Спорт

Спорт

17 листопада у Житомирі відбувся відкритий кубок міста «ZHYTOMYR OPEN CUP»!

В спортивному залі козятинської дитячо-юнацької спортивної школи пройшли зональні змагання обласної Гімназіади з баскетболу 3x3 серед учнів 2002 р. н. та молодших.

Наприкінці жовтня та на початку листопада  у Вінниці проходив чемпіонат з боксу серед молоді 2002-2003 р. н. Боксер з Пиковця Віталій Лозінський став «золотим» призером змагань у своїй ваговій категорії

Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту планує придбати м’ячі.  

В Центрі дитячої та юнацької творчості міста Козятин відбулись шкільні командні змагання з шахів. Хто був вправнішим — читайте в матеріалі

У вівторок, 12 листопада в спортивному залі Міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту обирали найсильніших на руках. Випробовували свої сили як хлопці, так і дівчата. Розповідаємо, хто брав участь і хто посів першість.

Закінчились зональні змагання з баскетболу серед юнаків

У Вінниці, 10 листопада, відбувся відкритий турнір з кіокушинкай карате, присвячений до Дня Гідності та Свободи у розділі «куміте» серед молодших юнаків та молодших дівчат у вікових групах 2005-2006, 2007-2008, 2009-2010 та показових змагальних виступів серед хлопчиків та дівчаток 2011-2012 років народження.

5 та 7 листопада на базі махаринецької школи проходили змагання Гімназіади школярів Козятинського району з баскетболу 3×3 серед дівчат та юнаків середньої та старшої вікової групи.

Команда дівчат козятинської дитячо-юнацької спортивної школи (КДЮСШ) стала бронзовим призером на чемпіонаті області з волейболу серед дівчат 2007 р.н.

keyboard_arrow_up