Найчастіше коментують

Патріотично, зі здоровим глуздом

У ексклюзивному інтерв’ю газеті “RIA-Козятин” головний лікар міської лікарні Олександр Євтушок коротко розказав про роботу медзакладу та поздоровив колег з професійним  святом, яке відзначили напередодні.

Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич визначила структуру навчального року. Почнеться він у всіх навчальних закладах 1 вересня, а закінчиться не пізніше 1 липня.

За результатами соціологічних досліджень найнижчий рівень довіри, а це менше двох відсотків, від українського суспільства у 2018 році отримала діюча влада та всі керівні інституції.

Для очей, як мiсце для солов’я, а за фактом така собі тюрма

Як вихованці товариства "ДОМ" святкували Івана Купала

Я звернулась до ректора Житомирського національного агроекологічного університету Олега Скидана з проханням посприяти в обстеженні на території лісопарку та лісозахисних смуг в межах міста Козятин.

Шукаємо маленьку красуню нашого краю

Після урочистої частини з відзначення професійного свята, головний лікар центральної районної лікарні Олександр Кравчук дав відповіді на запитання журналіста газети “RIA-Козятин”.

Де чекала небезпека

Потяг №104 "Маріуполь-Київ" прибуває на столичний вокзал о 7:18.

Думки про знесення пам’ятника Пушкіну у мешканців Козятина різноманітні.  

Це такі професії, що ніколи не знаєш, де закінчується одна і починається друга

У Калинівці розбиралися атовці

Кожен рік для людей стає небезпечною зустріч з борщівником в період його цвітіння.

Нахабний водій залишив своє авто в Козятині на вулиці Катукова біля Господарочки, знехтувавши всіма правилами дорожнього руху! Куди дивиться поліція!!!

Ми думали, конкуренти. Але вони всі повністю під міськими та районними владними ділками. Значить — місцевим царькам!

Захід вирішив зупинити кредитування України до тих пір, поки нею правлять корупціонери. Обидві сторони явно йдуть на стратегію розтину нариву Вася Адекватник‏ 

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up