Дороги і транспорт

Дороги і транспорт

Управління ЖКГ вже замовило тендер на капремонт частини дорожнього покриття.

«Продаж квитків на поїзди далекого сполучення до станцій Луцьк та Тернопіль і зворотно було закрито відповідно до рішення регіональних комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій.» – йдеться на сайті Укрзалізниці.

Залізниця працює вже майже дві сотні років. За цей час поїзди, які курсують коліями, мінялися. Колись були вагони-акваріуми для перевезення живої риби. А пасажирські вагони навіть не мали туалету. Розповідаємо, якими були перші вагони і які з них можна побачити у Козятині.

Днями, працівники підрядної організації приступили до виконання поточного середнього ремонту автомобільної дороги загального користування місцевого значення О-02-08-06 Білопілля-Вівсяники км 48+645 – км 59+623, протяжністю 10,978 км (с. Самгородок – с. Вівсяники, Козятинський район), в рамках президентської програми «Велике будівництво». Про це у ФБ повідомляє «Служба місцевих автомобільних доріг у Вінницькій області»  

На будівництво, реконструкцію, ремонт та утримання автомобільних доріг у Вінницькій області з бюджету України виділять ще понад один мільярд гривень.

Любий ремонт на козятинських вулицях мешканцями міста сприймається позитивно. Адже яким би добрим не був асфальт, рано чи пізно він буде потребувати реставрації. Найпоширеніша реставрація доріг на Козятинських дорогах та мабуть по всій Україні — це ямковий ремонт. Ремонт який планують зробити на трьох вулицях міста заслуговує на критику ще на початковій стадії

З вівторка, 14 липня, відновлюється курсування приміських поїздів в напрямку Бердичева, Шепетівки та Погребище, Жашкова. 

Інформація руху поїздів з'явилася на офіційному сайті Укрзалізниці

Укрзалізниця призначила додатковий швидкісний поїзд на час літніх відпусток та у зв’язку з послабленням карантинних заходів сполученням Київ – Одеса – Київ. Поїзд курсуватиме щоденно з 1 липня  по 31 серпня.

keyboard_arrow_up