Спорт

Спорт

В Агрономічному Вінницького району пройшов І етап Чемпіонату Вінницької територіальної організації «Колос» з волейболу серед жіночих аматорських команд сезону 2020 року

У Києві відбувся Чемпіонат України з легкої атлетики серед ветеранів Збірна команда Вінницької області серед команд другої групи зайняла почесне перше місце, а в загальному рейтингу третє.

Фінішували 28-і районні сільські спортивні ігри Козятинщини з волейболу серед чоловічих команд, які цьогоріч присвячені 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос». Грали у спортивній залі козятинського залізничного училища, до Дня вшанування учасників бойових дій на території інших держав - Дня пам'яті.

Минулої суботи каратисти тренерів Дмитра Живчика та Анни Сас виступали на відкритому чемпіонаті Житомира. В змаганнях які проходили в спорткомплексі 22 міської школи взяли участь юнаки та дівчата в розділі “Куміте”

Нещодавно в місті Суми проходив командний чемпіонат України з легкої атлетики юнаків та дівчат 2003 року народження і молодших. Крім змагань у командному заліку, спортсмени змагалися в особистій першості. Усього взяли участь у змаганнях більше шестисот спортсменів зі всієї України.

Гніванська ОТГ провела обласний шаховий турнір. Змагалося 55 шахістів. Серед учасників були і козятинчани. Хто переміг? 

Днями, у місті Київ відбувся Чемпіонат України серед чоловіків та жінок у розділі "куміте" у вагових категоріях та відкритий Всеукраїнський турнір серед юнаків та 15-16 річних дівчат  у розділі "куміте".

Майже двомісячний футбольний марафон, який проходив в манежі залізничного училища, завершився матчем Козятинських «Левів» з «Юніором» з Йосипівки.  В цих футбольних битвах можна було побачити елементи футболу на всі смаки. Фінт «Еластико», який до автоматизму довів Рональдіньо, фінт Кройфа, бразильця Фалькао, переступи Кріштіану Роналду, чи бразильця Роналдо, фінт Зідана і футбольний фрістайл. У 28-ми футбольних баталіях було все те, за що вболівальницька братія так любить футбол.  

Стартували зональні змагання 28-х районних сільських спортивних ігор з волейболу серед чоловічих команд територіальних громад Козятинщини, які цьогоріч присвячені 70-річчю утворення фізкультурно-спортивного товариства «Колос».

В неділю, 26 січня, в спортивному манежі залізничного училища відбулися ігри відкритого кубка Козятина з футзалу. В шостому передостанньому турі зустрічалися «Колос» Махнівка — «Мак» Козятин «Поклик Серця» — «Локомотив 2» «Локомотив» — «Юніор» Йосипівка — «Леви» Руслана Гуменюка та міська федерація футболу

keyboard_arrow_up