Культурний відпочинок

Культурний відпочинок

Власна пісня. Новий Рік та Різдво Христове не за горами. В повітрі вже витає аромат мандарин та хвої. На календарі 12 грудня, тож саме час подумати про гарний настрій на свята. І що як не музика може нам його забезпечити. Тут козятинці, на чолі з автором пісні Сергієм Сиваківським, проявили креатив — вирішили відійти від загальних стандартів і записати свою, власну пісню. Таким чином популяризувати проект українських різдвяних свят.

В Глуховецькому будинку культури відбувся святковий концерт до Дня збройних сил України та Дня місцевого самоврядування.

Нагадуємо, що напередодні Нового 2020 року в Україні перенесуть робочі дні з 30 і 31 грудня на 21 і 28 грудня відповідно. Такі рекомендації для роботодавців надав Кабмін.

6 грудня представники учнівського самоврядування Дубовомахаринецького ЗНВК були на підсумках нагородження Шостого обласного конкурсу «МасМедіа» (шкільна газета). За підсумками журі шкільна газета «Vкурсі» зайняла почесне ІІІ обласне місце. Нагорода — Дипломом за статті у номінації «Краща друкована газета»

Ворожіння на Катерину: як правильно ворожити в цей день

Лист в редакцію.  Талановиті вихованці музичної школи в селі Самгородок  просять обладнати студію звукозапису. Без неї учні не можуть виборювати призові місця на міжнародних змаганнях.

7 грудня 2019 року, відзначають Катерини та Всесвітній день Української Хустки. На нашому сайті kazatin.com під новиною про флешмоб «Зроби фото з хусткою» об'єдналася вся Україна. Більше 21 тисячі перегдядів та півтори сотні фотосвітлин. Пропонуємо підбірку найколоритніших

Очікується -4..+2 °C, без опадів, замерзаючий (переохолоджений) туман , слабкий вітер.

4 грудня 2019 року Позашкільним навчально-виховним центром Козятинського району був проведений очний тур районного фестивалю «Перлини Козятинщини - 2020» в номінації «Учнівське декламування»

Цього року свято військових в Україні відзначать 28-й раз 

keyboard_arrow_up