Здоров'я

Здоров'я

Станом на ранок 25 листопада в Україні за добу зафіксували 13 тисяч 882 випадки COVID-19, з них 326 у Вінницькій області На Вінниччині захворіли за весь час 15 тисяч 984 людини.  

Електронний документ буде представлений у вигляді форми в онлайн-системі, який необхідно завірити електронним підписом

За інформацією ЗМІ, локдаун в Україні буде введений, ця ідея підтримана всім урядом. Єдине, що зараз обговорюється — це дата, коли його вводити. Є два сценарії розвитку подій: оптимістичний і песимістичний. За оптимістичним сценарієм повний локдаун в Україні введуть 20-25 грудня. За песимістичним — раніше, 10-15 грудня.

За даними козятинського міжрайонного відділу лабораторних досліджень на Козятинщині за минулу добу додалося +5 нових випадків коронавірусу.

Як відомо після того як Президент України Володимир Зеленський 19 листопада підписав Закон про носіння масок в громадських місцях і він був опублікований в газеті “Голос України” з 21 листопада став діяти закон за яким носіння масок в громадських місцях є обов’язковим. За порушення карантину передбачений штраф від 170 до 255 гривень.

Станом на ранок 24 листопада в Україні за добу зафіксували 12 тисяч 287 випадків COVID-19, з них 182 у Вінницькій області. На Вінниччині захворіли за весь час 15 тисяч 658 людей.  

Цими вихідними, 21-22 листопада, поліція оштрафувала 184 жителя Вінницької області за порушення нових карантинних правил, які почали діяти на території України з 21 листопада.

Головне управління статистики у Вінницькій області оновило дані про смертність за загальноприйнятою класифікацією, яка включає усі причини. Не дивлячись на епідемію «ковіду», серцево-судинні хвороби залишаються головним «чинником» летальних випаків для більшості.

Для шкіл Козятина, а саме на засоби захисту, цього тижня у місцевий бюджет надійшли кошти. Загалом на Вінницьку область перерахували 10 мільйонів гривень.

За минулу добу в Україні зафіксували 10 тисяч 845 випадків COVID-19. На Вінниччині вірус виявлено у 161 мешканця Вінниччини На Козятинщині — +47

keyboard_arrow_up