Освіта

Освіта

Вступна кампанія до закладів профтехосвіти триває. Цього року вона зазнала змін через пандемію коронавірусу. Якщо попередні роки з усіма зібраними документами потрібно було завітати до приймальної комісії навчального закладу, то цьогоріч і документи, і заяву на вступ можна подати через інтернет. Це стосується і Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту.

1 вересня українські школярі підуть до школи, але можливо доведеться обмежувати одночасне перебування дітей в класах.

У 2020 році у Козятині 21 випускник сьогодні, 2 липня, складає ЗНО з фізики. Всім учасникам міряли температуру та перевіряли дотримання дистанції

З 25 червня 2020 року в козятинських закладах освіти будуть проводитись ЗНО. Задіяними пунктами тестування ЗНО будуть: «ліцей-школа», спеціалізована школа імені Тараса шевченка №1 та козятинське вище професійне училище залізничного транспорту. В Козятині проводитись зовнішнє незалежне оцінювання буде з математики (25 червня), української мови і літератури (30 червня), англійської мови (7 липня), історії України (9 липня), географії (15 липня)

Як повідомила заступниця директора регіонального центру оцінювання якості освіти Людмила Марцева, – випускники одинадцятих класів, які цього року не планують вступати до вишів, отримають атестат про здобуття повної загальної середньої освіти, а тим, хто вступатиме до вищих навчальних закладів, обов’язково потрібно скласти ЗНО.

Верховна рада скасувала проходження державної підсумкової атестації через пандемію коронавірусу. Однак, тим, хто планує здобувати вищу освіту — тести складати доведеться.

Не пішло. Пробне онлайн тестування, призначене на 15 червня, зірвалося через малу потужність сайту Українського центру оцінювання якості освіти. Абітурієнти-2020 майже багатьох областей України не змогли пробитися на сайт і перевірити свої знання з української мови та літератури

З послабленням карантину козятинський ліцей-школа відкриває двері для одинадцятикласників. Відтепер за окремим розкладом випускники матимуть можливість активно готуватися до ЗНО безпосередньо з учителями у стінах рідної школи.  

25 травня розпочалась реєстрація для участі в додатковій сесії зовнішнього незалежного оцінювання і триватиме до 9 червня.

Щороку на Козятинщині підбивають підсумків навчального року під час проведення районного рейтинг-конкурсу «Дитина року» - фестивалю «Травневий зорепад». Цьогоріч Фестиваль також проведено, але дистанційно. Претендентів на нагородження запропонували заклади загальної середньої освіти району, спеціалісти відділу освіти, Інформаційно-методичного центру,  позашкільного навчально-виховного центру Козятинського району, Козятинська районна дитячо-юнацька спортивна школа «Колос». Кращі учні та колективи відповідно до їхніх здобутків у навчанні, спорті, художній самодіяльності, громадській діяльності були представлені в 15 номінаціях Фестивалю. Про це у фейсбук повідомляє позашкільний навчально-виховний центр Козятинського району

keyboard_arrow_up