Подорожі

Подорожі

Мандрувати можливо навіть по Манхетену! Тільки з нами — в лоно не чіпаної природи. Рюкзак за плечима, транспорт — веломашина,...

1. В Україні, в містечку Рахів, в оточенні мальовничих Карпат знаходиться географічний центр Європи.

Разом із програмою “Приймаюча сім’я” кожен бажаючий може прийняти у себе вдома людину із будь-якої частини...

Теплі сонячні дні, наповнені ароматом квітів та свіжої зелені, так і надихає взяти рюкзак і поїхати кудись поближче до природи.

Урочистості в Журбинцях були початком святкувань 144 річниці міста Козятина

Сезон відпусток в розпалі

Укрзалізниця до Дня Конституції України пустила нові поїзди, в тому числі, через Козятин

Саме таке спостерігали на ПРБ мешканці Козятина

Олександр Голодняк, якому майже 80 років, спадковий церковний майстер від батька та діда. Нині він опікується будівництвом каплички в урочищі "Грім", на берегах Гуйви. Про це ми повідомляли у серпні минулого року.

Як реве ревучий байк.Козятин 19.05.2018 р ПОКАЗАТИ БІЛЬШЕ  

Крим, який був і зaлишaється укрaїнським. Кaлейдoскoп Тернoпільщини і Львівщини. Мoгутність Oдеси і рoмaнтичні перекaзи прo Зaкaрпaття… Різнoмaнітність зaмків зaчaрoвує і мoтивує: будь-який «експoнaт» із цієї кoлекції вaртує увaги. A мoже, й мaндрівки?..

На гарячу лінію газети "RIA-Козятин" в 9 год. 59 хв- 6 березня 2018 року надійшла скарга про те, що на швейній фабриці по вул. Матроса у виробничих приміщеннях холодно

Краще, по-спортивному

25 лютого в південнокорейському місті Пхьончхані завершилися XXIII Зимові Олімпійські ігри. Українську скарбничку спортивних здобутків поповнив лижник із Миколаєва Олександр Абраменко, який здобув золоту медаль у фрістайлі. Це перша в історії нашої держави олімпійська нагорода в цьому виді спорту, що робить її вдвічі ціннішою, адже традиційно Україна завойовує небагато медалей на зимових іграх. 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up