Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Сьогодні зранку на вулиці Незалежності (колишня Червоноармійська) в районі пошти трапився прорив. Нині комунальники ліквідовують його наслідки.

Протягом 2019 року Управління житлово-комунального господарства підписало через систему електронних закупівель Prozorro 41 договір на ремонт доріг. На які з них витратили найбільше коштів і яка дорога мала змогу потрапити до нашого рейтингу, але «зійшла з дистанції»?  

У місті діє п’ять маршрутів: номер один, два, три, чотири та сім. На деяких зупинках є розклад автобусів. Газета «RIA» перевірила, чи співпадає реальний час відправлення автобусів із тим, що написаний у розкладі

В козятинській РДА відбулося засідання робочої групи з питань боротьби з нелегальними перевезеннями у Козятинському районі за участю членів робочої групи, перевізників району та ЗМІ.

Коли ми 16 січня були по роботі біля водокачки, помітили чоловіка, у якого на черевиках були одягнені бахіли. Воно й не дивно. Пройти вулицею Склярова і не забруднити взуття практично неможливо.

На Старий Новий рік, 14 січня, у Журбинцях сталася ДТП  П’яний водій наїхав на велосипедиста. Чоловіка з травмою голови доставили у лікарню.

Про вулицю Підгорбунського написано багато і якби папір, на якій написані статті, був твердим, ним можна було б залатати ями. А якщо відкинути жарти, то це має вигляд «як з гуся вода». Ви пишіть, а папір все стерпить. От поставили на вулиці Підгорбунського попереджувальний знак 1-12 «дорожня вибоїна».

Наприкінці 2019 року у місті поставили три нові сучасні зупинки. Увагу козятинчан привернула одна з них, на якій написано англійською «Місто Вінниця». Як виявилося, слово «Козятин» на нових зупинках теж є. Наші журналісти дізнавалися? скільки загалом витратили коштів на нові зупинки і чому на одній із них є напис «Vinnytsia city».

Кажуть, що взимку самі небезпечні учасники дорожнього руху велосипедисти. В водійському середовищі їх охрестили каскадерами. Охрестили тому, що вони часто в ожеледицю з двоколісного транспортного засобу падають перед колесами автівок. Змінив статистику на дорозі водій іномарки , який наїхав ззаду на велосипедиста та ще й вийшов до постраждалого з-за керма в зелених трусах.  

Перевізник автобусу, що курсує за маршрутом Козятин-Вернигородок-Білопілля-Кашперівка на кілька гривень підняв ціну за проїзд. Вартість квитка зросла на три-п’ять гривень. Газета «RIA «дізнавалася, чому ціну підняли.  

keyboard_arrow_up