ОДА зазначила, що в області, як і по всій Україні, недостатньо вакцин від грипу. Про це повідомляють на сайті Вінницької ОДА.

Укрзалізниця продовжила маршрут поїзда №779/780 "Столичний експрес" Суми — Київ до Вінниці на 24 серпня 2020 року. Про це повідомляє прес-служба УЗ.

«Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.» – йдеться на сайті Укрзалізниці.

Тиждень тому наш земляк Артем Ольхом’як повернувся з Фінляндії. Там він встиг і попрацювати, і поїздити країною. Чому середньостатистичний фін ніколи не викине в смітник алюмінієву банку, який у місцевих улюблений вид транспорту і що є вдома у кожного фіна - про це розповів нам козятинчанин.

Вдвічі. Таке зменшення пов'язують з пандемією COVID-19 Про це повідомляє «Інформаційна Вінниччина»

З 25 та 26 липня відновлюється рух ще семи електропоїздів. Із них 6 електропоїздів в напрямку Козятина Про це газету повідомили у Козятинській дирекції залізничних перевезень

Спеціалісти Козятинського районного управління Головного управління Держпродспоживслужби підготуавли пам'ятку для українських туристів Які рекомендації потрібно знати, щоб безпечно відпочити? 

Літо - час для відпусток і відпочинку. І для цього зовсім не обов’язково їхати далеко, адже поряд є багато чого цікавого. Ми зробили для вас підбірку місць у радіусі 40 кілометрів, куди можна поїхати.

В соціальних мережах від козятинчан все частіше з'являються світлини з пейзажами глуховецького кар'єру

keyboard_arrow_up