Здоров'я

Здоров'я

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 17 січня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — понад 865 тисяч. За добу виявили 5 тисяч 990 нових випадків по країні, з них 176 на Вінниччині.

На Вінниччині фіксують суттєве зниження температури повітря. Для запобігання переохолодження та обмороження людей розгорнули пункти обігріву.

В Україні станом на ранок 16 січня кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — понад 857 тисяч. За добу виявили 7 тисяч 729 нових випадків по країні, з них 227 на Вінниччині. На Козятинщині — +3

Козятинське районне управління Держпродспоживслужби у Вінницькій області нагадує про заборонену та дозволену діяльність суб’єктів господарювання на період січневого локдауну

Що буде з медициною у селах Козятинської громади — питання риторичне. На жаль, воно досі залишається відкритим через один невеликий, але дуже вагомий нюанс — усі амбулаторії, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Козятинської ОТГ опинилися у власності Самгородка. І поки що передавати їх на нашу громаду не поспішають.

Днями Володимира Авдєєва, хлопця з Миколаївки, якому поїздом відтяло обидві ноги, перевели до центру реабілітації Пироговки. За нього взявся цілий десант медиків: терапевт, ерготерапевт, масажисти та інші фахівці. Про це йдеться у відеосюжеті ВІТА ТБ

Станом на ранок 15 січня. Загалом на Вінниччині зафіксували 24 тисячі 495 випадків. 208 нових за добу. Від недуги вже одужали 18 тисяч 795 людей. Повторно коронавірус виявлено у 20 хворих.   

Для жителів Хмільницького району (Хмільник, Калинівка, Козятин) виділили кошти субвенції з державного бюджету для лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет. Про це зауважив заступник голови Хмільницької районної державної адміністрації Юрій Шевченко.

Станом на ранок 15 січня кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад одного мільйона, одужали — понад 847 тисяч. За добу виявили 8 тисяч 199 нових випадків по країні, з них 209 на Вінниччині.  

За даними «Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України» станом на ранок 14 січня на Вінниччині зафіксували 24 тисячі 287 випадків. 216 нових за добу. Від недуги вже одужали 18 тисяч 426 людей. Повторно коронавірус виявлено у 22 хворого.  На Козятинщині — +5  

keyboard_arrow_up