Політика

Політика

У вівторок, 24 листопада відбулася перша сесія міської ради восьмого скликання. На засіданні обрали секретаря, затвердили склад виконкому та обговорювали рішення, які прийняли на останній сесії Козятинської райради. Чому вони викликали обурення частини депутатів і як ці рішення пов’язані з містом? Деталі — у нашому матеріалі.

Сьогодні, 24 листопада відбулося представлення нової очільниці Козятинської ОТГ Про першу сесію восьмого скликання, про порядок денний — дивіться онлайн-трянсляцію Деталі — читайте в наших наступних публікаціях

У п’ятницю, 20 листопада відбулася перша сесія Вінницької обласної ради восьмого скликання. Під час засідання обрали голів та членів постійниї комісій, до яких потрапили депутати-козятинчани. Розповідаємо, хто саме.

Сьогодні, 20 листопада, під чaс зaсідaння першої сесії Вінницької облaсної Рaди 8 скликaння депутaти шляхом тaємного голосувaння обирaли нового очільникa облрaди. З підтримкою у 68 голосів ним стaв В’ячеслaв Соколовий, який предстaвляє політичну силу «Укрaїнськa стрaтегія Гройсмaнa».

Деякі обранці вирішили відмовитися від своїх мандатів, тому їх місце у раді займуть однопартійці. Відтак козятинчан у Вінницькій обласній раді восьмого скликання стане більше.

У середу, 18 листопада, в залі сесійних засідань Козятинської районної ради відбулася позачергова сесія Козятинської районної ради. На ювілейну 40-у сесію районної ради було винесено 23 питання порядку денного, які озвучив головуючий на сесії  Віктор Слободянюк. Це були майнові питання рішення яких дозволили зберегти комунальне майно Козятинської районної ради за Козятинською міською, Самгородоцькою, Махнівською, Глухівецькою сільськими громадами

У п’ятницю, 13 листопада відбулася позачергова сесії міської ради. Ми зробили для вас добірку найцікавіших висловів депутатів та присутніх на засіданні.

Майже місяць тому провели 49 сесію міської ради. Всі думали, що обранці у цьому складі зібралися востаннє, адже за два тижні вже мали бути вибори. Проте у п’ятницю, 13 листопада депутати сьомого скликання зібралися в сесійній залі знову. Що обговорювали і які рішення приймали — читайте у нашому матеріалі.

Оприлюднили імена депутатів Хмільницької районної ради. Хто з козятинчан представлятиме інтереси громади у новій раді і хто ще серед обранців?

Як повідомили в обласній виборчій комісії до Вінницької обласної ради пройшли представники 6-и політичних партій. Цей представницький орган матиме 84 депутати від 6-ти політичних партій

keyboard_arrow_up