Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Козятинська бібліотека запрошує до перегляду виставки

Подібний захід місцеві бібліотекарі влаштували щоб пробудити у юних користувачів бібліотеки інтерес до рідного міста.

У Міському будинку культури відкрили виставку павуків-птахоїдів та метеликів. Козятинчани з цікавістю приходили подивитися...

На Яблучний Cпас, за стародавнім звичаєм, освячують яблука, груші, мед, обжинкові вінки або жмут колосся жита й пшениці. Це свято символізує кінець літа та похолодання. Як і всі інші великі релігійні свята, віряни відвідують богослужіння в цей день.  

Храм Покрови Пресвятої Богородиці   

19 серпня у селі Козятин відзначатимуть День села. Святкування відбудеться біля будинку культури.

Усього в Україні святкують три Спаса, а Медовий Спас — перший із них. Щорічно свято припадає на 14 серпня й має іншу назву, Маковея.

Одна з релігійних громад міста спільно з гостями із Дніпропетровської області та Вінниці влаштувала для дітей безкоштовну виставу.

Перевіримо, як добре ви знаєте своє місто. Нижче ви побачите фото. Пропонуємо відгадати, де у Козятині така лавка.

У ніч з 12 на 13 серпня 2019 року можна буде спостерігати найбільший метеоритний дощ. Близько 120  метеоритів падатимуть за годину. Романтики, виходьте на вулицю та загадуйте бажання  

9 серпня 2019 року о 13 годині на території Глухівецької ОТГ працівниками 11 ДПРЧ (м. Козятин Козятинський район) було взято участь у проведенні свята "Kaolin Fest"

Як тільки стало відомо, що Мілані Монастирській лікарі поставили новий діагноз та збільшили суму чергової операції і імунотерапії громадське об’єднання “Сила людей” вирішили провести чергову акцію по збору коштів маленькій пацієнтці турецької клініки. Біля школи №3 в черговий раз мали крутити кіно на траві. Здійснити повноцінну акцію завадили примхи погоди. 

keyboard_arrow_up