Зранку на Спаса залізничники провели Богоугодну справу на землі — доведені до відчаю, вони вкинули в сміттєвий бак свого керівника за зловживання ним владою і свавілля, яке базувалося на нехристиянських цінностях і приниженні робітників

Військком стверджує, що для цього потрібно укладати контракт

Ніжний дотик. У ньому міститься така сила, якою багато дружин нехтують або ще не розкрили її. Це так просто і так ніжно, що чоловіки навіть бояться про це просити. Вони ледь говорять про це, не хочуть здатися м'якими.

На Козятинських ставках, які знаходяться в сусідній частині міста, розвелася незвичайна риба. Рибалки називають її ротаном, але це не так. Вона називається американським карликовим сомиком.

Яблучний спас 2017 (Другий Спас) або Преображення Господнє кожного року святкують 19 серпня.  

  • АТО
  • visibility 50
  • chat_bubble 0

У військовій частині 3028 Західного оперативно – територіального об’єднання  відбулося урочисте вшанування пам’яті військовослужбовців, які загинули під час виконання бойових завдань в зоні антитерористичної операції.

Після інтенсивних дощів, що пройшли минулого тижня в нашому краї, в лісах з’явилося багато грибів.

Газета “RIA-Козятин” повідомляла, що з липня потрібно буде укладати договори з сімейними та дільничними лікарями в міських амбулаторіях. З питанням, де можна укласти договір, ми звернулися в приймальну головного лікаря медцентру первинної меддопомоги. Секретарка послала в амбулаторії (одна на території колишньої ЦРЛ, інша на другому поверсі в поліклініці колишнього приміщення відділкової поліклініки) — мовляв, там.  

Козятин. Святкування 11-річчя церкви Покрови Пресвятої Богородиці

Козятин. Святкування 11-річчя церкви Покрови Пресвятої Богородиці

Є ями, яким вже більше року

Толстолоб по 25, короп— 45, білий амур — 45

Мені, як російській за національністю довгий час було приємно вірити в те, що українська мова походить від російського. Але вимушено відключилися від російської пропаганди і почавши вивчати це питання глибше - я зрозумів, що все якраз навпаки Автор публікації: Valentina Skibitskaya – 

Чемпіонат області з футболу офіційно стартує 19 серпня. Наш єдиний представник в вищій лізі обласної першості ФК “Моноліт” в цей день прийматиме футболістів з Немирова ФК “Агро-Астра” на козятинському стадіоні “Локомотив” о 16.00.

Одна із найстаріших вулиць у Козятині — Олега Кошового. Вона з’явилася з розбудовою залізничного вузла. Починалася від станції і закінчувалася біля Білоцерківської автостради. Тут були побудовані гуртожитки барачного типу, дорога із бруківки, встановлені спочатку керосинові ліхтарі, а потім електричні.

Почастішали гарні відгуки про стан медичного обслуговування Козятинщині. Зокрема, до редакції звернулися жителі Козятина, вдячні пацієнти Володимир Горбатюбк, Віталій Ковальов, Сергій Музичук, Віталій Машевський, Петро Кукулінський, Володимир Роман. Вони нещодавно проходили курс лікування у відділенні відновного лікування терапевтичних хворих. За їх словами, про це медичне містечко, що розташувалося на території колишньої районної, хочеться говорити тільки позитивно

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook