Події

Події

В клубі козятинських рибалок назріла конфліктна ситуація. Організація, в якій налічується більше 300 осіб, розділилися на два, а можливо й на три табори. Щоб проблему не відкладати, як кажуть в довгий ящик, групою незадоволених був скликаний схід рибалок клубу. 

Вінницька облдержадміністрація оприлюднила інформацію про завантаження ліжок хворими на COVID-19 в опорних лікарнях області першої хвилі. Станом на 31 травня, на Вінниччині в дев’яти опорних лікарнях першої хвилі розгорнуто 381 ліжко для лікування хворих на коронавірусну інфекцію. 

В Україні станом на 31 травня зафіксували 23 672 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 468 нових випадків за добу. На Вінниччині зафіксували 993 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс 12 нових випадків за добу.

З 30 календарних днів червня вихідними будуть 10 днів. До календарних вихідних додадуться два святкових дня. Трійця, яка цього року припадає на 7 червня, і День Конституції, який відзначається 28 червня.

Майже по всій Україні з першого червня відновлюється залізничне сполучення, але потяги на станції Козятин, Калинівка, Вінниця, Жмеринка та інших, які є на території Вінницької області, зупинятися не будуть. 

У Козятинському районі рятувальники дістали з води тіло чоловіка. Про це повідомляє пресслужба ГУ ДСНС у Вінницькій області.

Днями козятинська лікарня увійшла в перелік закладів, яким предали пульсоксиметри (вимірюючий апарат кисню в легенях)

Станом на ранок 30 травня в Україні зафіксували 23 204 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. З них 9 311 людей одужало та 696 померли. Про це повідомили на сайті Центру громадського здоров’я. За минулу добу плюс 393 нових випадків за добу. На Вінниччині зафіксували 958 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. Плюс один новий випадок за добу.  

Щодня у соціальних мережах з'являються нові фотографії, що відображають міські ритми, мальовничі пейзажі, незвичайні споруди або пам'ятники, а також яскраві події з життя Козятина. Дивіться нашу добірку яскравих травневих фото з Instagram цього тижня  

На вихідні, 30-31 травня, в більшості областей України переважатиме волога погода із періодичними дощами різної інтенсивності.  

keyboard_arrow_up