Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Відтепер для того, щоб сісти на міжрегіональний транспорт, необхідно мати документ про вакцинацію чи негативний результат тесту на коронавірус. Це стосується усіх регіонів, окрім тих, де «зелена» карантинна зона. Вінницька область наразі у «жовтій», тож нас це нововведення також стосується. Чи вимагають у Козятині COVID-сертифікати — дізнавалися наші журналісти

Через схід 10 порожніх вагонів вантажного поїзда на станції Чорнорудка (це друга станція після Козятина в сторону Києва) деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням. 

Таке рішення прийняли у зв’язку з необхідністю мати документи про вакцинування пасажирам міжобласних рейсів.

За повідомленням виробничого підрозділу Козятинська дистанція колії 21 жовтня 2021 року залізничний переїзд 1 км (7 пост) ст. Козятин-1 (а/д до залізничного вокзалу) буде закритий для проїзду автотранспорту

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

У зв’язку з довгими святковими вихідними «Укрзалізниця» випустила на маршрути додаткові поїзди. Йдеться про 15 додаткових поїздів, більшість яких вже курсує.

Новесенькі бордюри, які встановлюють на вулиці Куликівського, ми не назвали б перелазом, якби до нас не звернулася козятинчанка, яка розміняла восьмий десяток свого нелегкого життя. Переходила вона з кравчучкою через бордюри та не вистачило бідолашній сили, щоб сумку на колесах плавно опустити на дорогу. Звалила кравчучка стареньку, та так, що пенсіонерка зі стажем розбила коліна.

«Укрзалізниця» поновила міжнародне сполучення з 5 європейськими країнами. Українці можуть подорожувати до: Словаччини, Угорщини, Австрії, Молдови та Польщі. У Вінниці буде зупинятись Інтерсіті + №715П «Київ-Перемишль», а от по Козятину — на жаль, ні

Сьогодні 9 жовтня 2021 року. Ми сфотографували, як тривають ремонті роботи по одній із головних вулиць Козятина

На ділянці автодороги М-21, що на Вінниччині між селами Махнівка і Перемога трапилася аварія. У результаті якої автомобіль збив тварину – лося.

keyboard_arrow_up