Події

Події

В Управлінні «Центр надання адміністративних послугу м. Козятині» м. Козятин, вул. Незалежності, 57) щопонеділка 10.00 до 12.00 год. спеціалістами Безоплатної правової допомоги відновлюється прийом громадян, що потребують надання безоплатної правової допомоги (правова інформація, консультації і роз'яснення з правових питань, прийняття відповідних звернень про надання безоплатної вторинної правової допомоги).

Народне свято 16 січня має назву День Гордія і Малахії.

31 січня 2022 року розширили перелік організацій, представники яких підлягають обов'язковій вакцинації проти COVID-19. Працівники цих установ, які не отримають принаймні одну дозу вакцини проти COVID-19 до 31 січня, будуть відсторонені від роботи без збереження заробітної плати.

Давні історичні джерела кінця ХІХ-початку ХХ століття свідчать про те, що у нашому місті було кілька навчальних закладів. Серед них народні училища. Розповідаємо, скільки їх було та чим вони відрізнялися від нинішніх навчальних закладів такого типу.  

За даними «Вінницяобленерго», наступного тижня планові відключення будуть у Козятині, а також селах Махнівської, Глуховецької та Козятинської ОТГ

Загальна вартість проєкту становить - 505 266 грн. 3 них - 316 676 грн. обласного бюджету та 188 590 грн. місцевого бюджету.

Олена Мялук та троє її синів тепер користувачі соціального житла по вулиці Шевченка.

Новорічно-різдвяні свята вже підходять до завершення, тож і з головними атрибутами Нового року ми теж потроху починаємо прощатися. Частина людей ще чекає Водохреща і тільки тоді розбирає ялинки, а дехто вже зараз знімає з новорічної красуні прикраси. Тим, хто ставив штучне дерево, простіше — зняли іграшки, склали розібрану ялинку в коробку і сховали в шафу до наступного Нового року. А тим, у кого на свята стояла жива ялинка, сосна чи смерека, доведеться її утилізувати. Як правильно це зробити?

Лід на водоймах Вінниччини встиг зміцніти і сезон зимової риболовлі вже в розпалі. Рибалки заради улюбленої справи готові йти на ризик. Саме тому 11 січня фахівці Служби порятунку провели показові навчання на кризі, аби відпрацювати дії порятунку саме взимку.

У Козятинському ЗНВК І-ІІІ ступенів «Школа — дитячий садок» № 9 запустили в дію оновлений харчоблок. Справжнім подарунком після зимових канікул для школярів ЗНВК № 9 стала оновлена їдальня. «Ура! Як гарно! Клас! Як у кафе!» — лунало з вуст маленьких відвідувачів.

keyboard_arrow_up