Погода

Хмарна погода протримається у Козятині увесь день. Вранішній дрібний сніг удень посилиться і продовжуватиме йти до самого...

Сьогодні, 19 березня 2018 року, ясна погода протримається у Козятині зовсім недовго - вже вдень небо вкриється хмарами, які...

З ранку до самого вечора небо у Козятині буде вкрите хмарами. Сильний сніг, який розпочався вранці, протягом дня повинен...

Хмарна погода протримається у Козятині увесь день. До середини дня йтиме дрібний сніг, який після невеликої перерви відновиться...

Хмарна погода протримається у Козятині увесь день. Нічний дрібний дощ до ранку стих. Удень очікується сніг, який йтиме до самого вечора, поступово набираючи силу.

Україна замете, як у найкращих традиціях лютого

У Козятині протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Весь день йтиме дрібний дощ, який до вечора може посилитися.

З ранку до самого вечора у Козятині небо буде вкрите хмарами. Сильний дощ йтиме весь день і не припиниться до самого вечора.

Протягом усього дня у Козятині утримається хмарна погода. Майже весь день мине без опадів, тільки ближче до вечора може розпочатися дощ.

Зовсім скоро погана погода зміниться потеплінням, і в країну прийде весна - з сонцем і позитивними температурами.  

Сьогодні, 10 березня 2018 року, ясна погода протримається у Козятині зовсім недовго - вже вдень небо вкриється хмарами, які лишатимуться там до пізнього вечора. Без опадів.  

Сьогодні, 8 березня 2018 року, весь день у Козятині буде хмарним. Уночі очікується дрібний дощ зі снігом.  

Сьогодні, 7 березня 2018 року, в  Козятині протягом усього дня небо буде вкрите хмарами. Сніг розпочнеться ще до світанку, але до середини дня повинен припинитися.  

Сьогодні, 6 березня 2018 року, ясною погодою нас цей день не порадує - хмари у Козятині закриють небо вже з самого ранку та протримаються до пізнього вечора.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up