Спорт

Спорт

Козятинщина багата на спортивні таланти. Футболісти, легкоатлети, майстри  армспорту та стрітболу, важкоатлети, стронгмени і каратисти прославляли наш край на престижних змаганнях високого рівня.

За роботою. Минулого тижня в школі №2 мали відбутися збори товариства «Клубу козятинських рибалок». На їхнє засідання прийшов представник преси. Коли журналіст прийшов до школи, в поле зору потрапила школярка, яка володіла тенісною ракеткою як зрілий майстер. Школяркою була Інна Гречана, яка представлятиме Козятин на чемпіонаті України з настільного тенісу

У Львові 13-15 березня 2020 року пройшов Чемпіонат України з армспорту серед дорослих та ветеранів  Про це на своїй сторінці повідомляє Вінницька обласна федерація армспорту

Стартували зональні змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з футзалу серед чоловічих команд у групах "А" та "В". Спортивна зала Козятинського училища залізничного транспорту.

Минулого тижня у Вінницькому легкоатлетичному манежі проходила першість області серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н. Змагалися спортсмени як в командній першості, так і в особистому заліку. Паралельно спортивна організація «Вінниця спорт» проводила відкриту першість області серед спортсменів 2009 та 2010 р. н. Ці змагання виявилися найбільш представницькими. Тільки на дистанції 60 метрів в змаганнях взяли участь до 200 учасників.

У понеділок, 10 березня, у Козятині пройшли 28-і районні сільські спортивні ігри з шахів Хто переміг?

Днями у Вінниці відбувся обласний чемпіонат з бадмінтону

Напередодні 8 Березня в спортивній залі залізничного училища провели фінальні змагання районних сільських спортивних ігор Козятинщини з футзалу серед жіночих команд. Грали до 70-річчя утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».  

У середу, 04 березня, на базі Глуховецької школи відбулася змагання з настільного тенісу серед учнів шкіл ОТГ Про це громада повідомляє на своїй сторінці у ФБ

В перший день весни у місті Ірпінь відбувся «Кубок Княгині Ольги» серед молодших дівчат та хлопців у віковій групі 6-7, 8-9, 10-11, 12-13, 14-15 років, юніорок 16-17 років, дорослих жінок з кіокушинкай карате в розділі «куміте!

keyboard_arrow_up