Гроші

Гроші

Згідно з даними на офіційному сайті Національного банку України, на 17 січня встановили такий офіційний курс гривні до іноземних валют. Долар зріс на 11 копійок. Про курс інших валют читайте далі.  

У Національному банку України пояснили, що змінять нові норми порядку відкриття та закриття рахунків фізичних осіб-підприємців, якими, окрім іншого, заборонили витрачати кошти з бізнес-рахунків на особисті потреби.

На останній у 2019 році сесії Козятинська міська рада прийняла бюджет на новий, 2020 рік. Журналісти газети «RIA» проаналізували цифри, а також порахували видатки у квартирах, тобто, скільки можна було б придбати квартир за кошти, виділені на кожну галузь. Розповідаємо, скільки грошей піде на бюджетні установи, як фінансуватимуться лікарні і яка галузь отримає найбільший шмат бюджетного «пирога»

Цього тижня нас чекають довгі різдвяні вихідні. І банки, і міжбанківський валютний ринок почнуть працювати тільки в середу 8 січня.  

Саме такий розмір “мінімалки” передбачено у держбюджеті на 2020.

Сьогодні мешканцю села Безіменне вручили ключі від однокімнатної квартири у Козятині. Про це написала на своїй сторінці у Facebook Козятинська РДА. Житло придбали за державні кошти.

З 1 січня нового року отримуватимемо два рахунки за природний газ. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомили 104.ua, сайт для споживачів природного газу.

Провели засідання з питань виплати та призначення соціальної допомоги. Інформацію про це опублікувала Козятинська РДА на своїй сторінці у Facebook.

Напередодні Різдвяно-новорічних свят міська рада організує поїздки дітей пільгових категорій до Києва та Вінниці. Скільки на це витратять коштів та куди саме повезуть дітей — читайте у нашому матеріалі.

На монетах, як і на банкнотах, зображений Богдан Хмельницький.

keyboard_arrow_up