Освіта

Освіта

Серед викладачів загальноосвітніх дисциплін природничого циклу закладів П(ПТ)О Вінницької області

Пролунав останній дзвоник для учнів шкіл міста. Вже другий рік поспіль святкові лінійки проходять у новому форматі: більше...

Реформа. Наступного навчального року до шкіл міста підуть 320 першачків. Вони навчатимуться за новими стандартами, розробленими...

В Управління «Центр надання адміністративних послуг у м.Козятині», за адресою м.Козятин, вул.Незалежності, 57, завітали з...

Кабінет міністрів схвалив нову редакцію Українського правопису, яка замінить версію 1992 року.

Досягнення. У школах вже стало традицією перед останнім дзвоником проводити «Травневий зорепад». У цьому святі беруть участь переможці Всеукраїнських олімпіад, призери творчих конкурсів, талановита та обдарована молодь. Головний приз, звання «Дитина року», виборов одинадцятикласник інтернат-гімназії Валентин Діденко.

21 травня понад 160 тисяч осіб розпочнуть основну сесію зовнішнього незалежного оцінювання 2019 року тестуванням з математики. Допуск абітурієнтів до пунктів тестування триватиме з 10:15 до 10:50. Зовнішнє незалежне оцінювання  розпочнеться об 11:00.

Талановита дитина. Каріна Тупчій знає, що таке «хіраґана» та «катакана». Кілька місяців тому тринадцятирічна дівчинка почала вивчати японську мову без допомоги репетиторів чи курсів. Усе, що їй для цього знадобилося, — вільний доступ до мережі Інтернет

На вулиці травень,  а отже, зовсім скоро пролунає останній дзвінок для учнів.

Особистість. Іван Фещук пережив голод та війну. Потрапив до російської тюрми за заклики зробити Україну незалежною ще в 1956 році. Більшу частину життя прожив на Луганщині, у Стаханові. Зараз змушений тікати від репресій російських окупантів, у так званій «ЛНР»

Повідомляє відділ освіти Козятинської РДА

Щороку у травні, коли неба блакить наповнюється пташиним щебетом, а повітря пронизане пахощами квітів, із весняним подихом приходить до нас День матері.

На базі Переможнянського ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа-дитячий садок»  відбулося засідання районного методичного об`єднання музичних керівників закладів дошкільної освіти на тему «Сучасні заняття як засіб розвитку особистості в дошкільному закладі».

З метою формування і розвитку пізнавально-дослідницької діяльності дошкільників через різні форми екологічного виховання, формування у них елементарних природо-наукових уявлень, трудових навичок у закладах дошкільної освіти району  було проведено конкурс «Город на підвіконні».

keyboard_arrow_up