Здоров'я

Здоров'я

Жителі області продовжують хворіти на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції. Лише минулого тижня за медичною допомогою звернулося майже 8 тисяч людей.  

Чай відомий своїми цілющими властивостями, але перевищення дози в 3-4 чашки на день може мати деякі негативні побічні ефекти.

Ювілей. Легендою медицина на Козятинщині називають майстра своєї справи, хірурга Василя Мельника. Сьогодні, 6 грудня, йому виповнюється 90 років, сімдесят три з них – в білому халаті. За його плечима багато складних операцій і врятованих життів. Навіть тепер, коли він не проводить операції, до нього йдуть люди почути його мудрі слова

Друга сторона медалі. У минулому номера «RIA-Козятин» ми писали про «м’ясні цукерки». Нагадаємо, що козятинчанка в одному з магазинів придбала солодощі з хробаками. 

Впродовж тижня за медичною допомогою на Вінниччині з приводу  грипу та ГРВІ звернулось 7736 людей, серед захворілих  4979 дітей.  189 вінничан, серед яких - 141 дитина, поклали у лікарню на стаціонарне лікування. На щастя, летальних випадків не зареєстровано.

Епідемія ВІЛ-інфекції/СНІДу продовжує залишатись серйозною проблемою, як для системи охорони здоров’я, так і для країни в цілому.  

Десять простих продуктів — овес, картоплю, імбир, мед, куркуму, капусту, олію, сіль, лимон і цибулю — можна і їсти, і застосовувати у вигляді компресів або відварів.

Маленький козятинець за три місяці боротьби зі страшним ворогом-недугою вже переніс чотири блока хіміотерапії, два з яких – надважкі. У хлопчика погано функціонують нирки, шлунок, збільшена селезінка, перекрита ниркова артерія – усе це наслідки «сусідства» внутрішніх органів черевної порожнини із небезпечним сусідом-пухлиною.

Сьогодні, 25 листопада, стало відомо, що Міністерство охорони здоров'я України планує затвердити новий порядок епідеміологічного нагляду для боротьби з антибіотикорезистентністю  

keyboard_arrow_up