Найчастіше коментують

Неймовірна ситуація навколо персони голови Козятинської районної ради Віктора Слободянюка продовжується

Кількість персональних звернень громадян на протиправні дії Віктора Слободянюка зашкалює. Цікавим не унікальним  є той момент що люди не йдуть в прокуратуру ,поліцію та СБУ.  Ідуть до нас в редакцію. Причина банальна і в той же час з трагічними  свідченнями.Люди абсолютно не довіряють або втратили довіру до правоохоронних  органів як системи державності. Заяви подають через наш прес-центр газети Ріа Козятин лише з однією метою.Що ми як журналісти маємо супроводжувати та оприлюднювати їх звернення. Лише тоді силовики працюють по суті звернень. За вересень-жовтень   до нас звернулись 15 осіб .Всі як один подали заяви на протиправні дії Віктора Слободянюка .Який займає поважну державну посаду голови Козятинської районної ради.Заяви ми прийняли та супровідним листом передали по післідності .  По суті звернень ми провели власне журналістське дослідження.Глибоко не копаючи на поверхні , ось такий результат Вражає корумпованість вказаного чиновника.Так інформація з Державного реєстру речових прав на нерухоме майно підприємство,,Влад,,користується 63 паями на землю.З яких сплачується податки.А в наявності володіє 256 паями.Тобто пан Віктор Слободянюк займаючи державну посаду очолив не підприємство ..Влад.. в с.Марківці,Козятинського району а злочинну організацію по обману пайщиків та держави . Робив це і продовжує діяти злочинно з 2004 року.Тільки завдяки шахрайським діям завдав державі мільйонні збитки.Не менші збитки заподіяно і територіальній громаді с.Махнівка,Козятинського району. Чому таке можливо.Дуже просто завдяки корупційним діям чиновників від сільського голови Павла Кузьмінського в с.Махнівка(видно Паша в злагоді з мафіком) до вищих чинів силових структур Козятинського району. Саме вони мали провести дослідження. Але їх влаштовує така практика .Є всі підстави вважати що вони самоусунулись від посад.І не факт що безкористно.

Що би Ви йому хотіли побажати?

Без фантазії і вступного слова, а по факту  

По фен-шую голова рай-ради Козятинського району Віктор Слободенюк мав би йому допомагати.А він викликав поліцію які по  КПК УКРАЇНИ прийняли заяву.Провели огляд місьця пригоди. Питання що з цього вийде,нам не відомо.Але я як цинічний бандерівець добра від цієї влади не шукаю і не чекаю. І Ви не чекайте.Навіть через пролиття ворожої крові,він не забеспечив себе від нападу голови місцевої районної ради. Від кайданків місцевого національно-українського невільництва. По війні він створив родину. Богдав дитину . Щоб він зажив у своїй вільній світлині ( хаті у славі на волі).Але приїхав голова районної ради ,щоб принизити спаплюжити знищити його дух. Пригнобити молоду родину.    До відома.    Має бути суд над корупціонером В.Слободенюком.Приходь до суду 12.10.2017 року.в 14.30.гуртом громадою будем вимагати справедливого суду.

Неіснуючій організації виділили більше мільйона гривень. Більше 20 міських депутатів проголосували за махінацію міського голови під назвою “Екстрим-містечко”    

У середу, 20 вересня, відбулось перше судове засідання по адміністративній справі, де обвинувачуваний у корупційних діях Віктор Слободянюк, голова районної ради Козятинського району. Суддя Проць прийняв матеріали до розгляду. За процедурою заслухав сторону процесу, в ході якого захисник заявив клопотання про некоректність зібраних матеріалів. Суддя, зваживши на об’єм претензії, для вивчення справи оголосив перерву до наступного дня — четверга. Призначено оголосити свій вирок по клопотанню захисника на 8 годин 40 хвилин зранку.  

А по факту "примазалися" до самоорганізації громади і видали це за власний продукт

Йдіть до кінця в пошуку правди

Кримінальна хроніка

Привітними, добрими, чуйними їх називають ті, хто наляканий тікав зі своїх осель в ніч рукотворної технічної катастрофи в Калинівці

Голова м.Козятин пан О.Пузир та голова районної державної -адміністрації Козятинського району пан О.Оркуша уклали угоду в інтересах громади.та держави Україна. Ті, хто в своїй особі представляють інтереси громади уклали волелюдно угоду про повне взаєпорозуміння в розбудові громади та держави.Що з цього вийде покаже час.

Мародери, корупціонери, бюджетні кошти, владний піар на біді, набої для "передку", відвідини пекла живими, герої серед нас.

За версією поліції, маневровий вагон смертельно травмував 54-річну місцеву жительку

Продавці домовились з власниками магазинів і стоять на тротуарі. Поліцейські не мають права їх розганяти з приватної території

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up