Спорт

Спорт

Футболісти Козятинського “Локомотива” для ігрової практики 30 травня провели спаринг. Їхніми суперниками в товариській зустрічі були гравці “Колоса” з Махнівки.

Майбутні чемпіонки. Софія Киричишина та Дар’я Переверзова тренуються в одного тренера Володимира Галицького. Обидві й не думали серйозно займатися легкою атлетикою, але з легкої руки наставника захопилися спортом 

Якось під час розмови з тренером легкої атлетики  Володимиром Галицьким ми запитали його, скільки вихідців з Козятина стали спортсменами європейського рівня? Тренер назвав до десятка імен, що прославили Козятинщину в спорті. 

У понеділок, 27 квітня, зустрів свою 55 весну тренер жіночої команди «Колос-Мрія» Микола Бабюк. Народився він у селі Комсомольське, тепер Махнівка, що на Козятинщині, в сім’ї хліборобів. У дитинстві хлопець брався за все і ріс на радість батькам майстром на всі руки. Тільки найкраще його талант проявився на спортивних аренах рідної Махнівки.

З учнем школи № 5 Кирилом Луценком ми познайомились на відкритому кубку Козятина минулого року. Тоді спортсмен подолав планку на висоті 180 сантиметрів. На тих змаганнях дев’ятикласник Луценко став бронзовим призером. Поступився срібному медалісту Олександру Ільницькому та чемпіону тих змагань Владиславу Єгорову. У цьому році стрибун у висоту — десятикласник Луценко вже сам визнаний лідер команди.

Багаторазовий учасник місцевих, районних, обласних та Всеукраїнських змагань з легкої атлетики Вадим Підручний - гордість Козятинщини. Він - бронзовий призер чемпіонату України з легкоатлетичного кросу в місті Олешки. Срібний медаліст чемпіонату України з легкої атлетики в Сумах. Переможець чемпіонату України на дистанції 3 тисячі метрів і чемпіон з естафетного бігу 4 по тисячі метрів.

Спортсменки Махнівки, які виступають в першій лізі жіночого чемпіонату України з футболу, готувалися до ігор другого кола, намагалися виконати програму-максимум. У їх пам’яті, мабуть, залишився зіграний матч 5-го туру з ДЮСШ-3 Івано-Франківська. Поєдинок, який мали вигравати наші дівчата, зіграли внічию 0:0. Несподіваний результат в тому матчі став ще одним приводом, щоб під час зимової перерви більше працювати над фізичними кондиціями футболісток. Адже іванофранківок недотисли, втратили 2 турнірних очки та фінішували в осінньому чемпіонаті на третьому місці, поступаючись другим місцем «Буковинській надії» з Чернівців тільки за різницею забитих і пропущених м’ячів

Карантин, який запроваджений в Україні через коронавірус, вніс корективи в тренувальний процес легкоатлетів козятинської районної команди.

Козятинщина багата на спортивні таланти. Футболісти, легкоатлети, майстри  армспорту та стрітболу, важкоатлети, стронгмени і каратисти прославляли наш край на престижних змаганнях високого рівня.

За роботою. Минулого тижня в школі №2 мали відбутися збори товариства «Клубу козятинських рибалок». На їхнє засідання прийшов представник преси. Коли журналіст прийшов до школи, в поле зору потрапила школярка, яка володіла тенісною ракеткою як зрілий майстер. Школяркою була Інна Гречана, яка представлятиме Козятин на чемпіонаті України з настільного тенісу

keyboard_arrow_up