Політика

Президент Польщі Анджей Дуда та прем’єр-міністр Матеуш Моравєцький не зможуть відвідати Білий дім і зустрітися з Дональдом...

Зустріч всеукраїнських лідерів опозиції, що пройшла днями в Києві, одразу обросла чутками та конспірологічними версіями....

Лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко в ефірі «Znaj.ua» розповів про об'єднавчі процеси в опозиції та ймовірних...

Прибуло 30 народних обранців у п’ятницю, 16 лютого, на 25 сесію міської ради 7 скликання

75-ті роковини Корюківської трагедії - наймасштабнішої за втратами серед мирного населення в роки Другої світової війни в Європі. 1-2 та 9 березня 1943 року донські кізяки з каральної групи (Strafkommando) 399-ї головної польової комендатури Вермахту (за допомоги зведеного загону з есесівців, угорців та допоміжної поліції з числа місцевих, який здійснював блокування) вбили та спалили живцем близько 7 тисяч мешканців міста Корюківка Чернігівської області України. Цей акт геноциду з боку донських кізяків на Нюрнберзькому процесі названо наймасштабнішим злочином у Другій світовій війні по відношенню до мешканців окремого населеного пункту.

Офіційний сайт відбілює

 Дивіться історію ствердження держави «Медінат Їсраель» — Держави Ізраїлю. Там кіпеша в сто раз більше, ніж на Україні. Там суцільна війна. Що їм вдалось, це зібрати націю. А ще там економіку розвинули, відтворили свою мову

Ліна Василівна Костенко — українська письменниця, поетеса, лауреатка Шевченківської премії (1987), Премії Антоновичів (1989), премії Петрарки (1994). У радянські часи брала активну участь у дисидентському русі, за що була надовго виключена з літературного процесу. Почесна професорка Києво-Могилянської академії, почесна докторесса Львівського та Чернівецького університетів. Відмовилась від звання Героя України.    

Пункти які варто змоделювати в України Що цікавого .Прийняли Послання «Нові можливості розвитку в умовах четвертої промислової революції». У них  100 осіб Казахстану  а у нас необхідно 10 000 нових осіб України Увагуа на питаннях забезпечення кібербезпеки і підвищення конкурентоспроможності вітчизняних засобів масової інформації. «Цифровий Казахстан» а у нас Україна.  

ВОЛИНСЬКИЙ ГЕНЕРАЛ ОЛЕКСАНДР ОСЕЦЬКИЙ

За всю історію не поневолили жодної нації. Але весь час системно воюють за свою незалежність. Родина українських переселенців Гунчак збирає врожай в околицях Ред Вотер Альберта (Канада), 1927 р.

На сесії важливим було базарне питанням. Виступив директор райспоживспілки (яка успішно розвалилася) Василь Михайлов, він же — керівник ринку “Колгоспний”. Нагадаємо, що умов для торгівлі на центральному ринку практично ніяких. Коли випадає сніг, роз’їхатись не можуть навіть дві автівки.

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко з робочим візитом побував в Тернополі. Разом із головою обласного осередку «Громадянської позиції» Петром Ландяком відповідав на запитання місцевих журналістів.

Саме так виглядала позиція лідерки Батьківщини на телеканалі Ньюсван 13 лютого. Зокрема, коментуючи своє ставлення до миротворчої місії ООН на Донбасі, Юлія Володимирівна сказала (розшифровка з ефіру)

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up