Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Міська рада, управління сімейної молодіжної політики та управління освіти організовує молодіжну розважальну програму «Романтичне побачення»

Районний відділ культури, молоді та спорту організував проведення районного сімейно – розважального заходу «Молода сім’я року». За перемогу змагалися три молоді пари: дві місцеві – Володимир і Олена Поліщуки, Іван та Тетяна Сівкіни, та з Йосипівки – Олександр і Наталія Волинці.

Днями вчителі та вихованці козятинської музичної школи надихнулись китайською культурою, а в центральній районній бібліотеці можна поринути у жанр трилеру творчості Макса Кідрука 

В Музеї історії міста Козятин діє виставка старовинних листівок 19 сторіччя « Все починається з кохання...».

Сьогодні, 14 лютого — День закоханих. Ми поспілкувалися із двома козятинчанами, які люблять писати вірші. Герої нашої публікації розповіли нам про своє захоплення та про твори, які присвячували вічній темі — коханню.  

У Прилуках, що на Чернігівщині, пройшов щорічний фестиваль «Мистецькі барви»

Ольга та Микола Лукич з села Михайлин наприкінці січня відсвяткували 58 років спільного подружнього життя. У їхньому житті – як на вишитому рушникові – було все: переплетені труднощі і радість та любов.

Понад сорок робіт презентували під час проведення Позашкільним навчально-виховним центром Козятинського району Х районного Вернісажу самодіяльних художників.

В четвер, 6 лютого, в залі засідань міської ради відбулася позачергова конференція міського громадського об’єднання  «Союз Чорнобиль України» На порядку денному було два питання. Задовольнити заяву голови організації Дмитра Ганчика за станом здоров’я на звільнення та обрати нового голову громадської організації   

У Козятині обиратимуть Міс старшокласницю-2020 В п'ятницю,14 лютого, КДЦ «Зорянка -АРТ» запрошує дівчат 10-11 класів міста на кастинг конкурсу 

keyboard_arrow_up