Освіта

Освіта

Відбулася офіційна передача хромбуків директорам шкіл нашої громади. Освітяни отримали 57 приладів згідно зі своїми запитами, що покращить доступність освітніх послуг та полегшить роботу викладачів.

До уваги випускників 11-х класів — повідомили дати, коли проходитиме національний мультипредметний тест у 2023 році

Школярі вже з нетерпінням чекають на весняні канікули 2023 року, які припадають на кінець березня-початок квітня. Дізналися коли весняні канікули у козятинських учнів

Учасники учнівського наукового товариства «Академія» козятинського ліцею вкотре порадували своїми досягненнями. Розповідаємо про них.

В українців з’явилася ще одна можливість вивчати англійську мову чи покращувати знання з неї безкоштовно. 

В Україні триває третє за сьогодні хвиля повітряних тривог. Попри це навчальний процес продовжується, школярам довелося переміститися в укриття.

Зима порадувала козятинчан сніговою ковдрою. У цей казковий час у ліцеях міста вчителі організували дозвілля для першачків.

Ліцей Козятина взяв участь та переміг у проєкті «Технологічне майбутнє Вінниччини». Нагорода — 10 комплектів робототехніки.

Днями Козятинський ліцей отримав допомогу від ЮНІСЕФ Серед надісланої допомоги побутова хімія, господарські товари, якісна канцелярія, навчальне приладдя для кабінетів математики та початкової школи.

Міністерством освіти і науки офіційно підтверджено, що учні 4 та 9 класів у 2023 році будуть звільнені від проходження державної підсумкової атестації.

keyboard_arrow_up