Всі новини

З ранку до самого вечора небо у Козятині буде вкрите хмарами. Сильний сніг, який розпочався вранці, протягом дня повинен поступово послабшати.

Вона його вуха, він її очі

Ми запитали у козятинчан

Наші соц. опитування

Коти займають особливе місце в житті людей вже тисячі років.

Хмарна погода протримається у Козятині увесь день. До середини дня йтиме дрібний сніг, який після невеликої перерви відновиться ввечері.

Минулого тижня, а саме 9-10 березня, в Палаці дитячо юнацької творчості пройшли турніри з шахів і шашок.

У суботу, 10 березня, зимовий футбол серед ветеранів обласної першості знову переїхав до нашого міста.

За п’ять днів на зимовій Паралімпіаді в південнокорейському Пхьончхані українські спортсмени вибороли 16 медалей.

Лідер політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко про своє бачення шляхів вирішення ключових проблем в Україні.

Я, Володимир Лемешко, житель с. Верболози, вул. Шевченка, буд.18, з червня 2017 року по сьогоднішній день не можу оформи присадибну ділянку.

Жіноча- хоч убий дізнаюся

Напередодні «виборів Путіна» козаки Кубанського козачого війська, що підтримує Комітет визволення Кубані - представницький орган Кубанської народної республіки, виступили із заявою, що свідчить про наростання неприйняття в РФ політики «нацлідера». Стосується воно майбутніх «виборів», які такими можна назвати виключно умовно, бо результат їх зумовлений.

Хмарна погода протримається у Козятині увесь день. Нічний дрібний дощ до ранку стих. Удень очікується сніг, який йтиме до самого вечора, поступово набираючи силу.

75-ті роковини Корюківської трагедії - наймасштабнішої за втратами серед мирного населення в роки Другої світової війни в Європі. 1-2 та 9 березня 1943 року донські кізяки з каральної групи (Strafkommando) 399-ї головної польової комендатури Вермахту (за допомоги зведеного загону з есесівців, угорців та допоміжної поліції з числа місцевих, який здійснював блокування) вбили та спалили живцем близько 7 тисяч мешканців міста Корюківка Чернігівської області України. Цей акт геноциду з боку донських кізяків на Нюрнберзькому процесі названо наймасштабнішим злочином у Другій світовій війні по відношенню до мешканців окремого населеного пункту.

Вранці 16 березня Олександр Казік на Олімпіаді в Південній Кореї виборов другу срібну медаль в індивідуальній гонці на 15 км.(першу нагороду здобув у біатлоні)

 Кримінальна хроніка початку березня

Голова Козятинської райради останнім часом стає постійним персонажем наших публікацій, як такий, що себе в судових позовах до нашого видання кваліфікує наступним чином.

16 березня 1882 року народилася українська поетеса Христина Алчевська

Замість техніки 70-х: пожежники отримали маленький всюдихідновий МАЗ

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up