Освіта

Освіта

Днями консультанти «Козятинського Центру професійного розвитку педагогічних працівників» Марина Ясінська провела онлайн-зустріч «Оцінювання результатів навчання учнів 3 класів» для вчителів та заступників директорів з навчально-виховної роботи початкової школи закладів загальної середньої освіти Козятинської територіальної громади.

В соцмережах серед козятинчан шириться інформація про реформування козятинської школи №9

Учнів, які завершують здобуття початкової (4-ті класи) та базової загальної середньої (9-ті класи) освіти, звільнено від проходження державної підсумкової атестації у 2020/2021 навчальному році. Відповідний наказ МОН від 03.03.2021 №273 зареєстровано в Міністерстві юстиції України 16.03.2021 за №338/35960 Про це йдеться на сайті МОН України

Депутати Козятинської міської ради дещо змінили затверджену раніше територію обслуговування шкіл громади. Публікуємо оновлений поділ.

Учнів шкіл Козятинської громади перевели на «дистанційку». Чи на довго — дізнавалися наші журналісти

Коментує начальник Управління освіти та спорту.

З понеділка, 15 лютого, учні Козятинської територіальної громади навчаються у звичному режимі. Відновили підвіз до всіх навчальних закладів, розташованих в сільській місцевості, і діти знову сіли за шкільні парти.

Харчування. Після нововведень у шкільному меню ми вирішили перевірити, чи діють вони у козятинських школах. Побували в ліцей-школі та взяли коментарі у міському відділі освіти. Чому рідко варять супи та не дають сосисок? З чим їдять «Пасту» та що таке «Мозаїка»? —  дізнаєтесь у нашому ексклюзивному репортажі

У мережі ходить новина про те, що з нового навчального року старшокласникам з малих міст і сіл доведеться їздити на уроки у великі міста. Бо відповідно до нового закону про освіту, старші класи будуть тільки у населених пунктах, де проживає більше 50 тисяч людей. Що з цього приводу кажуть в нашому Управлінні освіти?

keyboard_arrow_up