Погода

Про погоду на суботу та неділю написала на своїй сторінці у фейсбуку синоптик Наталка Діденко. «Забіжу трохи вперед. У ніч на неділю в західних областях України можливі заморозки на ґрунті!» – заінтригувала вона.

ДСНС та Укргідрометцентр попереджають про погіршення погодних умов на більшій території країни. Вінниччина також у переліку.

«У пятницю, 7 травня, в Україну притуркоче черговий атмосферний фронт, який зумовить дощі на Заході, Півночі України, у багатьох центральних областях (окрім Дніпра з районами) та на Одещині.» – пише на своїй сторінці у фейсбуку синоптики Наталка Діденко.

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що завтра Україна «опиниться в оточенні циклонів та атмосферних фронтів». У багатьох областях очікуються дощі, а місцями з грозами.  

Погодна ситуація залишається нестабільною. То раптове потепління, то чергова порція похолодання. Синоптики попереджають нині про заморозки. Але огорнуть вони не всю країну.  

Сьогодні очікується +7..+13 °C, без опадів, помірний вітер. Завтра: +10..+19 °C, без опадів, помірний вітер.

Сьогодні очікується +9 +14, значна хмарність, без опадів  

Синоптики прогнозують в Козятині на сьогодні теплу (до +23) погоду. Протягом дня – невеличкий дощ   

Субота перед Великоднем – один з найбільш насичених традиціями днів У Козятині сьогодні, 1 травня очікується +11..+21 °C, без опадів, легкий вітер. Завтра: +14..+26 °C, без опадів, свіжий вітер.

Очікується +5..+15 °C, без опадів, помірний вітер.

keyboard_arrow_up