Всі новини

Насолоджуватись "бабиним літом" заважає дим з місцевого "крематорію"

Мирна акція протесту під стінами ВР

Президенту України Порошенку Петру Олексійовичу Голові Верховної Ради України Парубію Андрію Володимировичу

Вівторок 17 жовтня. Фото дня

Пройшло три тижні як торгуючих з вулиці в Земляка відправили на “Колгоспний ринок” Кидається в очі те, що пішли туди не всі, а ті, які торгували в болоті на землі і не домовились з владою

В Україні має бути суттєво змінена пенсійна система та судова. Таку думку 11 жовтня під час перебування у Житомирі висловив голова політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко

  • АТО
  • visibility 98
  • chat_bubble 0

Байдужість — гірша війни! Визначайтесь, хто ВИ: жертва чи солдат ЗСУ. 14 жовтня 2017 року вся Україна віталась і браталась в декількох епостасіях. 14 жовтня — це Покрова Пресвятої Богородиці, День Українського козацтва, День захисника України, День створення Української Повстанської Армії.

В Анкеті агента МГБ «Олега» зазначалося, що він «Сташинський Богдан Миколайович, 1931 р.н., ур. с. Борщовичі, Новояричівського району Львівської області. Такий, що проживав у м. Львові на площі Теодора 12, кв. 7». Прізвище Сташинського стане символом зради для представників українського визвольного руху. Згодом його проклинатимуть як «кагебісти» так і «бандерівці», а сам він безслідно зникне у 1966 році й можливо проживає десь зараз в Україні, США, чи Африці…хто зна? Ким був «Олег» та чим він заслужив на прокльони із двох різних таборів?

Цієї статті не було б, якби в кишеньковій газеті мерії не з’явився твір одного автора, який підписався І. Л. Коли сперечаються дві сім’ї — це викликає посмішки в тих, хто їх чує. Коли воюють два видання, це сміх для читача. Та, як кажуть, сміх минеться, а читач повинен знати, як прихильники від влади міста намагаються маніпулювати його думкою.

З 6 по 9 жовтня 2017р. в околицях міста Замосць, Польща вінницькі радіоспортсмени брали участь у Кубку Європи, міжнародних змаганнях ім.Хуберта, зі спортивної радіопеленгації.   

На наступному тижні на Вінниччині буде тепло та без опадів. Синоптики кажуть, що прийде жовтневе «бабине літо».  

Люди, які сьогодні перебувають при владі, будуть триматися за свої посадові крісла з іще більшою силою, ніж їхні попередники. Таку думку під час перебування у Тернополі висловив лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко. Політик наголосив на необхідності проведення змін до виборчого законодавства.

У проекті закону «про реінтеграцію» приховано «особливий статус» окупованих територій Донбасу. Про це лідер партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко розповів в ефірі на телеканалі «NewsOne».

До газети ”RIA-Козятин” звернулась мешканка вулиці Матросова. Вона повідомила, що вже декілька разів зверталася до козятинських енергетиків, щоб ті замінили електричний стовп, який згнив.

«Радянська пропагандистська машина створила низку міфів, які доволі часто панують і по сьогодні, хоча значна частина суспільства з кожним роком, пізнаючи нові сторінки з історії визвольного руху, змінює своє ставлення до Української повстанської армії», — прокоментував це рішення директор обласного Музею визвольної боротьби імені Степана Бандери Ярослав Коретчук

Ми запитали козятинчан

У вівторок в Музеї історії Козятина відкрилася персональна виставка молодого талановитого козятинського художника Володимира Мазуркевича

Козятинський “Моноліт не зміг обіграти суддів

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up