Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

До дня художника відбудеться виставка живопису Геннадія Мацка «Моє натхнення» Це вже друга виставка митця в Козятинському музеї. Перша відбулася на День незалежності у 2012 році Цього разу митець представляє 29 полотен олійними фарбами.

У четвер, 6 жовтня, відзначається Всесвітній день охорони місць проживання. У православній церкві святкується зачаття чесного, славного Пророка, Предтечі і Хрестителя Господнього Іоанна, а також вшановується день мучениці діви Іраїди.

На початку вересня активна молодь Козятина запустила проект «Слухай» Спочатку козятинчанам пропонували заповнити анкету, аби дізнатися вподобання та думки людей, щоб створити щось класне І вже цієї неділі, 9 жовтня запускають перші офлайн-події

У вівторок, 4 жовтня в Україні відзначався Всесвітній день захисту тварин. З метою виховання доброти у дітей та відповідального ставлення до всього живого у Козятинській гімназії № 9 з учнями початкових класів провели уроки доброти, про дбайливе ставлення до тварин. Пропонуємо переглянути фото діток зі своїми домашніми улюбленцями

Вкотре, учні Білопільської гімназії під керівництвом Оксани Клірішенко беруть участь у Всеукраїнському конкурсі «Українська паляниця». У цьому році вони обрали номінацію «Обрядовий коровай».

У перший день жовтня в Глуховецькій публічній бібліотеці відбувся літературний вечір з відомою поетесою, нашою землячкою, композитором та пісняркою - Антоніною Петрушкевич.

Сьогодні, 4 жовтня церква вшановує пам'ять апостола від 70-ти Кодрата Афінського, якого визнають першим з грецьких християнських апологетів. У народі свято називається Кіндрат або день Кіндрата. У цей день потрібно було обов'язково старанно попрацювати, щоб залучити в будинок достаток та благополуччя найближчим часом.

До Всеукраїнського дня бібліотек у бібліотеках Козятинської громади відбулися святкові заходи Розповідаємо про них детальніше

Сьогодні, 3 жовтня відзначають Всесвітній день грибника. Правда, це свято неофіційне, і в жодних календарях не позначено. Але для справжнього грибника кожен осінній день - свято Пропонуємо переглянути підбірку дописів з соціальних мереж, де наші земляки хизуються своїми грибними знахідками

З нагоди теплої осінньої дати — Міжнародного Дня людей похилого віку та Дня ветерана — в будинку культури села Самгородок відбувся тематичний захід «Ідуть бабусі й дідусі на зустріч з дітлахами»

keyboard_arrow_up