Політика

Політика

Народний депутат України Ірина Борзова на своїй сторінці у ФБ опублікувала пост, про те, що днями профільний комітет Верховної Ради затвердив нову форму виборчого бюлетеня на місцеві вибори, які відбудуться в жовтні 2020 року.

Сьогодні, 19 червня у Вінниці представили нового голову Вінницької обласної державної адміністрації. На заміну Владиславу Скальському прийшов Сергій Борзов. Як він сам сказав — на пів року.

Кабмін погодив кандидатуру Сергія Борзова на посаду голови Вінницької обласної державної адміністрації. Відповідне рішення прийнято на засіданні уряду 12 червня.

Сьогодні, 6 травня, на своєму засіданні Кабмін затвердив перспективний план формування ОТГ у Вінницькій області. Про це на своєму Telegram-каналі повідомив народний депутат Олексій Гончаренко.

Сьогодні, 26 березня відбулася позачергова сесія Міської ради. Засідання тривало майже півтори години. Ми розповімо вам найголовніше, про що говорили депутати.

Із 1 січня цього року почався черговий етап подання декларацій. На момент, коли ми верстали газету, у електронній системі було сім документів від депутатів Козятинської міської ради. Ми зазирнули у їх декларації та порівняли з минулорічними.

Увечері, 4 березня, Україна отримала оновлений склад Кабінету міністрів, після того як Верховна Рада підтримала відставку прем’єра Олексія Гончарука. У крісло нового прем'єра сів Денис Шмигаль. Що відомо про нового прем'єра?  

Минулого тижня в Дубових Махаринцях та в Блажіївці відбулися сходи села. На зборах громади селяни вирішували, до якої ОТГ їм приєднатися. Вибір громада мала зробити між Самгородоцькою і Козятинською ОТГ. Про словесні баталії місцевих активістів та виступи районного і міського Козятинського керівництва наша розповідь.

У п'ятницю, 21 лютого провели позачергову сесію Козятинської районної ради, 33-ї за рахунком. Про що говорили депутати - у дев'яти реченнях.

У електронному реєстрі з’явилася декларація козятинчанина Сергія Лефтера як кандидата на посаду в Офіс Президента. Молодий чоловік хоче очолити сектор висвітлення діяльності Володимира Зеленського. Що відомо про нашого земляка?  

keyboard_arrow_up