Політика

Політика

Президент України Володимир Зеленський звільнив глав 71 районних державних адміністрацій. У Вінницькій області у перелік...

На Вінниччині триває передвиборчa кaмпaнія. Проте за час проведення агітацій поліцією зафіксовано ряд порушень законодавства.

Вибори. Згідно з оновленою інформацією, до Верховної Ради від округу № 13 балотуватимуться не десять, а дванадцять осіб....

Волевиявлення. У вівторок, 25 червня, завершилася реєстрація кандидатів у народні депутати. Для участі у позачергових парламентських...

Цього дня забороняється оприлюднення чи поширення результатів соціологічних опитувань, пов’язаних з даними виборами.  

Цієї неділі відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Як їх результати вплинуть на життя країни – обговорюється зараз чи не в кожній родині.

Для гарантування вільного волевиявлення громадян під час позачергових виборів до Верховної Ради України, а також для недопущення порушень публічного порядку та виборчого законодавства, поліцейські Вінниччини з 15 липня і до завершення виборчої кампанії працюватимуть у посиленому режимі.

Уже 21 липня відбудуться дострокові вибори до Верховної Ради України. Кого підтримують відомі вінничани на цих виборах?!

Дострокові вибори в Раду в Україні пройдуть 21 липня 2019 року. Для максимально прозорих та демократичних результатів голос кожного українця важливий. Перевірити наявність свого імені у списку виборців можна онлайн за допомогою Державного реєстру виборців або ж у приміщенні дільничної виборчої комісії.

— Вікторе, зараз «ТіК» проводить «Стратегічний тур» по Вінницькій області в підтримку «Української стратегії Гройсмана». Концерти проходять в різних містах – як зустрічають люди?

Я народився у простій українській сім’ї.  Мама – вчителька, батько – інженер, який починав свою кар’єру простим робочим. З дитинства я чув, як дорослі навколо мене часто говорили: «Нам вже все одно, як доживати, аби вже нашим дітям жилося краще». Час йшов, діти виростали, але, чомусь, жити ставало краще лише олігархам та політикам, які, дорвавшись до корита, забували про простий народ.

За словами президента, це питання порушується на переговорах у Мінську Тристоронньої контактної групи з врегулювання ситуації на Донбасі  

keyboard_arrow_up