Спорт

Спорт

Нещодавно в Ужгороді завершився V всеукраїнський турнір з футболу під назвою «За майбутнє покоління». В змаганнях взяли участь 28 команд з Київської, Львівської, Вінницької, Закарпатської областей. Серед них були футболісти Козятинських «Левів»

Минулої суботи на штучному манежі стадіону «Локомотив» відбулася календарна гра 3-го туру чемпіонату ветеранів з футболу 40+. До гравців «Моноліта» завітали в гості ветерани футболу Погребищ. Як пройшла гра рівних за класом суперників у нашій розповіді.

У понеділок, 10 січня 2022 у с. Бродецькому відбулася товариська гра з волейболу за кубок «Бродецького» серед чоловічих команд у категорії 45+ (ветерани), до дня визволення селища від німецько-фашистських загарбників

У Вінниці 11-12 січня відбувся Чемпіонат області з легкої атлетики серед дорослих та юніорів . В цих змаганнях приймали участь вихованці козятинської спортивної школи.

Підсумки. Рік, що минув, через карантинні обмеження завдав спортсменам нашого краю чимало потрясінь. Але й у таких умовах спортивне життя Козятинщини продовжувалось. Про перемоги і проблеми року, що минув, наша розповідь

На Різдвяні свята у Глухівцях відбувся IV рейтинговий турнір з настільного тенісу пам’яті М.В.Волоса.

Днями в КДЮСШ міста Козятин провели традиційний турнір зі стрибків у висоту "Різдвяні висоти" серед юнаків та дівчат 2005-06рр.н, 2007-08рр.н. та 2009-10рр.н..

Минулими вихідними в Києві відбувся Кубок України серед чоловіків та жінок з кіокушинкай карате. Це був відкритий Всеукраїнський турнір з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат у розділі «куміте» у віковій групі 2006–2007 р.н

Днями, 25-26 грудня в Києві відбувся кубок України серед чоловіків та жінок у розділі «куміте» і відкритий всеукраїнський турнір з кіокушинкай карате серед юнаків та дівчат у розділі «куміте» у віковій групі 2006-2007 рр.н..

keyboard_arrow_up