Освіта

Освіта

Абітурієнти вже можуть створювати електронні кабінети, через які пізніше відбуватиметься подання заяв до вишів

З привітанням випускників виступила Олена Білянець, директор ліцею-школи

У Житомирі відбувся 3 етап VII Всеукраїнського фестивалю-конкурсу дитячої та юнацької творчостi "Веснянi Барви-2018"

Фото-відео-репортаж (без редагування)

Учасники дитячого літнього табору Козятинської школи інтернат-гімназії "Incredible Stars" зробили чудові аплікації та малюнки, які будуть відправлятись воїнам на схід України 

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах 1 вересня, а закінчиться не пізніше 1 липня.

З'їхалися випусники навіть 60-70 навчальних років

25 травня 2018 року. Козятинська шк. № 2

25 травня 2018 року. Козятинська шк. № 3   

25 травня 2018 року. Козятинська шк. № 5

Міністр освіти Лілія Гриневич під час "Години запитань до уряду" розповіла про особливості зарахування школярів в перший клас цього року.  

Якщо ваш сайт не справив приємного враження  на людину за одну двадцяту секунди , швидше за все користувач “залишить цей сайт” навіть не дізнавшись, що ж на ньому цікавого було. Сумна статистика, чи не так? Люди дуже швидко можуть поставити оцінку всьому, грунтуючись лише на емоційній реакції. Як же створити такий сайт, який не буде залишати байдужим (і не лише сайт, а візитку, банер, флаєр тощо)? Про це знають викладачі Вінницької ІТ-Академії. Вони з радістю діляться досвідом у курсі “ВЕБ-дизайнер. Проектувальник інтерфейсів (UI)”

Причина візиту- скандал в дитсадку №6?

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької області»  Педагогічне кредо- «Мети досягає той, хто не знає втоми» 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up