Здоров'я

Здоров'я

Взяли проби з водойм Козятина. Де за мікробіологічними показниками вода з відкритих водойм не відповідає нормативам.?

Поради. Улітку ми страждаємо через підвищення температури. Часто доводиться бути на вулиці в години найвищої сонячної...

Легалізацію каннабіса для медичних цілей повністю підтримують 30% українців, ще третина не проти узаконити медмарихуану...

Такої кількості вбитих бджолиних сімей, як цьогоріч, пасічники навіть не пригадують. Звинувачують у своїй біді аграріїв,...

Не обов'язково впадати в паніку і у відповідь кричати на дитину!

В приймальне відділення Козятинської ЦРЛ доставлено 36-річну козяртинчанку, в якої лікарі діагностували закриту черепно-мозкову травму та струс головного мозку.

Експерт зі здорового харчування розповів, чим корисна черешня і при яких хворобах її потрібно їсти частіше.

Урочистості відбувалися у актовій залі Козятинського міжрегіонального вищого професійного – технічного училища залізничного транспорту.

У виборі дати заснування цього дня брали участь три організації, які виступають за добровільну та безоплатну здачу крові. Це Федерації товариств Червоного Хреста і організацій донорів крові, третя організація – Міжнародне товариство з переливання крові.

Урочисте зібрання з нагоди дня медичного працівника та святковий концерт.Козятинська ЦРЛ, конференцзал 11.06.2019 року.

Андрій Безносенко — онкохірург, головний лікар Національного інституту раку, — розповів, що в Україні вдалося створити унікальну вакцину від раку. Про це передає Clutch.

Влітку в різних регіонах України реєструються випадки зараження вірусом Коксакі. Вірус привозять із собою сім'ї, які відпочивали в теплих країнах: Туреччині, Іспанії, Греції.

Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України оприлюднив оперативну інформацію про захворюваність на кір у Вінницькій області.  

Новація. Про нову безпечну та ефективну методику лікування остеоартрозу, яку започаткували на базі лікарні ім. Пирогова, на своїй сторінці у Фейсбуці написав лікар-травматолог Вадим Луцишин. Ми поспілкувалися з лікарем про те, кому та як зараз можна лікувати хвороби та травми суглобів

keyboard_arrow_up