Здоров'я

Завполіклінікою стверджує, що таких зараз там майже нема  

Найчистіші водоймища: Медведівки, Махнівки, Вернигородка і Журбинець

Після інтенсивних дощів, що пройшли минулого тижня в нашому краї, в лісах з’явилося багато грибів.

Пройшов Всесвітній тиждень підтримки грудного вигодовування

Газета “RIA-Козятин” повідомляла, що з липня потрібно буде укладати договори з сімейними та дільничними лікарями в міських амбулаторіях. З питанням, де можна укласти договір, ми звернулися в приймальну головного лікаря медцентру первинної меддопомоги. Секретарка послала в амбулаторії (одна на території колишньої ЦРЛ, інша на другому поверсі в поліклініці колишнього приміщення відділкової поліклініки) — мовляв, там.  

У 2016 році державна програма юридично припинила свою дію. Однак фінансування подовжено. За словами директора політики та адвокації Всеукраїнської мережі ЛЖВ Сергія Дмитрієва, у 2017 році на протидію гепатитам із держбюджету було виділено 136 мільйонів гривень, що на 10 мільйонів більше, ніж попереднього року.

До постійних учасників акції приєднуються нові

Мало хто знає, що за своїми корисними властивостями товстянка, або як її ще називають — грошове дерево, товстолист, красула, нітрохи не поступається алое.

Всесвітній день боротьби з гепатитом відзначався 28 липня. Газета “RIA-Козятин”  інформує про стан захворюваності на цю хворобу в Україні і Козятині та перспективи її якнайкращого лікування.

Як пережити спеку вдома, на роботі, у машині

Черговий сезон кавунів та динь прийшов, разом з питанням про нітрати та безпечність.  Спробуйте самостійно дізнатись що ви їсте.

Рак — це виліковна хвороба, на лікування якої держава в цьому році виділила 750 млн грн

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook