Освіта

Освіта

За програмою «Спроможна школа для кращих результатів» два навчальних заклади Козятинської громади отримали кошти державної субвенції Про це пишуть на сайті міської ради

На базі Козятинського училища створять сучасний навчально-практичний центр за кошти державної субвенції

З початком липня по всій території України розпочалася цьогорічна вступна кампанія 2021. Повідомляється, що наразі все проходитиме у звичайному режимі з дотриманням карантину.

У Козятинському залізничному училищі здобувачі освіти групи № 322, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер. Офіціант» виконували кваліфікаційні пробні роботи з професії «Офіціант», кваліфікація: III розряд.

По закінченню виробничої практики в групі № 202, які навчаються за професією «Кухар. Кондитер. Офіціант» у Козятинському вищому професійному училищі відбулися кваліфікаційні пробні роботи. Здобувачі освіти продемонстрували свої знання та уміння з професії «кондитер» кваліфікація – «кондитер третього розряду» Про це йдеться на офіційній сторінці закладу 

Раніше ми вже повідомляли, що нових директорів шукатимуть не лише для навчальних закладів Козятинської громади, а й Самгородоцької. Тамтешній відділ освіти, культури та спорту оголосив конкурс на заміщення вакантних посад у школах в Йосипівці, Миколаївці, Вівсяниках та Зозулинцях.

Сьогодні, 8 червня, у приміщенні міської ради відбулося традиційне нагородження обдарованої учнівської молоді Козятинської міської ТГ.

Завершився черговий навчальний рік і він був не схожим на попередні. Адже загальнонаціональний карантин, оголошений через пандемію коронавірусу, досі триває і це привнесло свої корективи навіть у шкільне життя. Про маски й антисептики, неодноразове повернення до дистанційки і довший, ніж зазвичай, навчальний рік.

Хоч Козятин і місто залізничників, сто років тому тут навчали не лише залізничній справі. У дореволюційну добу в нашому місті розвивалася жіноча освіта. А дві перших школи збереглися і донині. Розповідаємо, які були навчальні заклади у ті часи

На сесії депутати міської ради прийняли рішення про створення опорних закладів освіти Козятинської громади. Таких буде три. Ще три заклади перетворять на філії, а з двох зроблять гімназії. Що це означає?

keyboard_arrow_up