Політика

Політика

Президент Володимир Зеленський звільнив низку голів районних державних адміністрацій у Вінницькій області. 

Центральна виборча комісія призначила на неділю, 22 грудня 2019 року, перші вибори депутатів та голів у 86 об’єднаних територіальних громадах У трьох об’єднаних громадах Вінниччини 22 грудня пройдуть вибори. Серед них і Козятинський район

Учора, 2 жовтня о 18 годині на площу Героїв Майдану біля будівлі Райдержадміністрації прийшли козятинчани. Зібрання проходило без політичних гасел та прапорів будь-яких політсил. Хто там був та що обговорювали, читайте у нашому матеріалі.  

Сьогодні, 19 вересня, у Вінниці представили нового голову Вінницької обласної державної адміністрації. Ним став заступник міського голови Вінниці Владислав Скальський.

На Вінниччині планують зменшити штат працівників райдержадміністрацій, зокрема кількість робітників апарату скоротять майже вдвічі. 

Верховна Рада призначила заступника керівника Офісу Президента з економічних питань Олексія Гончарука Прем'єр-міністром України.  

Сьогодні проведено чергове засідання комісії з питань призначення соціальних допомог при виконкомі Козятинської міської ради 

У офісі Президента України розглянули звернення депутата Козятинської міськради Сергія Матвіюка стосовно виділення коштів на будівництво нової системи водопостачання. Про це чиновник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

keyboard_arrow_up