Здоров'я

Здоров'я

Офіційне відкриття медичного закладу заплановане на 9 жовтня

Експерти поділилися рецептом дивного часникового сиропу, який замінить вам безліч медичних препаратів

Вранці ви кілька разів натискаєте на будильнику кнопку «відкласти», трете очі, п’єте літрами каву, але все-таки пару годин...

У жовтні 2019 року Україну накриють потужні магнітні бурі. Коли плануються геомагнітні коливання, як саме вони впливають...

Найбільші коливання будуть 24 та 25 жовтня. За інформацією лабораторії ренгеновської астрономії Сонця, настпного тижня (21 - 26 жовтня 2019 року) магнітосфера буде збуджена.  

Якщо останнім часом ви постійно відчуваєте нездужання. Якщо на робочому місці у вас знижується працездатність і ви дуже швидко втомлюєтеся, якщо на вас навалилася хронічна втома, яка не відпускає вас ні в будні, ні в свята, то, швидше за все, це ваш імунітет дав збій.

Лікар Білопільської амбулаторії сімейної медицини Олег Гнатишин провів лекцію «Надання першої невідкладної допомоги».

У п’ятницю, 18 жовтня, у Подільському регіональному центрі онкології мамологи безкоштовно оглядатимуть жінок. Цього дня одночасно працюватимуть три мамологічні кабінети. Обстеження зможуть пройти всі бажаючі з 8:30 до 16:00 у порядку “живої” черги, повідомляють на сторінці Центру онкології.

Наразі міністерство провадить роботу над розробкою альтернативи довідкам.

10 жовтня в конференцзалі Козятинської ЦРЛ відбувся практичний тренінг з питань профілактики церебро-васкулярних ускладнень.

Продовжити молодість хоч на трохи мріє кожна жінка. “Країна здоров’я” дізнавалась, які продукти можна їсти для профілактики зморшок

Причину захворювання дітей треба шукати в школі де навчаються діти

 Розповідаємо, склільки та від яких штамів грипу захищає.  

Міністерство цифрової трансформації та Національна служба здоров’я об’єднали свої зусилля для того, щоб сфера охорони здоров’я України стала максимально прозорою. Взявши за основу дані у відкритому доступі «Відкрита медреформа», вони створили онлайн сервіс, з допомогою якого можна вибрати лікаря. Розповів про це Олег Петренко, голова НСЗУ. 

keyboard_arrow_up