Найчастіше коментують

Голова асоціації ветеранів АТО Олег Пявка написав на своїй сторінці у Фейсбуці: "Вітя хоче 300 000 від АТОвців, які легенько віднесли його до смітника  (власне на своє місце), після чого і отримав погрімушку "опущений")). Ну і по суті, довідка від психіатра викликає сумніви, оскільки Вітя в дійсності застрелив свого старшого рідного брата з мисливської рушниці, відразу був визнаний такий, як психічно не врівноважений, по суті повністю УНИКНУВШИ КРИМІНАЛЬНОЇ ВІДПОВІДАЛЬНОСТІ . Зарас він став психічно здоровий швидко. (Сара, мы покупаем, или продаем).  Вже стає звичним у проблемах проти АТОвців одна політична сила, зачастила у своїх проявах неприязні до бійців саме на справах, а не на розмовах - це дебутати обласної та райнної ради від Ю.)) ну ну ..., будєм посмотрєть)))" 

Що робить російська пропаганда на РІА Козятин?

У Козятині продовжується конфлікт між головою районної ради і АТОвцями. З останніх чиновник вимагає 300 тисяч гривень компенсації за те, що вони кинули його у сміттєвий бак

Причина: невиплата зарплатні медперсоналу за січень-2018. Ймовірно, що невиплата пов'язана з конфліктом між адміністрацією міста і райради та фінансовою неузгодженістю.

Землю під “свайним полем” планують вкрасти

Будь-якому керівнику, а особливо недолугому, важливо отримати схвальну оцінку результатів своєї праці.

Ще одна жертва: серед білого дня бродячі тварини напали на жінку. Її врятував випадковий перехожий, який подолав свій страх і допоміг уникнути рваних ран

Ненавість аж пре .Це проти людини яка не при владі ,не ділить не шпилить бюджет. Анонім написав, ми відкоментували. Що вважає що Українці проживають в державі внутрішньої окупації.Ось як дивиться на світ посіпака окупант, повчає нас до подвигу а сама курва під псевдо аноніма: "Чи є Влад Повх незалежним журналістом ( під різними псевдо- Козятинський партизан, Влад Лісовий, Софія, донедавна Мудакуватий)." Дуже брехливо За образу національних героїв, дитино, в суд ніхто не побіжить. В поліцію не писатимуть. Але суд буде неодмінно.

Його будинок закидали “коктейлями Молотова”, атакувавши з трьох сторін Доповнюється.фото    Влад Повх

Довірили представляти Коозятинщину Кравчуку, Шавлюку, Мудрій, Пилипчук та Грубелясу. Тепер слово за депутатами

Учасник війни в Афганістані Олександр Грабовський прожив піввіку і з ним трапився прикрий випадок

Їм пообіцяли виплатити зарплатню за січень, яку затримали

Із них 970 це віком до 44 років.У них діти шкільного віку 475 осіб. 84 відсотки проживають з батьками.Ніколи немали власного житла.А дехто йому підмахує та щей як.

Його звинуватили у проросійських поглядах, але він святить хати людям

Вінницька єпархія Української православної церкви Московського патріархату заборонила здійснювати священнослужіння колишньому настоятелю храму святого Архістратига Божого Михаїла в селі Верболози Козятинського району протоієрею Геннадію Чернову. Священника раніше звинувачували у проросійських поглядах.

Сьогодні в суботу 27 січня 2018 року міжнародний  день пам'ять жертв голокосту..Пишуть що вбили енну кількість жидів.   І жодної публікації чому. Б.Хмельницький організував вбивства сотень  тисяч жидів.Але є тисячи пояснень чому.І вони воліють про це мовчати.Гайдамаки тільки в Умані за три доби вирізали 35 тис.жидів.Є тисячі пояснень чому.І вони воліють про це мовчати .Мало того жиди це не заперечують. мовчать.Чому.

Ми не розірвали нашого президента  за Мінськ.Навіть зараз коли вже є реальний результат цього ганебно злочинного договору . Вбито 12 тисяч солдат України.

У рейтингу країн за рівнем організованої злочинності Україна посіла 113 місце зі 137-ми.

Берл Лазар. «Ніколи й ні один керівник Росії чи СРСР не зробив так багато для евреїв як Володимир Володимирович Путін. У всіх відношеннях. Безпрецедентно. «…«зараз в Росії більшість мерів міст керівники областей та міністри уряду – євреї. Це вже норма»

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up