Найчастіше коментують

Вказали причини і винуватця можливої трагедії Пройшов рік і 9 днів. Сталося те, що ми передбачали і про що попереджали, намагаючись запобігти трагедії. І ось результат. Смертельна аварія в центрі міста. Вночі з суботи на неділю розбився молодий чоловік  Місцем трагедії стала заправка, що поблизу залізничної колії. Козятинчанин 1985 року народження о 3 годині 23 хв. рухався з вулиці Героїв Майдану. На повороті в районі школи №2 не справився з керуванням і врізався в заправку СОВВА по вулиці Куликівського, 1А. Загинув на місці аварії.  

Мова йде про голову Козятинської районної ради який використовуючи владу фальшує документи рішень сесій з метою подальшого приватного збагачення.     Українцям всім без винятку вкрай важливо зрівнятися з жорстокістю і рішучістю, що проявлені ворогами України. Нація яка спить під час війни- не просипається вона зникає.

Дата: Липень 28, 2017в: Новини БердичеваНема коментарів 28.07.2017-Бердичев-Бердичев BIZ. ЗВЕРНЕННЯ до військовослужбовців,які проходили службу за мобілізацією у 26-й Бердичівській артилерійській бригаді. Починаючи з весни 2014 і по осінь 2016 років, коли наша країна переживала один з найтяжчих періодів своєї історії – період збереження незалежності, ми разом стояли на вогневих рубежахїї захисту. Багато хто з Вас прийшов тоді з хвилями мобілізації у 26-у артилерійську бригаду за покликом серця. Ви гідно і самовіддано пройшли виснажливими шляхами війни, не поступилися ворогу, відстояли Батьківщину. За це Вам шана від держави та щирі слова вдячності від командування частини.

«Треба вростати в глибину своєї культури і своєї української сутності. Українцю поки ще не вдається бігти на довгі дистанції. Він вважає, що самостійну державу можна здобути на Майдані, або станцювавши під Лижичко, або заспівавши Вакарчука на кровавому Майдані. Ні. Є просто гострі фази боротьби, які називаються національно-визвольним рухом чи війною, і є фази боротьби у сталині. Найусталиніша і найнадійніша фаза боротьби відбувається в царині культури, в царині усвідомлення, що ти окремий народ, унікальний і неповторний. Не випадково латиняни ще казали, що життя будується мистецтвом і війною. Ми сьогодні отримали унікальний шанс — і мистецтво, тобто своєю культурою, своєю мовою, своєю традицією будувати державу, і паралельно будувати її, змінюючи свою свідомість через її повсюдне мілітаризування. Тобто найважливіше сьогодні те, що в Україні створюється мілітарний клас чоловіків, які готові бути професійними захисниками України. В першу чергу я маю на увазі добровольців, які сьогодні на фронті тримають небо над нашою незалежністю», – констатує громадський діяч. На думку Фаріон, найкраще у розчавлюванні рабської краплі – ставати з нації скиглія, нації жертви, яку вісь час гноблять, від якої постійно відкраюють і відрізають частини території, нацією-месником і нацією-експансіоністом, яка має повертати собі свої території.  

Пострадавший во время перестрелки в Днепре адвокат Эдмонд Саакян изданию Цензор.нет, что подмогу бандитов вызвал гражданин Израиля и известный в Днепре бизнесмен Шолом Нахшон.

Його вабить створений технопарк розрухи для подальшого використання зйомок кіно

У Козятині існує багато небезпечних ділянок доріг.

Події в с.Журбинці Козятинського району. Все таки чиновник під тиском виїхав на місце, де виришили питання по суті із згодою громади.

А протокол про корупцію чекає

Відкритий лист Козятинському районному управлінню соцзахисту населення

У редакцію газети “RIA-Козятин” звернулися мешканці вулиці Грушевського, 66. Вони повідомили, що місяців два тому в другому під’їзді цього будинку комунальники почали проводити косметичний ремонт. Та все зупинилося.

26 липня завідувач Сектору ДРС у Вінницькій області Олеся Данілова взяла участь у зустрічі із представниками місцевих органів влади та представниками малого і середнього бізнесу Козятинського, Калинівського та Хмільницького районів Вінницької області

У керівництва району - автомобільна втрата. Печально відома завідуюча земельного відділу Ірен втіхаря позбулася свого розкішного джипа "вольсваген таурег".

Вночі з суботу на неділю розбився молодий чоловік

Біля Хлібодару — свій базар

Що про це казали депутати перед сесією у вівторок

На 17 (позачерговій) сесії міської ради 7 скликання головним питанням було внесення змін до бюджету.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook