Політика

Політика

У редакцію газети «RIA-Козятин» звернулися мешканці району залізничного училища. Вони повідомили, що не можуть знайти свого депутата і написали листа такого зразка: «Ми, жителі міста, вулиці такої-то, просимо вашої допомоги знайти нашого депутата, який на сесії не з’являється і життям своїх виборців не цікавиться. Стоїть питання: для чого ми її обирали». 

Учора, 22 грудня, відбулися перші вибори у Махнівській об’єднаній територіальній громаді. Обирали депутатів та голову громади. Вже відомо, хто переміг.

Волевиявлення. Цієї неділі, 22 грудня відбудуться перші вибори до Махнівської ОТГ. Це друга територіальна громада, що з’явилася у Козятинському районі. Ми зазирнули у декларації кандидатів на головування громади. Хтось із претендентів має нерухомість у Вишневому, а хтось — лише дві земельні ділянки.

Махнівська ОТГ – одна із трьох новостворених громад Вінниччини, де 22 грудня мають відбутись перші вибори депутатів Махнівської сільської ради та Махнівського сільського голови ОТГ.

Сьогодні вночі у Франції відбулася чотиристороння зустріч Президента України Володимира Зеленського, канцлерки Німеччини Ангели Меркель, Президента Франції Еммануеля Макрона та Володимира Путіна. Ми поцікавилися у козятинчан, що вони думають про ці переговори. Ви теж можете долучитися до обговорення - взяти участь у голосуванні чи писати свої думки у коментарях.

На посаду першого заступника голови обласної державної адміністрації призначено Здітовецького Сергія Георгійовича

Нещодавно до Глуховецької ОТГ приєдналися Пузирківська та Бродецька сільради. Тому Центральна виборча комісія призначила на 22 грудня вибори, де мають обрати нових депутатів від нещодавно приєднаних сіл і селищ. Розповідаємо про кандидатів.  

Мешканець села Велике Федір Свідзінський розповів, що Вернигородоцьку сільську раду хочуть приєднати до Глухівецької ОТГ. За його словами, громадських обговорень з приводу об’єднання ніхто не проводив. Чи дійсно у сільраді планують об’єднання із Глухівцями і чому мешканці Великого не хочуть цього.

Калинівчанин Юрій Слабчук, якого Президент звільнив з посади голови Козятинської районної адміністрації 11 листопада, хоче знову очолити РДА. Він подав декларацію на сайті НАЗК як претендент на посаду голови Райдержадміністрації. Розповідаємо, що задекларував чиновник.  

Президент Володимир Зеленський звільнив низку голів районних державних адміністрацій у Вінницькій області. 

keyboard_arrow_up