Погода

 Сніг у вівторок, 29 листопада випадатиме неширокою смужкою від Житомирщини, Київщини через Кропивницький, Хмельниччину, зачіпаючи Черкащину, Вінниччину до Одещини.  

На дорогах області важка ситуація — ожеледиця та недостатня видимість через туман. За можливості — залишайтеся вдома. Якщо ви зібралися в дорогу, рекомендуємо ознайомитися з прогнозом та надаємо поради, як безпечно рухатися у таку погоду.

Сьогоднішні мокрий мокрий сніг, дощ, льодяний дощ та інші атмосферні дари поступово залишатимуть територію України. За прогнозами синоптиків з 22 листопада у більшості областей опадів не передбачається, лише в східній частині та на південному сході пройдуть дощі.

Комунальне підприємство «Чисте місто» підготувалося до зустрічі зими завчасно. У них є інвентар та сипучі суміші для посипки доріг й тротуарів.

До України прийшла зима. На календарі 17 листопада 2022 року — випав перший сніг За словами синоптиків  сніг йтиме повним ходом, буде холодно, часом дощ. Десь опади притихнуть і буде просто хмарно — але повсюди мокро, вогко і холодно, а десь навіть слизько.

У Вінницькому обласному центрі з гідрометеорології повідомили оперативну інформацію про ускладнення погодних умов. Найближчими днями пройдуть дощі з переходом в мокрий сніг,  очікується 8-10° морозу та ожеледиця

На зміну теплим осіннім дням листопада, приходять холодні зимові. За даними синоптиків ще завтра, 15 листопада, очікується комфортно-сонячний день. А з середи, 16 листопада — тумани, дощі, морози та сніг Водіям радять «перезути» свої автівки, аби бути готовими до слизьких доріг

Добігає завершення робочий тиждень і попереду два вихідні. Щоб погода не зіпсувала ваших планів — ознайомтеся з прогнозом на вікенд.

Погоду в листопаді майже завжди складно спрогнозувати надовго, адже цей період вирізняється своєю мінливістю. Одні синоптики кажуть, що останній осінній місяць виявиться теплішим за кліматичну норму, а інші радять готуватися до хуртовин.

Синоптики розповіли, яка погода буде у перші дні листопада Прогнозують, спочатку буде і сонячно і похмуро, а згодом — задощить

keyboard_arrow_up