Здоров'я

Здоров'я

В Україні внаслідок медичної реформи швидка допомога поділяється на екстрену і невідкладну. Температура і високий тиск...

Попередити. Лікарі радять раз на рік пройти медогляд, особливо людям після 30 років, або хоча б зробити основні аналізи....

За останній тиждень на Козятинщині народилося... дві дівчинки

На Вінниччині минулого тижня захворіли на кір 119 осіб (49 дорослих та 70 дітей). Найбільше захворіло на цю недугу людей...

До акції «Серце до серця» (долучилися працівники школи, учні, батькИ, жителі села, місцеві фермери.  

Сьогодні своє професійне свято відзначають послідовники Фрейда, Юнга і Карнегі — українські психологи І в цьому наші фахівці випередили колег з інших держав, які не можуть похвалитися офіційним днем ​​в календарі. Навіть у світової психологічної спільноти такого немає.

Дослідники з Китаю і Великобританії заявили, що шашлик таїть в собі страшну небезпеку для організму людини

Проведений районний етап фестивалю-конкурсу

За ініціативою ВООЗ та Всесвітньої федерації гемофілії 17 квітня проголошено Всесвітнім днем боротьби з гемофілією.  

Щоб система охорони здоров’я забезпечила всім громадянам рівний доступ до медичних послуг, а не через посаду, “правильних” знайомих чи впливових родичів, в Україні запровадили нову модель фінансування — гроші за пацієнтом. 

Щорічно в теплий весняно-літній період у лісах і парках активізуються кліщі, чиїх укусів людині слід остерігатися під час відпочинку на природі. Укуси кліщів загрожують людині такими хворобами, як іксодовий кліщовий бореліоз (хвороба Лайма), кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо. 

Крім недоброякісної їжі, серед причин ранньої смертності вчені назвали сіль головним убивцею.

Сьогодні, 9 квітня за участі заступника голови районної ради Анатолія Задорожнюка відбулось засідання постійної комісії районної ради з питань бюджету, фінансів, комунального майна, економічного і соціального розвитку.

Щорічно 7 квітня, за ініціативою Всесвітньої організації охорони здоров'я в усіх країнах світу відзначається Всесвітній день здоров'я.

keyboard_arrow_up