Здоров'я

Здоров'я

У Вінницькій області, станом на ранок 3 серпня, виявили 32 випадків захворювання на коронавірус. Зареєстровано 3 летальні випадки, 13 людей – одужали. Вакцинувались за добу 2283 мешканців регіону. На Козятинщині за минулу добу зафіксували +1 новий випадок

У Вінницькій області, станом на ранок 2 серпня, виявили 21 випадків захворювання на коронавірус.Вакцинувались за добу 286 мешканців регіону. На Козятинщині за вихідні додалося +2 нових випадків. Також, на жаль, маємо ще один летальний випадок - померла мешканка села Козятин, яка лікувалася від недуги у вінницькій лікарні

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 1 серпня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона. За добу виявили 484 випадки по країні, з них 18 на Вінниччині.  

Спеціалісти МОЗ розповіли, яка ситуація з захворюваністю на грип та ГРВІ в нашій області. Понад 100 хворих довелося госпіталізувати.

Станом на ранок 31 липня кількість інфікованих COVID-19 людей в Україні сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона. За добу виявили 916 випадки по країні, з них 9 на Вінниччині.  

У Вінницькій області, станом на ранок 30 липня, виявили 27 випадків захворювання на коронавірус. Зареєстровано один летальний випадок. За останню добу одужали 12 осіб. Про це повідомляється на сайті Вінницької обласної ради.

Козятинський міський центр сімейної медицини продовжує вакцинацію усіх бажаючих захистити себе від важкого перебігу коронавірусної інфекції.

На Вінниччині стрімко зростають добові показники захворювання на коронавірус: у вівторок, 27 липня, було виявлено 27 нових хворих, а вчора, 28 липня, – 41 випадок. На Козятинщині за минулу добу додалося два нових випадки

Станом на ранок 28 липня, на Вінниччині лабораторно підтвердили 27 нових випадків захворювання на COVID-19. Від ускладнень ніхто не помер. Про це інформує пресслужба Вінницької ОДА.

Яка ситуація із захворюваністю на COVID-19 зараз?

keyboard_arrow_up