Здоров'я

З метою зменшення черг на прийомі пацієнтів лікарями поліклініки Козятинської ЦРЛ, просимо вас звертатися до реєстратури...

Квасоля — це білок для організму людини, заряд здоров’я.

Ще раз повідомляємо, яку загрозу несе такий делікатесний продукт, як гриби, якщо нехтувати правилами безпеки в приготуванні...

Насолоджуватись "бабиним літом" заважає дим з місцевого "крематорію"

Але діти в школах ще сидять у верхньому одязі

Згідно з даними ВОЗ, психічне здоров’я дитячого населення помітно погіршується

Окрім отруєння грибами в разі неїстивності, існує ризик їхнього радіологічного забруднення. До речі, в сушених грибах в три  рази може перевищуватись вміст по цезію і стронцію, ніж у свіжих.У місцях стихійної торгівлі (у нас в Козятині на прилеглій території до ринку “Хлібодар”) відсутній будь-який контроль продуктів, в тому числі радіактивний. До речі, стало відомо, що куплені гриби, чи збирані ви можете перевірити безкоштовно на вміст радіактивних речовин в козятинському міжрайонному відділі лабораторних досліджень. Як завірив начальник цього відділу Леонід Ящук, гриби, зібрані на Козятинщині відповідають нормам накопичення радіонуклідів, а ось привізні з територій поблизу Чорнобиля, слід перевіряти додатково і обов’язково.

Козятинське районне управління Держпродспоживслужби повідомляє про нові випадки отруєння грибами – четвертий у поточному році. Всього впродовж 2017 року постраждало 8 осіб. Всі випадки сталися протягом останніх двох тижнів. Слід зазначити, що серед постраждалих є двоє дітей.

Небезпечний сезон розпочався

Дідусь відбувся кількома зламаними ребрами й переляком

Захворіла моя дочка Таня, їй 36 років, у неї двоє дітей — синів 11 і 6 років. Поставили страшний діагноз в другій половині серпня, необхідна операція, яка коштує 200 тисяч гривень.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up