Спорт

Спорт

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Відкрили по ремонту *три роки ремонтували* -  дитячу спортивну школу. По діловому ремонт печально не завершили  

У п’ятницю, 4 травня, пройшла військово-патріотична гра “Джура” (українська “Джура “ чимось нагадує союзівську “Зірницю”).

На козятинському стадіоні “Локомотив” минулої п’ятниці відбулися фінальні змагання обласної ліги серед школярів.

У Києві 5 травня пройшов відкритий чемпіонат України з кіокушинкай карате у розділі «куміте»

В с.Перемога Козятинського району. провели турнір по футболу до дня перемоги над нацизмом. Перше місце -  Козятин "Колос" . 2- с.Пляхова. 3-м.Бердичів. 4-с.Перемога. 5- с.Корделівка. 6- с.Перемога( школа) Товариство Ятер с Перемога організувало "Рибальські посиденьки"  Яка у Вас перемога над нацизмом виглядає дивно.Один режим що розтрощив інший окупаційний  режим ?

Але козятинський “Моноліт” переміг - 1:0

У Вінниці минулої суботи, 21 квітня, пройшов відкритий обласний чемпіонат серед юнаків та дівчат 2004-2009 років народження та показові змагальні виступи 7-8 річних спортсменів з кіокушинкай карате у розділі «куміте».

Минулої суботи, 21 квітня, відновився чемпіонат області з футболу у вищій лізі.

Інколи можна нічого не говорити, слів не потрібно, а можна лише насолоджуватися справою, яку ти робиш... Команду туристів Вернигородоцької школи, туристів турклубу "Гепаніс" можна вітати з перемогою.

Як упакувати веломашину  в пасажирський потяг. Група 25 вело-мандрівників  подались з 28 по 4 травня 2018 року на мандри до моря. Вік від 16 до 30 років. Провідник майстер справи.Ветеран ЗСУ пан  Андрій.       Беремся очолити Вашу вело групу .Телефонуйте 068 080 17 63 

У суботу, 21 квітня, стартує друге коло чемпіонату Вінницької області у вищій лізі з футболу.

На початку тижня у Вінниці в Спортивному комплексі “Олімп” відбувся чемпіонат області відбіркових змагань з легкої атлетики серед дітей з обмеженими можливостями

Якщо в прем’єр-лізі українського футболу спортсмени майже завершують свій чемпіонат, то у вищій лізі обласної першості друге коло чемпіонату ще не розпочалося.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up