Здоров'я

Здоров'я

З 1 квітня в Україні стартує другий етап медичної реформи, в який включені медичні заклади, які надають спеціалізовану (районні, міські) та високоспеціалізовану (обласні лікарні і центри) медичну допомогу.

На початку року в області на цю недугу захворіло дві людини. Така ситуація спостерігалася протягом п'яти тижнів: нових хворих не було. А ось уже на шостому тижні року недуга знову дала про себе знати.

Ідеальний день для початку детоксу - п'ятниця, щоб на вихідних вашим головним заняттям був відпочинок.

З середини лютого жителі Вінниччини почали менше хворіти на грип та ГРВІ. Про це свідчать статистичні дані Лабораторного центру МОЗ у Вінницькій області. Рівень на 2,5% нижчий за епідемпоріг.

Новий коронавірус поширюється з надзвичайною швидкістю, а вченим поки що не вдається розробити вакцину, яка б допомогла захиститися від інфекції. Коронавірус вивчається всебічно, в тому числі проводяться дослідження реакції людського організму на зараження.

У Верховну Раду внесли законопроект, через який  сигарети в Україні можуть зникнути з вітрин – депутати хочуть прибрати пачки з прилавків. Зміни торкнуться не тільки продажу, а й дизайну пачки сигарет

Для мешканців Вінницької області, що виховують дітей з інвалідністю, працює соціальна послуга тимчасового відпочинку. Дитину поселяють у Тренінговому центрі, що у селі Дорожне (поблизу Стрижавки, Вінницька області). Вона там перебуватиме цілодобово під наглядом протягом певного часу. Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

Кабмін наприкінці січня поточного року ухвалив розпорядження, згідно з яким в Україні буде реформована система екстреної медичної допомоги. Планується, що в країні запрацює єдина ІТ-система “Централь 103”, старшокласникам проведуть курс надання екстреної допомоги, а рятувальників і поліцейських включать у систему першої допомоги

Надлишок солі в організмі може призвести до безлічі неприємних наслідків. Які ознаки вказують на те, що пора скоротити її кількість?

Деяка їжа має здатність покращувати настрій! Лідерами у цій справі є вуглеводи, споживання яких стимулює вироблення триптофану, який потрапляючи в мозок перетворюється на серотонін. Як відомо, саме серотонін впливає на настрій людини.

keyboard_arrow_up