Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Вулиця Куликівського, без сумніву, увійде в історію Козятина. Не лише через те, що після капітального ремонту дорожнє покриття почало сипатися буквально за декілька тижнів і тепер там латка на латці. А й через те, що це поки що єдина вулиця міста, через яку відкрили стільки судових справ.

Знову про ями. Козятинчани звернулися на гарячу лінію газети «RIA-Козятин» зі скаргами на ями та вибоїни на вулицях Героїв Майдану, Катукова, від Сигналу до Рубанки, в самому Сигналі та розбиту дорогу в сторону Кашперівки.

Щороку при підвищенні температури для великогабаритних вантажівок діяло обмеження на пересування дорогами. Цьогоріч через війну його скасували.

Нарешті відбулася подія, на яку козятинчани чекали з нетерпінням стільки місяців — капітальний ремонт дорожнього покриття і тротуару на Куликівського дійшов до фінішу. Ми пройшлися від початку до кінця вулиці, аби подивитися, який вона має вигляд і оцінити, чи зручна вона для пішоходів

Козятинська дистанція колії повідомляє, що завтра, 29 червня 2022 року залізничний переїзд 4 км перегону Козятин-2 – Козятин-1 буде закритий для проїзду автотранспорту

За минулу добу у Вінницькій області порушники правил дорожнього руху намагались дати хабарі поліцейським. Злочини стались у Вінницькому та Хмільницькому районах області.

Козятинська міська рада на останній 25 позачерговій сесії прийняла рішення про ремонт доріг за рахунок державного бюджету та співфінансування у рівних частинах 50/50 з бюджету Козятинської ТГ. Додають, що ремонтні роботи заплановані на дорогах, що перебувають на балансі державного підприємства «Служби місцевих автомобільних доріг» та є дорогами обласного значення.

Виробничий підрозділ Козятинська дистанція колії повідомляє про закриття залізничного переїзду  1017 км перегону Кордишівка - Козятин-1 дільниці Козятин-Калинівка (автодорога Білопілля-Вівсяники-Титусівка)

На тлі дефіциту палива в Україні запустили Telegram-бот Petrol AlertUA. Він відстежує, на яких АЗС можна заправитись. Petrol AlertUA повідомляє українських водіїв про наявність будь-якого виду пального в різних містах України.

Укрзалізниця змінює розклад руху поїзда №771/772 Київ-Хмельницький та вносить зміни до графіків та маршрутів курсування низки інших поїздів Повідомляємо про зупинки поїзда у Козятині

keyboard_arrow_up