Політика

Політика

На Вінниччині планують зменшити штат працівників райдержадміністрацій, зокрема кількість робітників апарату скоротять майже...

Верховна Рада призначила заступника керівника Офісу Президента з економічних питань Олексія Гончарука Прем'єр-міністром України.  

Сьогодні проведено чергове засідання комісії з питань призначення соціальних допомог при виконкомі Козятинської міської ради 

У офісі Президента України розглянули звернення депутата Козятинської міськради Сергія Матвіюка стосовно виділення коштів на будівництво нової системи водопостачання. Про це чиновник повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Станом на сьогодні, 23 липня 2019 року, 10 годину центральна виборча комісія опрацювала 93% протоколів. Як розділися голоси виборців на Вінниччині  

Козятин голосував. Цієї неділі, 21 липня, відбулися парламентські вибори. Україна обирала Раду та нардепів. Голосували і козятинці. Як? Вже відомі перші цифри та фаворити від нашого 13-го округу з 73 районних дільниць.

В день виборів всі 16 виборчих дільниць в місті Козятині відкрилися о восьмій годині. Як  тільки відкрилися дільниці, були невеликі черги. Таке явище відбувалося коли виборці приходили групами чи з однієї вулиці.

Учора був день тиші, коли не можна агітувати за політичні партії та кандидатів від об’єднаних виборчих округів.

Марія Андріяш прийшла на виборчу дільницю, аби зробити свій вибір. Жінка вважає, що голосувати дуже важливо, тому що країні потрібні зміни у позитивний бік.

В день виборів всі 16 виборчих дільниць в місті Козятині відкрилися о восьмій годині

keyboard_arrow_up