Освіта

Освіта

У середу, 20 жовтня на базі училища пройшов І (відбірковий) етап Всеукраїнського конкурсу професійної майстерності «WorldSkillsUkraine» за компетенцією «Експлуатація та обслуговування залізничного транспорту».

Гімназія у Кордишівці стала останнім закладом загальної середньої освіти Козятина, який цьогоріч змінив керівника. Якщо для решти шкіл конкурси на директорів провели ще у червні, то тут конкурс відбувся значно пізніше — аж у жовтні.

Днями в нашому залізничному училищі відбувся конкурс з професії «Машиніст тепловоза»

Для старшокласників козятинських шкіл провели лекції про Українську повстанську армію. Із діяльністю УПА школярів знайомив військовий історик, представник Інституту національної пам’яті Богдан Галайко. Захід провели у рамках відзначення Дня захисників України, який ми святкуватимемо 14 жовтня. Що пов’язує цей день з УПА і хто з наших земляків став знаковою фігурою серед повстанців?

На сайті міської ради з'явилася інформація про проблему з пральнями в дитячих садочках. Щоб вияснити ситуацію, батьки дітей, які ходять до дитсадків звернулися до «Дости». Мовляв, є інформація, що коли пральні закриють, то дитячу білизну пратимуть у лікарні, разом із білизною від ковідних хворих. Чиновники цей факт заперечують

Школа № 2 – єдина серед закладів загальної середньої освіти Козятина, де немає внутрішньої вбиральні. Як учні, так і працівники змушені користуватися туалетом на вулиці. Вирішення цієї проблеми затягнулося на довгі роки. Нарешті крига скресла — з бюджету виділили кошти на облаштування санвузла всередині приміщення

Офіційне відкриття відремонтованих кімнат, ігрової та спальні, разом із санвузлом та передпокоєм, відбулося у понеділок, 4 жовтня.

Напередодні Дня працівників освіти та Дня вчителя, 30 вересня у будинку культури Самгородку відбувся святковий концерт для освітян Самгородоччини.

Козятинські школи щорічно долучаються до акцій, організованих Всеукраїнським благодійним фондом "Серце до серця".

Підготували для вас рейтинг закладів загальної середньої освіти міста. Яка школа лідирує, хто трохи не дотягнув до першого місця, а кому не вистачило балів, щоб потрапити у трійку лідерів? Результати можуть вас здивувати

keyboard_arrow_up