Політика

Політика

У п'ятницю, 21 лютого провели позачергову сесію Козятинської районної ради, 33-ї за рахунком. Про що говорили депутати - у дев'яти реченнях.

У електронному реєстрі з’явилася декларація козятинчанина Сергія Лефтера як кандидата на посаду в Офіс Президента. Молодий чоловік хоче очолити сектор висвітлення діяльності Володимира Зеленського. Що відомо про нашого земляка?  

У п’ятницю, 14 лютого, відбулася 42 сесія міської ради 7 скликання. На сесію було винесено 32 питання порядку денного плюс майнові питання. Тільки найбільше наших земляків хвилювало питання підвищення тарифів на водопостачання та за якими тарифами платити за воду.

З наболілими питаннями та проблемами звернулося близько 30 осіб з Козятина, Махнівки, Панасівки, Кордишівки, Самгородка, Перемоги.

На Козятинщині планують три ОТГ замість чотирьох: Козятинська, Глуховецька та Махнівська. Самгородоцьку виключили із плану.

Аналітичний портал «Слово і діло» перевірив, чи дотрималися усіх своїх обіцянок депутати-мажоритарники, які представляють інтереси Вінницької області. У списку є Петро Юрчишин, народний обранець, що пройшов за нашим округом на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Що виконав депутат, а які обіцянки залишились на папері і чи пообіцяв він більше, ніж його попередник?

У редакцію газети «RIA-Козятин» звернулися мешканці району залізничного училища. Вони повідомили, що не можуть знайти свого депутата і написали листа такого зразка: «Ми, жителі міста, вулиці такої-то, просимо вашої допомоги знайти нашого депутата, який на сесії не з’являється і життям своїх виборців не цікавиться. Стоїть питання: для чого ми її обирали». 

Учора, 22 грудня, відбулися перші вибори у Махнівській об’єднаній територіальній громаді. Обирали депутатів та голову громади. Вже відомо, хто переміг.

Волевиявлення. Цієї неділі, 22 грудня відбудуться перші вибори до Махнівської ОТГ. Це друга територіальна громада, що з’явилася у Козятинському районі. Ми зазирнули у декларації кандидатів на головування громади. Хтось із претендентів має нерухомість у Вишневому, а хтось — лише дві земельні ділянки.

Махнівська ОТГ – одна із трьох новостворених громад Вінниччини, де 22 грудня мають відбутись перші вибори депутатів Махнівської сільської ради та Махнівського сільського голови ОТГ.

keyboard_arrow_up