Освіта

Освіта

У першу неділю жовтня відзначається Український День вчителя або День працівників освіти України! Зробили підбірку вітань із соцмереж, де вітають вчителів Козятинщини 

Напередодні Дня працівника освіти, який традиційно відзначається у першу неділю жовтня, очільниця управління відділу освіти та спорту Інна Мадей та міський голова Тетяна Єрмолаєва вітали працівників освітніх закладів. Зустріч відбулась у форматі «Кава з міським головою»

Щорічно у першу неділю жовтня в Україні відзначають День педагогічного працівника. Напередодні професійного свята в обідній залі Козятинського ліцею відбулася святкова зустріч із ветеранами педагогічної праці.

На базі Козятинського центру професійного розвитку з 24 жовтня починають діяти безкоштовні курси з вивчення української мови.

Працівники закладів дошкільної освіти N 1 та N5 Козятинської міської територіальної громади 19 вересня зустріли своїх маленьких вихованців

У п’ятницю, 16 вересня для козятинських школярів уроки проводять виключно у режимі онлайн. У чому причина і чи продовжиться «дистанційка» наступного тижня — дізнавалися наші журналісти

Безпека учасників освітнього процесу - понад усе, а особливо зараз, у період військових дій у країні. Велику роль у формуванні відповідальної та усвідомленої поведінки відіграє інформаційно-просвітницька робота. Саме з цією метою до нашого освітнього закладу завітали представники ДСНС та ювенальної превенції у справах неповнолітніх.

Перший тиждень нового навчального року вже позаду. І реалії, в яких ми живемо, знову внесли свої корективи в освітній процес. Ми поспілкувалися з батьками та учнями козятинського ліцею №1 та училища і розпитали їх, як пройшли перші уроки?

Козятинське залізничне училище —  серед інших 16 вінницьких закладів профтехосвіти отримало обладнання в рамках програми «EU4skills»

Напередодні нового навчального року у Міністерстві освіти та науки зауважили, що в період російської агресії рішення про проведення Першого  дзвоника кожен навчальний заклад ухвалює самостійно. Ми побували у трьох козятинських школах (нині ліцеях) і побачили, що ліцеїсти сіли за парти — війна не вкрала їхнього свята.

keyboard_arrow_up