Освіта

Освіта

Оприлюднили рейтинг шкіл області за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Яка серед міських шкіл найкраща, а яка має найгірші результати? І чи втримався на першому місці лідер минулого року?

Освіта.ua оприлюднив рейтинг найкращих загальноосвітніх навчальних закладів Вінниччини за результатами ЗНО-2020. Даний рейтинг формувався на основі даних Українського центру оцінювання якості освіти.

Знову (не) до школи? Батьки виступають за «живе» навчання своїх чад. Такої ж думки вчительська спільнота. У Козятині готуються розпочати навчальний рік в умовах карантину, але чи буде це очне або дистанційне навчання — зараз спрогнозувати важко. Точно відомо, що урочистих лінійок на 1 вересня перед школами не буде

В козятинській освіті кажуть, що у наших школах не видавали таких списків та не вимагають купувати ці речі. Окрім масок, адже під час перерви дитина має виходити з класу у засобах індивідуального захисту.  

Вінниччина отримала 75,46%  нових, створених відповідно до ідеології нової української школи підручників для учнів 3-х класів. На жаль показник області, станом на 11 серпня, є нижчим загальноукраїнського – 88%. Про це повідомляють офіційні джерела.

Здобутки. За результатами ЗНО випускників, наша ліцей-школа змогла посісти 25 місце серед 436 (!) шкіл Вінниччини. Це найкращий результат серед освітніх закладів нашого міста. Свій внесок у рейтинг зробила випускниця закладу Марина Цимбалюк, яка розповіла, як змогла здобути високі бали

Вінницькі вищі навчальні заклади електронні заяви прийматимуть до 18.00 22 серпня.  

Як інформує міська рада, перший дзвоник у наших закладах освіти пролунає вчасно За парти сядуть 335 першокласників.

Щоб вберегти дитину від проблем зі спиною, дуже важливо вибрати "правильний" шкільний портфель, для цього необхідно знати, на що варто звернути увагу першочергово⁉️

Коронавірус і невизначеність сьогодні тримають в напрузі багатьох. Карантин змусив перейти до дистанційного навчання. Це стало випробуванням для усіх - для дітей, для педагогів і для батьків.

keyboard_arrow_up