Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Фінішував фотоконкурс “Маленька красуня Козятинського краю”

Вона перемогла у конкурсі “Маленька красуня Козятинського краю”

Святкуватимемо «західне» Різдво і Новий рік.

14 грудня в актовій залі нашого ліцею-школи зібралися учні 6-А, 6-Б та 8-Ф класів на українські вечорниці.  Діти здійснили віртуальну мандрівку у минуле, познайомилися з чудовими родинними традиціями, зимовими святами та розвагами українців ХІХ століття. (Соцмережа закладу)

Тамара Шепелєва, смт. Залізничне

Митрополит Вінницький та Барський Симеон оголосив прихожанам про перехід до нової Української помісної церкви. Натомість, на Синоді української церкви Московського патріархату йому обиратимуть заміну.  

На 2019 рік випаде безліч дат, у які українці зможуть відпочити в середині робочого тижня або прихопити зайві добу відпочинку до вікенду. У новому календарному році в якості «червоних днів» виділені офіційні загальнодержавні, релігійні та міжнародні свята.

17 грудня православний світ вшановує пам'ять святої великомучениці Варвари Іліопольської (за старим стилем – 4 грудня). Примітно, що в народі свято отримало назву Варварини морози, так як в цей період вже наступали сильні морози. Також його іменують Бабським святом. Прийнято вважати, що Варвара є заступницею вагітних жінок або тих, хто молиться про здоров'я дітей.

Фото конкурс Міні-Містер Козятина триває!

У міському терцентрі у четвер пойшли урочистості з нагоди 35-річчя хору Дивіться фото-відео-світлини цього заходу у публікації “Співучі таланти Козятинщини”.

Традиції, прикмети, що не можна робити в це свято  

У православній церкві 12 грудня вшановується пам'ять святого Парамона, який постраждав за віру разом з іншими 370 мучениками в 250 році.  В цей день наші пращури вранці брали віники, щоб очистити дахи від снігових шапок.  

Шановні учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС! Щороку 14 грудня в Україні відзначається День вшанування учасників ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській атомній електростанції.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up