Спорт

Спорт

Традиційно в "Проліску" відбувся 13 чемпіонат Козятинського району з спортивного туризму, де взяли участь 9 команд

Як міста - учасника проекту “Вірні збірній”

Ціна поєдинку — роздроблена нога гравця “Моноліта”

В суботу 8 вересня о 16.00 на стадіоні Локомотив в Козятині

У неділю, 2 вересня, на стадіоні “Локомотив” відбулася футбольна зустріч між вінницьким “Феніксом” та козятинським “Монолітом”. Це була гра 2 туру обласного чемпіонату у вищій лізі.

Козятинські “Леви” 25 серпня в місті Гнівань брали участь в турнірі на кубок ”Gnivan Sammr”.

Першими учасниками фотоконкурсу "Мій трофей на рибалці" стали Олександр Федорук, Павло Слокольвак і Олександр Сокольвак. Заходьте на сайт і голосуйте!!!!

Мілана Кузьмич, Влада Сікорська, Іванна Коцут, Лідія Хоченковат побували на Одеському фестивалі  

В п’ятницю 24 серпня в Козятині стартував чемпіонат Вінницької області з футболу (2018-2019 рр.). Учасниками стали спортсмени місцевий “Моноліт” та Ладижинський “Авангард”.  Ця цікава гра завершилась розгромом гостей з рахунком 6:0!

Театральне  шоу (вистава) і разом з тим суворе спортивне змагання. Саме так яб характеризував такий вид спорту як Кросфіт (з англ. CrossFit)  З участю професіоналів вербального танцювального співучого та інших  митців . Відбулись деже видовищні змагання серед чоловічої статі Козятина

Та не вгодили вболівальникам

Гра у відповідь 14 серпня на стадіоні НСК “Олімпійський” між київським “Динамо” і “Славією” з Праги завершилась перемогою киян 2:0. Українська команда вийшла в наступний раунд лігочемпіонівського сита.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up