Найчастіше коментують

Поминаємо. Минає шоста річниця від дня трагічної загибелі під час виконання службового обов'язку пожежника пожежного поїзду станції Козятин Євгенія Шевчука. Для батьків - це непоправне горе. Мало не щодня вони відвідують свого сина…на козятинському міському кладовищі. Він дивиться на рідних пронизливим поглядом з портрета на пам'ятнику, розриваючи батьківське серце на шматки. Згадаємо нашого героя.

На двері Козятинської міської ради поставили електронний замок, і тепер другий та третій поверхи будівлі стали недоступні для громади. Козятинчани активно обговорювали це нововведення у соцмережах. А як це пояснюють у мерії?

Інцидент трапився неподалік Центральної районної лікарні.

Відповідно до листа-погодження облдержадміністрації від 20.05.2021 № 01.01-70/3622 розпорядженням голови райдержадміністрації Олександра Пузира призначили заступником голови Хмільницької райдержадміністрації з 25 травня 2021 року.

У Козятині провели конкурс на визначення опорного закладу освіти. За його підсумками переможцями стали ліцей-школа та школа-гімназія-дитячий садок, що у Сигналі. Що таке опорна школа і для чого її роблять?

Вчора, 26 травня 2021 року помер клірик Козятинського благочиння Вінницької єпархії протоієрей Роман Асафов Чин погребіння відбудеться сьогодні, 27 травня, у храмі прп. Серафима Саровського м.Козятин одразу після літургії (орієнтовно 10:00). Початок богослужіння о 8:30.

Козятинські поліцейські розшукали 28-річного козятинчанина Богдана Загорулька, який зник наприкінці травня

Ви знаєте, з чого роблять свої гнізда голуби? Правильно, із фекалій, пір’я і  вєток. Чому тут згадані голубині гнізда я поясню пізніше. Ура! Народ Козятина в шоці! Здійснилася голубина мрія поколінь! Читачі РІА-Козятин вже мали змогу ознайомитися на інтернет-сторінці  газети  із  матеріалом від 06.2021 року,   як  «спадок» від  знищеного Козятиинського району Самгородоцькій ОТГ дісталася медичне  комунальне підприємство  "КОЗЯТИНСЬКИЙ РАЙОННИЙ МЕДИЧНИЙ ЦЕНТР ПЕРВИННОЇ МЕДИКО - САНІТАРНОЇ ДОПОМОГИ КОЗЯТИНСЬКОЇ РАЙОННОЇ РАДИ", який розташовувався у будівлі Козятинської центральної районної лікарні, яка колись мала статус лікарні Укрзалізниці. І ось чудо децентралізації здійснилося!  Сімейні лікарі цього центру переїхали із будівлі колишньої  залізничної лікарні непристосованому, як на мій погляд, в абсолютно непристосоване  приміщення у м. Козятині, по вул. П.Орлика, 6. Хоча два місцевих збоченця, мафік і лановик протилежної думки.

Козятинські поліцейські, спільно з хмільницькими та вінницькими розшукують 28-річного мешканця Козятина Богдана Загорулька

У Козятині відбувся конкурс на визначення керівників двох закладів загальної середньої освіти. Міська рада вже оприлюднила його результати. Скільки було претендентів, хто був серед них і хто виграв?

Після того, як депутати Козятинської міської ради з легкістю натисли кнопки за реорганізацію міської лікарні та стоматологічної поліклініки, багато медичних працівників перечислених закладів опинилися в стадії невизначеності. Персонал міської лікарні велів зібратися колективом, а на зустріч запросили очільницю міста.

24 комерційні залізничні приміщення АТ «Укрзалізниця» передасть у довгострокову оренду. Зокрема, у Вінницькій області в оренду буде передано приміщення 3-х вокзалів. А саме, станції «Вінниця», «Жмеринка» та «Козятин».

Міська лікарня, стоматполіклініка та ЦРЛ мають стати одним медичним закладом. До такого висновку дійшла координаційна рада, яка вивчала процес реорганізації закладів охорони здоров’я, що належать міській раді. Детальніше про це - у нашому матеріалі.

Нинішній мер об’єднаної общини селища Сам Городок с. плановик просив директора школи з хутора овсяники галю профимчук дружити по-настоящему, без предательства і помочь на виборах в 2020 році. С плановик їздив їй по ушам основательно і Галя наївно повірила с. плановику, допомогла виграти вибори і отримала подяку: на днях її вишвирнуть з посади директора.

Днями на 5 Міжнародному пісенному конкурсі імені Квітки Цісик, пісні «Повій, вітре, на Вкраїну » та «Гандзя» відомий артист, що має козятинське коріння, Олександр Онофрійчук наспівав на ГРАН-ПРІ 

Козятинська Асоціація учасників бойових дій та учасників АТО 2 червня оприлюднила звернення до громади та депутатів місцевої міськради.  Ветерани просять громаду підтримати відкрите обговорення щодо присвоєння звання Почесного громадянина нашого міста - сержанту Національної гвардії, окремого загону спеціального призначення "Азов" Олексюку Максиму Вікторовичу.

Неля Загорулько написала на своїй сторінці у фейсбуці розпачливий допис. Пропав її син Богдан. Хлопець пішов з дому у Козятині 27 травня і не повернувся

Небезпека на дорозі. Третьокласник школи № 5 йшов до школи, але мусив повернутися додому через стрес, що пережив дорогою. На пішохідному переході його ледь не збив автомобіль. Дитині чудом вдалося вистрибнути буквально з-під коліс

keyboard_arrow_up