Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

До музею історії міста Козятина принесли подарунки. Цього разу вони прибули до Великодніх свят з Черкащини.

Православна церква 6 травня вшановує пам'ять святого Георгія Побідоносця, який вважається покровителем воїнів. У народі святого називали Юрієм.  

Православна церква 5 травня вшановує пам'ять святого Луки, який був учнем апостола Павла. У народі день назвали Лукін, а також Відьмині хороводи. Ще ім'я святого знайшло відображення в землеробстві. На Луку висаджували цибулю.  

З 1 по 25 березня проходив всеукраїнський багатожанровий дистанційний конкурс «Симфонія».

Якщо ви живете в Козятині, дати правильні відповіді буде не важко. Хоча, можливо, не все так просто

У фойє навчального закладу культури днями відкрилася експозиція малюнків юних вихованців художнього класу Козятинської дитячої музичної школи

Великдень, Паска, або Воскресіння Христове — надзвичайно важливе свято для кожного християнина, як кажуть – «торжество із торжеств». Воно символізує спасіння роду людського і можливість кожного, хто вірує в Ісуса Христа, потрапити у «Царство Боже». Тільки, на жаль, епідемія коронавірусу внесла корективи в освячення паски. Як це було у нашій розповіді

Вчора, 1 травня, відбулася прем'єра відео у якому знаменитості співають піснеспів, мелодію до якого написав Олександр Пономарьов. 

У Велику суботу перед Пасхою ми відвідали церкву Покрови пресвятої Богородиці де настоятелем храму отець Василь Влізло

Сьогодні, 30 квітня, на площі Героїв Майдану перед міським будинком культури встановили стилізовану Великодню писанку – каркасну фігуру, до прикрашення якої можуть долучитися усі бажаючі!

keyboard_arrow_up