Завантажуйте пісню за посиланням: https://soundcloud.com/rock_h/oksano Гурт Рокаш презентує літній трек "Оксано". Це вже другий сингл гурту, записаний у співпраці зі знаним саунд-продюсером Віталієм Телезіним. Хоч саунд пісні і незвичний для колективу, але музиканти дуже задоволені результатом і сподіваються, що радіослухачам вона також сподобається.

За рішенням Генеральної Асамблеї Організації Об'єднаних Націй 23 червня прийнято вважати Днем державної служби ООН.

Щорічно 23 червня у всьому світі відзначають Міжнародний Олімпійський день. 

Все, що ми вчили в совковій школі, не відповідало дійсності. А правда така.  

Минулої доби в зоні проведення АТО активно гатили поблизу Широкино, Кам’янки та Кримського.

У Козятині відбулось декілька подій, що пов’язані з хабарництвом

Верховна Рада України прийняла в другому читанні законопроект №5629«Про посилення відповідальності за парковку, зупинку, стоянку транспортних засобів на місцях, призначених для осіб з інвалідністю».  

Український письменник, актор і співак Антін Мухарський, також відомий під псевдонімом Орест Лютий, презентував нову пісню "Перехрестись на сонце", яку присвятив захисникам України.

Неодноразово у засобах масової інформації бердичівляни могли чути застереження про те, що в Україні погіршилася ситуація зі станом захворюваності на таку небезпечну хворобу, як ботулізм.

У київський Головний військовий госпіталь надійшли тяжкопоранені на сході України бійці.

Михайло Буравський взяв ініціативу по відновленню домівки безхатченкам

Добіг кінця чемпіонат області з футболу 2016-2017 років у вищій лізі. Шкода, що козятинським майстрам шкіряного м'яча трохи не вистачило сил і везіння, щоб фінішувати в призерах.

Білорусь — країна з багатьма заборонами. Тут не можна ходити п'яним у метро і фотографувати вокзали, а невинний жарт про вибухівку може обернутися для вас арештом. 

Дарина Лісовенко отримала грамоту на олімпіаді в Острозькій академії

Ницой заявила, что евреи сначала устроили голодомор, а потом всех расстреляли в Бабьем Яру Тормоз розвитку України окупація  євреями жидо масонами.Десятки шкіл в Україні тільки для євреїв.Це виховання армії окупації України в Україні.за зразком Гітлера.

Ницой заявила, что евреи сначала устроили голодомор, а потом всех расстреляли в Бабьем Яру Тормоз розвитку України окупація  євреями жидо масонами.Десятки шкіл в Україні тільки для євреїв.Це виховання армії окупації України в Україні.за зразком Гітлера.

Біля такого куща троянд і сам, як квітка

Першими можна назвати продукти, які повністю є «хімічними»: бульйонні кубики, пюре із картоплі у вигляді порошку в пакетику, супи в пакетиках, сухі концентровані напої.  

Чоловік з Болгарії розповів про свій спосіб боротьби з раком.  

Обов’язково треба випивати за день в середньому 2-2,5 літра води. 500 г води спалює 100 калорій, прохолодної води — до 120 калорій.