Освіта

Освіта

Якщо ваш сайт не справив приємного враження  на людину за одну двадцяту секунди , швидше за все користувач “залишить цей...

Причина візиту- скандал в дитсадку №6?

Комунальний навчальний заклад «Спеціалізована школа І – ІІІ ступенів № 1 ім. Т. Г. Шевченка Козятинської міської ради Вінницької...

Необхідні документи продавця і покупця при купівлі-продажу приватного будинку в 2018 році

Конституційні гарантії – це передбачені Основним Законом України умови, засоби, методи і механізми, що забезпечують реалізацію конституційних прав і свобод людини і громадянина.

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці села Садове. Вони повідомили, що школярів з їхнього села, які не хочуть вчитися в Махнівській школі, не підвозять до учбового закладу. У даному разі, це школа-інтеат-гімназія. Така ж сама ситуація була і на початку навчального року.

Підшефними учнів школи №9 стали лебеді на ставку в селі Козятині

САВС Спільним для обох курсів є алгоритм CABC (Critical bleeding – критична кровотеча, Airways – дихальні шляхи, Breathing – дихання, Circulation – циркуляція). Зміст навичок, вкладених у літери, може відрізнятися залежно від умови надання допомоги та освіти курсантів.

Минулої неділі, 24 грудня 2017 року, змагалося 50 найкращих ІТ-талантів з 360-ти закладів загальної середньої освіти, відібраних членами журі більш як із тисячі школярів майже півсотні міст і сіл України.

Олімпіада "Розумне совеня" пройшла в редакції газети "RIA-Козятин". Спонсор солодощів для учасників — салон краси Батерфляй (п-п Тетяна Володимирівна Ястремська)

Переможців олімпіади чекають призи і слава!

Як правильно жити і їсти

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів є школярі і студенти. Це 270 стипендіатів, з них 150 - переможці учнівських олімпіад, 120 лауреатів конкурсу Малої академії наук, деякі з них виборюють ці стипендії вдруге і втретє поспіль.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up