Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Студенти козятинського залізничного училища взяли участь у Всеукраїнському благодійному фестивалі мистецтв «Паляниця». І посіли призові місця

Зразковий хореографічний ансамбль "Зірки Арчі" підготували відеоролик для участі у IX обласному конкурсі МЕДІА "Україна починається з тебе!", організаторами якого є Департамент гуманітарної політики Вінницької ОДА та Вінницький обласний будинок культури учителя.

До Міжнародного дня музеїв, яке відзначається 18 травня, у приміщенні музею з 15.00 до 17.00 відбудуться майстер- класи майстринь різних видів образотворчого та декоративно - прикладного мистецтва.

Спеціалісти козятинського відділу державної реєстрації актів цивільного стану у Хмільницькому районі Вінницької області за період воєнних дій в Україні провели 103 державні реєстрації шлюбу.

Самгородоцькі «Непосиди» з Міжнародного двотурового конкурсу "Талановитий світ-2022" привезли два «золота» та три «срібла»

У селі Пляхова Глуховецької територіальної громади провели благодійну акцію на підтримку Збройних сил України. Організовувала захід філія центру культури та дозвілля села Пляхова. А пройшов він на площі біля місцевого будинку культури.

Гурт «Draft» продовжує ділитися із нами музичними новинками. Нещодавно козятинчани записали студійну версію композиції «Вір мені». Яка історія цієї пісні і про що вона — деталі у нашій публікації

«Плакат теж зброя». Під такою назвою сьогодні в Музеї історії міста Козятин діє виставка 15 творчих плакатів студентів Київського Національного університету культури і мистецтв та Київського університету культури під егідою старшого викладача кафедри графічного дизайну, заслуженого художника України, голови секції плакату та графічного дизайну Київської організації Національної спілки художників України Андрія Будника.

У середу, 11 травня на площі Будинку культури  у Пляховій відбулась мистецька акція на підтримку Збройних Сил України!

Козятинський рок-гурт «Draft» влаштовує благодійні концерти, аби зібрати кошти на речі, необхідні для наших мужніх воїнів. Такий захід в середині квітня вже відбувся у Козятині. Хлопці зіграли 75-хвилинний концерт просто посеред міського скверу. Тоді їм вдалося зібрати 24 тисячі гривень. Минулими вихідними «Draft» виступав перед вінничанами у «Royal Pub».

keyboard_arrow_up