Події

Події

Сова, дрізд і незвичайна пташка з пухнастим хвостом — такі малюнки прикрашають стіну трансформаторної підстанції в дворі однієї з багатоповерхівок. Над муралом працює козятинчанин Олег Скачко. Ми застали митця за роботою і розпитали його про усі тонкощі

Засіялися. Щороку посівна кампанія має свої особливості та виклики. Але усі вони й близько не зрівняються з тими, що постали перед аграріями цієї весни, під час широкомасштабного вторгненням російських військ на українські землі. Як пройшла цьогорічна посівна – розповіли в аграрній компанії «Сігнет центр»

Останні декілька днів мешканці міста і колишнього району стали говорити про те, що їм чуються вибухи та постріли. Про це запитували і на нашому телеграм-каналі. Багатьох людей ці звуки неабияк наполохали. І це не дивно, адже у мирний час ми спокійнісінько ставимося до того, що Козятин місто досить таки гамірне — то поїзди їдуть, то формують рухомий склад, але зараз, у час повномасштабної війни, ми стали звертати увагу навіть на звуки роботи залізниці. Тож природно, що ті козятинчани, які чули постріли і вибухи, злякалися.

Після повномасштабного вторгнення росії в Україну наше видання не виходило в друк два місяці. Але щодня оперативно висвітлювали новини на нашому сайті kazatin.com Тепер ми готуємо до виходу вже п'ятий випуск, який буде у ваших руках завдяки неймовірній підтримці наших колег – бельгійської медіа компанії Mediahuis, фонду для незалежних медіа MDIF, компанії UAB PELKON та Асоціації незалежних регіональних видавців України.

Спільним зусиллями більше 200 плодових дерев (яблуні, груші, сливи, вишні, черешні, персики та алича) були висаджені біля ФАПу, дитячого майданчика, церкви та приміщення старостинського округу. 

В середу, 11-го травня на гарячу лінію газети «RIA-Козятин» звернувся інвалід І групи Володимир. Він чув, що людям його категорії міська рада буде надавати допомогу у вигляді продуктових наборів, але сумнівався чи така благодійна акція стосується всіх інвалідів громади чи тільки інвалідів вимушено переміщених осіб.

На вибір «Укрпошта» пропонує варіанти з путіним, червоною калиною, песиком Патроном та популярними висловами. Дізнавайтеся де та як проголосувати за наступну марку.

Цей благодійний турнір організувала Вінницька територіальна організація Всеукраїнського фізкультурно-спортивного товариства «Колос».  Мета заходу – допомогти дітям, які тікали від війни, повернутися до нормального життя.

У селі Пляхова Глуховецької територіальної громади провели благодійну акцію на підтримку Збройних сил України. Організовувала захід філія центру культури та дозвілля села Пляхова. А пройшов він на площі біля місцевого будинку культури.

ТОВ «Дружба Миколаївка» повідомляє, що від сьогодні, 14 травня буде здійснюватись обробіток полів від шкідників та хвороб.

keyboard_arrow_up