Політика

Політика

Сьогодні, 26 березня відбулася позачергова сесія Міської ради. Засідання тривало майже півтори години. Ми розповімо вам найголовніше, про що говорили депутати.

Із 1 січня цього року почався черговий етап подання декларацій. На момент, коли ми верстали газету, у електронній системі було сім документів від депутатів Козятинської міської ради. Ми зазирнули у їх декларації та порівняли з минулорічними.

Увечері, 4 березня, Україна отримала оновлений склад Кабінету міністрів, після того як Верховна Рада підтримала відставку прем’єра Олексія Гончарука. У крісло нового прем'єра сів Денис Шмигаль. Що відомо про нового прем'єра?  

Минулого тижня в Дубових Махаринцях та в Блажіївці відбулися сходи села. На зборах громади селяни вирішували, до якої ОТГ їм приєднатися. Вибір громада мала зробити між Самгородоцькою і Козятинською ОТГ. Про словесні баталії місцевих активістів та виступи районного і міського Козятинського керівництва наша розповідь.

У п'ятницю, 21 лютого провели позачергову сесію Козятинської районної ради, 33-ї за рахунком. Про що говорили депутати - у дев'яти реченнях.

У електронному реєстрі з’явилася декларація козятинчанина Сергія Лефтера як кандидата на посаду в Офіс Президента. Молодий чоловік хоче очолити сектор висвітлення діяльності Володимира Зеленського. Що відомо про нашого земляка?  

У п’ятницю, 14 лютого, відбулася 42 сесія міської ради 7 скликання. На сесію було винесено 32 питання порядку денного плюс майнові питання. Тільки найбільше наших земляків хвилювало питання підвищення тарифів на водопостачання та за якими тарифами платити за воду.

З наболілими питаннями та проблемами звернулося близько 30 осіб з Козятина, Махнівки, Панасівки, Кордишівки, Самгородка, Перемоги.

На Козятинщині планують три ОТГ замість чотирьох: Козятинська, Глуховецька та Махнівська. Самгородоцьку виключили із плану.

Аналітичний портал «Слово і діло» перевірив, чи дотрималися усіх своїх обіцянок депутати-мажоритарники, які представляють інтереси Вінницької області. У списку є Петро Юрчишин, народний обранець, що пройшов за нашим округом на позачергових виборах 21 липня 2019 року. Що виконав депутат, а які обіцянки залишились на папері і чи пообіцяв він більше, ніж його попередник?

keyboard_arrow_up