Здоров'я

Здоров'я

Вінницький обласний центр контролю та профілактики хвороб МОЗ України оприлюднив дані щодо захворюваності на COVID-19.

Як повідомили у Департаменті охорони здоров’я та реабілітації ОВА, вакцина уже доставлена до пунктів щеплення. 

У профільному департаменті охорони здоров’я Вінницької ОВА проводять моніторингові, щодо готовності закладів охорони здоров’я до прийому більшої кількості пацієнтів та перебігу вакцинації населення. Моніторингові візити відбуваються за підтримки USAID, РАТН.

У колективі Козятинської амбулаторії центру первинної медико-санітарної допомоги поповнення. Нещодавно до команди сімейних лікарів долучилося четверо спеціалістів. Ми поспілкувалися із двома із них — Іриною Данильченко і Наталією Малиновською і розпитали про перший місяць роботи і те, як вони потрапили у медицину

У Козятинській громаді наразі є семеро пацієнтів, реальність життя яких – гемодіаліз тричі на тиждень. Вже до кінця року у Козятинській ЦРЛ запровадять нову медичну послугу: проходження процедури гемодіалізу (позаниркового очищення крові) – життєво необхідної для хворих із нирковою недостатністю.

Експертна група Департаменту охорони здоров’я і реабілітації ОВА опрацювала понад 1200 карт пацієнтів, аби оцінити дотримання вимог профільного пакета НСЗУ та чинного маршруту пацієнта. За шість місяців цього року на стаціонарному лікуванні в закладах охорони здоров’я Вінниччини проліковали 2 745 хворих з інсультами.

  В Україні зростає кількість випадків захворювання на COVID-19 Впродовж минулої доби всіма лабораторіями Вінницької області досліджено 617 зразків  на COVID-19 Зареєстровано 549 випадки  захворювання (в тому числі 98 випадки серед дітей). Разом з тим дозволили другу бустерну дозу для всіх охочих та оновили схеми вакцинації. Деталі

Вінницька область отримає 18 720 доз вакцини проти COVID-19 — Comirnaty, виробництва Pfizer-BioNTech.  Ситуація з COVID-19 в області станом на 20 вересня.

Фахівці Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб щоденно проводять дослідження радіаційного фону. Моніторинг здійснюється як у Вінниці, так й в районах нашої області. Повідомили ситуацію з фоном за період з 12 по 19 вересня 2022 року а також результати проб води з водогонів в області на санітарно-хімічні, бактеріологічні показники та вміст радіонуклідів.

Минувший тиждень був сповнений підтримкою і благодійною допомогою медичним закладам нашого міста.

keyboard_arrow_up