Найчастіше коментують

  В це тяжко повірити, а по факту — відбулось. Добре відомий чиновник, якого пестливо величають мафіком (центральний офіс в приміщенні Козятинської міської ради на першому поверсі), хлопці кажуть, з власної ініциативи запропонував зайняти вільне приміщення. Прямо біля його кабінету, щоб поселились ветерани АТО Козятинщини. Це при тому, що вони вкинули його в гноярку.  

ЧУВ ДЗВІН, ТА НЕ ЗНАЮЧИ БРОДУ НАПЛЮВАВ В КРИНИЦЮ Приблизно за такою схемою написана стаття Влада Лісового «ПУШКІН ЯК МІФОТВОРЕЦЬ РОСІЙСЬКОЇ ІМПЕРІЇ, З ПРИНИЖЕННЯМ УКРАЇНЦІВ» («РІА-Козятин» 01.06.2017р.) Прокоментувати її можна словами самого Пушкіна: Мы все учились понемногу, Чему-нибудь и как-нибудь… І додати від Шевченка: Якби ви вчились так як треба, То й мудрість би була своя! А то залізете на небо – І ми не ми, і я не я…

А дехто із громади обіцяли що доб'ють в сезон осіннього полювання на зайця Питання: "А чи буде досудова перевірка з направленням справи  в суд?" Покаже час. На лице зловживання владою. Фальшування і підтасовка документів. Нехтування інтересами громади. Втрата довіри від громади.  

Ніхто не сподівався на такий цинічний вчинок. Замість створення комфорту для студентів, він зводить рахунки?

Інституція влади, що на селі, що в місті, імпотентна, виглядає, як дармовис. Ось і відбуваються акції протесту

Назвемо це повстання бунтом. Найближчим часом його не уникнути. Землю відбирають. Села знищують. Питання "Різати, а кого ні?" стає актуальністю. Неймовірне озброєня поліії і нацгвардії свідчить про те, що президент до цього готується. А як до цього готуються селяни — покаже час. В одне я вірю: хребет народу Українця не зламати. Психологія раба і концепція успішної держави — речі не сумісні.  

Робота Займає всього 2 хвилин вашого часу в день ..! Без будь яких вкладень з вашої сторони.!

Його гопсодар дав екслюзивне інтерв'ю

В громаді міста Козятина та району неабиякими зусиллями представниками мафіка активно розповсюдився міф про те, що звільнені в запас з зони бойових дій зі сходу України між собою сперечаються, один одного ігнорують і між собою не спілкуються. Однак, як засвідчила фотокамера газети “RIA-Козятин”, у суботу 27 травня в офісі Асоціації допомоги ветеранм бойових дій відбулося робоче засідання. До нього долучилося більше 100 чоловік.

Gazeta Wyborcza: Кожен представник Кремля рішуче стверджував, що громадяни "бандерівського Києва" дочекаються хіба що "вух дохлого осла", а не "безвіза", але відкриття кордонів змушує росіян задуматися.

Опублікована на сайті kazatin.com та соцмережах стаття “Хвірточна війна директора училища” про дії директора Стецюка відносно блокування центрального входу на територію гуртожитка та дитячої міської спортивної школи активно обговорювалась і коментувалась. До редакції звернувся автор статті з проханням опублікувати відповідь найактивнішим коментаторам. Зокрема, ярим захисницям свого керівника — працівницям-педагогшам училища.

Нещодавно жителі Махнівки Козятинського району були шоковані невідомими подіями, які відбувалися у приміщенні місцевої сільради.Всіх хто проходив повз приміщення, чув дивовижні звуки — не то коти м’явчали, не то собаки вили, не то хтось співв. Але цікавість жителів перемогла здогадки.  

В парку стоять смердючі калюжі, вулиці затоплені, бур'яни захоплюють місто, а комунальникам, схоже, байдуже  

Василь ЯРЕМЕНКО, професор, директор Інституту культорологічних та етнополітичних досліджень при МАУП  1. Привид сіонізму бродить по світу  ПОСПРИЯВ ВЛАД ЛІСОВИЙ

Радість — то діти та внуки. Найбільше нещастя — що вийшла заміж за москаля кацапа

Вчора, 8 червня навпроти "Укртелекому" сталася ДТП. Жертвою ще одного водія-невігласа стала маленька дівчинка

Але тепер ще про совість, пам'ять і мораль

Починається обговорення. Проголосуйте за свій варіант проведення свята у кінці статті

Через зловживання владою, сільський голова Журбинець Володимир Козаченко знехтував інтересами громади. Люди об’єдналися. За допомогою преси, змусили його повернутись в рамки правового поля.