Спорт

Спорт

У суботу, 2 липня у Самгородку відбулася фінальна зустріч з волейболу серед дорослих чоловічих команд.

Нещодавно у Вінниці відбувся Чемпіонат федерації шахів Змагалися і козятинчани. Які зайняли місця?

У неділю, 26 червня, в Бердичеві на стадіоні «Прогрес» пройшов турнір ветеранів з футболу 40+ на підтримку ЗСУ. В змаганнях взяли участь шість команд Вінницької та Житомирської областей. За жеребом команди були розбиті на дві групи. До групи «А» увійшли «Моноліт» (Козятин), «Ветеран» (Бердичів) та «Промінь» (Глухівці). Групу «В» склали ФК «Попільня», «Технофон» (Любар) та «Зоря» (Романів).

Суботнього ранку, 25-го червня, в Глухівцях відбувся відкритий благодійний турнір з волейболу серед молодіжних та ветеранських команд. Спортивний захід був організований Глухівецькою селищною радою та Вінницькою територіальною організацією ВФСТ «Колос»

Минулого тижня у Вінниці відбулись відкриті, благодійні змагання з легкої атлетики серед дорослих. Мета змагань підтримати коштами ЗСУ. В числі благодійників було понад 100 спортсменів з 14 регіонів України і в їх числі вихованці Козятинської спортивної школи. Проходили змагання на спортивній арені  МДЮСШ № 1.

Туристи команди Вертур Вернигородоцької школи відновили тренування та прийняли участь у 58 обласних змаганнях юних туристів краєзнавців Вінниччини, які пройшли на базі Вінницького технічного коледжу.

Нещодавно в польському місті Жешув проходив кубок світу з спортивної акробатики. Серед спортсменів України, які виступали на цих змаганнях був уроженець Козятина Данило Стецюк. Він у парі з вінничанином Богданом Пограничним на спортивному майданчику спорткомплексу Жешува провели один день та із завойованим кубком  поїхали на спортивну базу збірної України, яка базується в Бельгії. У збірників в липні місяці ще одні всесвітні змагання, які відбудуться у США.

В перший день літа весь світ відзначає День захисту дітей. В Глухівцях в цей день вирішили підтримати ЗСУ. За ініціативи спортивних шкіл Глуховецької та Махнівської громади та ВФСТ «Колос» відбувся турнір з міні-футболу. Змагалися спортсмени в трьох вікових групах. Організатори змагань передбачили для кожного учасника крім спортивних нагород, призи та солодощі.

У середу, 1 червня у Глухівцях відбувся благодійний турнір з міні-футболу на підтримку Збройних Сил України та до Міжнародного Дня захисту дітей «З Україною в серці, з вірою в ЗСУ!».

У середу, 1 червня  відзначають Міжнародний день захисту дітей. Традиційно до цього свята учні КДЮСШ приймали участь у різних Всеукраїнських та обласних першостях, турнірах, проводили дружні зустрічі з видів спорту. Цього року життя внесло свої корективи і тому було прийнято рішення провести внутрішньошкільні першості кожного відділення.

keyboard_arrow_up