Погода

Сьогодні очікується -9..-6 °C, переважно без опадів. Завтра: -11..-9 °C, без опадів, слабкий вітер.

Цими днями панує справжня зимова погода. Минулої ночі у Вінницькій області температура повітря опускалася до -15 градусів....

Очікується -11..-7 °C, без опадів, замерзаючий (переохолоджений) туман , легкий вітер. Завтра: -10..-5 °C, без опадів, слабкий...

Синоптик Наталка Діденко розповіла, що від сьогодні, 4 січня, в країні різко зміниться погода.  

На календарі 30 грудня. До Нового року трохи більше доби. У передноворічній метушні не забудьте подивитися прогноз погоди  

Синоптик Наталка Діденко у фейсбук розповіла, що чекати від погоди найближчі дні. Каже, що у ці дні варто бути уважним автомобілістам та рибалкам.  

Сьогодні очікується -6..-9 °C, без опадів, легкий вітер. Завтра: -14..-5 °C, без опадів, замерзаючий (переохолоджений) туман , слабкий вітер.

Циклон вирішив оселитися на пенсії в Україні. Саме над нашою територію він стаціонує, заповнюється його низький тиск більш високим, повідомляє синоптик Наталка Діденко.  

Сьогодні очікується -1..-4 °C,  слабкі опади, замерзаючий (переохолоджений) туман , слабкий вітер. Завтра: -3..-5 °C, без опадів, слабкий вітер.

За повідомленням Вінницького обласного центру з гідрометеорології на території області погода погіршиться. Попереджують про сильний туман, снігопади, ожеледицю та хуртовину.  

Наші земляки не бояться тонкого льоду

Сьогодні очікується +2..0 °C, без опадів, туман, легкий вітер

Погодні умови можуть призвести до незначних ускладнень руху транспорту 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up