Новини компаній

Сьогодні як ніколи важливо залишатися на зв’язку, вчасно відповідати, коли телефонують рідні, щоб не провокувати зайвих хвилювань. Але, знаходячись у дорозі, укриті чи в інших умовах відсутності електропостачання, можуть виникнути труднощі з вчасною зарядкою телефона. Отже потрібно заздалегідь подбати про збереження ресурсу батареї на вашому гаджеті.

До Козятинського РС ГУ ДСНС України у Вінницькій області завітали понад 150 школярів.

Цьогоріч на 16 Обласний конкурс проектів розвитку територіальних громад подано 749 проектів.

Світ технологічних можливостей постійно змінюється. Електронні сервіси стають дедалі популярнішими.

Днями голова районної ради Віктор Слободянюк спільно з заступником голови райдержадміністрації Ігорем Булавським, в.о. головного лікаря ЦПМСД Ольгою Радецькою, керівником райавтодору Дмитром Степанишиним, керівником СВК «Білопільський» Володимиром Шашковим, сільським головою Віктором Якимчуком оглянули стан будівництва амбулаторії загальної практики сімейної медицини в селі Білопілля.

З 16 травня по 11 червня у актовій залі Козятинської міської ради проводиться тренінг для працівників з Центру надання адміністративних послуг у м. Козятині за програмою «U-LEAD з Європою».

Вже не перший рік триває активна співпраця Центру надання адміністративних послуг міської ради і Регіонального мобільного сервісного центру МВС України Вінницької області.

Важливі відповіді на поширені запитання, які турбують жителів.

keyboard_arrow_up