Спорт

Спорт

Козятинчани Андрій і Дмитро десять місяців тому створили спортивний канал Хлопцям довподоби активний відпочинок, спорт, тренування і все, що пов'язане із здоровим способом життя.

Ще в минулому році у нас з’явилося бажання розповісти про відпочинок на зимовій риболовлі. Але тодішня тепла зима позбавила нас можливості поспілкуватися з рибалками, які мають пристрасть до підльодного лову риби. В цьому році погода представила таку можливість. 

До завершення прийому заявок на участь у турнірі з настільного тенісу залишилось лише три дні

У Вінниці відбувся чемпіонат Вінницької області з легкої атлетики. У ньому брали участь юнаки та дівчата 2003-2004 року народження і молодші спортсмени, які показували хороші результати на турнірі «Різдвяні висоти» та інших змаганнях. Команда Козятина була представлена вісьмома спортсменами.

Вінничани визначились зі складом збірної, яка представлятиме область на Чемпіонаті України з легкої атлетики у приміщенні. Змагання проводитимуться серед юніорів, також вінничани візьмуть участь в командному Чемпіонаті України.  Про це йдеться на сайті Вінницької ОДА

У понеділок, 4 січня, в спортзалі КДЮСШ пройшов ІІІ етап легкоатлетичного марафону «Різдвяні висоти». У ньому взяли участь стрибуни спортивних шкіл Бердичева, Василькова та Козятина.

У суботу, 2 січня, в залі КДЮСШ відбулися традиційні новорічні змагання спортсменів та випускників спортивної школи і гостей міста Козятина. В турнірі взяли участь 25 спортсменів. Вони змагалися у 5 номінаціях. Окрасою цих змагань став баскетбольний турнір фіналу чотирьох

Підсумки. Рік, що минає, завдав спортсменам нашого краю чимало потрясінь, які торкнулися їхнього тренувального процесу. Левова частка змагань не відбулася через пандемію. Але для одних спортсменів навіть у таких умовах спортивне життя відновилося, а жіночий футбол практично «вмер»

Днями, 27-28 грудня ,відбулись змагання відкритої першості козятинської дитячо-юнацької дитячої школи з баскетболу за участі наших спортсменів та гостей з Калинівки. В суботу змагались діти в двох групах 10, 11 та 12 років а в неділю визначали сильнішого серед юнаків 13-14 років.

В п’ятницю, 25 грудня, у місті Васильків відбулися змагання під назвою «Стрибки на Майдані». Вони мали відбутися влітку цього року та в зв’язку з коронавірусом були перенесені на кінець грудня. Всього на цьому турнірі взяли участь до тридцяти спортсменів. Це стрибуни Козятина, Києва, Бердичева та Василькова.

keyboard_arrow_up