Освіта

Освіта

У понеділок, 18 листопада для бухгалтерів та голів ОСББ провели черговий тренінг лектори з Вінниці. Козятинчан навчали тонкощам бухгалтерської справи. Чого навчилися на тренінгу — читайте у нашому матеріалі.

Українське радіо проведе щорічну акцію «Всеукраїнський радіодиктант національної єдності», що присвячена Дню української писемності та мови

Днями у ліцеї-школі було розпочато серію тренінгів з фінансової грамотності для учнів 10 класів. Перше заняття провели для ІІ курсу математичного профілю.

Управління освіти та спорту визначилося із тим, хто постачатиме обіди для учнів 1–4 класів та пільгових категорій школи № 3.  

30 жовтня 2019 року у відділі освіти Козятинської РДА відбулась нарада директорів закладів загальної середньої освіти та закладів дошкільної освіти

У міському територіальному центрі для людей похилого віку та людей з інвалідністю проводять чимало безкоштовних гуртків. За допомогою цього підопічні навчаються новому та спілкуються одне з одним. До того ж, для цього не треба до терцентру лягати. Розповідаємо, якими саме послугами можна скористатися.

23 жовтня 2019 року Позашкільним навчально-виховним центром Козятинського району був проведений конкурс "НАЙРОЗУМНІШИЙ" серед учнів 7-8 класів

Представники проекту Європейського союзу «Hoses» провели у Козятині дводенний тренінг для голів ОСББ. Керівників навчали, як правильно управляти будинком, спілкуватися із співвласниками та чого категорично не можна робити. Також ми поспілкувалися із головами наших ОСББ та дізналися, як змінилося їх життя після створення об’єднання.  

На базі Козятинського училища залізничного транспорту відбулося спільне засідання міжнародної Молодіжної Ради АТ «Укрзалізниця» із представниками учнівського самоврядування навчальних закладів залізничного профілю України. А також за участю іноземних делегацій студентського самоврядування навчальних закладів залізничного профілю.

Давні історичні джерела кінця ХІХ-початку ХХ століття свідчать про те, що у нашому місті було кілька навчальних закладів. Серед них народні училища. Розповідаємо, скільки їх було та чим вони відрізнялися від нинішніх навчальних закладів такого типу.  

keyboard_arrow_up