Події

Події

Зоозахисники шукали кішку-годувальницю для маленьких кошенят. Тваринок знайшли хлопчики, які гралися на вулиці. Маму кошенят збила машина. Самі кошенята ще зовсім маленькі - вони тільки-но розплющили очі.

На Вінниччині коронавірус виявили у 2 848 випадках Такі дані Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ.

Дошкільні навчальні заклади міста відновлять свою роботу 10 серпня. Про це повідомляє Міська рада на своїй сторінці у Фейсбук.

Ми вже повідомляли вам, що уряд поділить Україну на зону в залежності від ситуації з поширенням коронавірусної хвороби. У Вінницькій області п'ять районів та два міста потрапили до "жовтої зони". Про це повідомляє Вінницька облдержадміністрація.

Віктор Бронюк, ONUKA, Олександр Онофрійчук, реперка Alyona Alyona та призер Олімпійських ігор Жан Беленюк привітали випускників школи №2 зі святом. Зірки записали коротке відео, яке виклали у мережу в п'ятницю, 31 липня. Що побажали нашим випускникам?

Вулиця Винниченка раніше називалася Куйбишева, а до цього - Старовокзальна. Тут був перший у місті вокзал, чи не найбільша кількість громадських вбиралень, клуб. А ще тут з’явився на світ відомий український режисер Віктор Іванов. Ми зібрали для вас 6 фактів про вулицю нашого міста.

У п'ятницю, 31 липня, у другій половині дня на вокзалі загубилася собака, яку звуть Пуля. Її чекають вдома цуценята

Згідно наказу УТМР (Українського товариства мисливців та рибалок) в Україні буде розпочато полювання на птахів дикої природи. В кожній області свої строки полювання. Наприклад на Київщині полювання розпочнеться з 18 години 8 серпня. Як буде проходити полювання в дозволених місцях на Козятинщині розказав голова Козятинської районної організації Українського товариства мисливців та рибалок Олександр Поліщук.

Ми зібрали найважливіші та найцікавіші, на нашу думку, матеріали, які виходили на нашому сайті. Шкода було б якби ви їх пропустили  

keyboard_arrow_up