Політика

Політика

У ці вихідні Козятин відзначатиме свій день народження. З нагоди дня міста ми вирішили згадати його очільників. За останні тридцять років Козятин чотири рази змінював керманичів. Кожен з них змінив Козятин. Як саме — розбиралися наші журналісти

У середу, 16 березня стало відомо, що фракція політичної сили «Опозиційна платформа - за життя» при Вінницькій обласній раді саморозпустилася. Деталі у нашій публікації

Перед виборами Тетяна Єрмолаєва часто писала у Фейсбуці про свої плани і бачення того, що має бути у місті й громаді, якщо її оберуть міським головою. Чи вдалося втілити у життя те, про що йшлося в дописах у соцмережі?

Минув рівно рік, відколи міська рада восьмого скликання приступила до виконання своїх обов’язків. За цей час відбулося 17 сесій і 18 засідань, позаяк одну із сесій розділили на дві частини. Хто з наших обранців часом не відвідує сесії, а хто не завжди досиджує до кінця?

Минулої середи відбувся щотижневий особистий прийом козятинчан у кабінеті міського голови Тетяни Єрмолаєвої. Цього разу найбільше звернень стосувалися галузі житлово-комунального господарства громади.

До бюджетів 63 громад області надійшло 4,2 мільярда гривень за 1 півріччя цього року. Перевиконали планові показники надходжень у 54 громадах. Про це під час онлайн зустрічі з фінансистами громад регіону повідомив заступник директора Департаменту фінансів облдержадміністрації Олександр Горба.

Розповідаємо, які питання встигли розглянути за такий короткий проміжок часу.

Президент України Володимир Зеленський 29 березня підписав розпорядження про звільнення з посади 11 голів райдержадміністрацій Вінницької області.

У неділю, 28 березня, у п`яти територіальних громадах Вінниччини відбулись проміжні вибори до місцевих рад, ще в одній пройшли довибори.

У двох громадах Козятинщини  обирають депутатів. Причина у тому, що у сільських радах недобір обранців. Депутатський корпус Махнівки і Самгородка налічує 19 осіб, а має бути 22.

keyboard_arrow_up