Політика

Політика

До бюджетів 63 громад області надійшло 4,2 мільярда гривень за 1 півріччя цього року. Перевиконали планові показники надходжень у 54 громадах. Про це під час онлайн зустрічі з фінансистами громад регіону повідомив заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба.

Розповідаємо, які питання встигли розглянути за такий короткий проміжок часу.

Президент України Володимир Зеленський 29 березня підписав розпорядження про звільнення з посади 11 голів райдержадміністрацій Вінницької області.

У неділю, 28 березня, у п`яти територіальних громадах Вінниччини відбулись проміжні вибори до місцевих рад, ще в одній пройшли довибори.

У двох громадах Козятинщини  обирають депутатів. Причина у тому, що у сільських радах недобір обранців. Депутатський корпус Махнівки і Самгородка налічує 19 осіб, а має бути 22.

Нагадаємо, центральна виборча комісія призначила на 28 березня проміжні вибори для Самгородоцької та Махнівської територіальних громад. Там знову обиратимуть депутатів. Щоправда, голосувати піде не уся громада, а лише декілька округів  

На підпис президента України чекає ряд розпоряджень, які стосуються звільнення очільників районних державних адміністрацій Вінницької області.

Зі складу виконкому вивели п’ять осіб, натомість включили шість старост та начальника Козятинської поліції. Розповідаємо, хто покинув лави виконавчого комітету.

Знову відбулися зміни у складі обранців.

Політика. Депутатів Вінницької обласної ради закріпили за територіальними громадами області. Вони працюватимуть у цих громадах до кінця своєї каденції. Відповідне рішення обранці прийняли на своїй останній сесії. Про це повідомляє Вінницька обласна рада на своєму сайті

keyboard_arrow_up