Здоров'я

Чоловік з Болгарії розповів про свій спосіб боротьби з раком.  

Здоровий спосіб життя — це супер! Правильне харчування, фізичні навантаження та відмова від шкідливих звичок дуже швидко...

Обов’язково треба випивати за день в середньому 2-2,5 літра води. 500 г води спалює 100 калорій, прохолодної води —...

За токсичними властивостями ботулінічний токсин переважає всі відомі токсини інших мікробів. У шлунку і кишківнику ботулотоксин...

Неодноразово у засобах масової інформації бердичівляни могли чути застереження про те, що в Україні погіршилася ситуація зі станом захворюваності на таку небезпечну хворобу, як ботулізм.

Нині в Україні немає протиботулічної сироватки. Від цієї недуги померло щонайменше 10 українців. Міністр Супрун заспокоює та каже, що сироватка буде.  

На «гарячій» лінії Мінохорони здоров’я повідомили: «В Україні вакцини нема, шукайте за кордоном…»

Вчора, 13 червня 2017 року, на третьому енергоблоці Чорнобильської АЕС сталося задимлення. Людей заспокоюють, що загрози немає.  

В одеській лікарні помер від ботулізму 52-річний чоловік.

З кожним роком українці все активніше починають здавати кров. Особливо популярним донорство стало з початком війни в Донбасі. Тоді з'явилося усвідомлення, навіщо здавати кров. Українці зрозуміли, що це дійсно може врятувати життя.

Завтра, 14 червня, відзначається Всесвітній день донора. Вінниця долучилася до його відзначення. На вінничан-донорів чекає концерт, смаколики та подарунки.  

Досвід військового, десантника, лікаря-гігієніста-епідеміолога, фахівця з харчування, дієтолога

Вадим Шевчук з Липовецького району разом з батьком опинився на лікарняному ліжку з гострим токсико-інфекційним захворюванням на ботулізм На «гарячій» лінії Мінохорони здоров’я повідомили: «В Україні вакцини нема, шукайте за кордоном…» На пошук сироватки лікарі дали п’ять діб

За оперативним повідомленням Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців міста Києва, у тому числі один летальний, пов’язані з вживанням в’яленої риби, придбаної в торгівельній мережі міста.