Гроші

Гроші

Козятинчани почали отримувати платіжки за електроенергію. Нова графа «розподіл електроенергії» викликала шквал негативних...

У вівторок, 19 березня, у відділені Ощадбанку на вулиці Героїв Майдану, 9 — черги з самого ранку. До кінця дня субсидію...

Сьогодні розробник мобільних додатків є однією з найбільш перспективних професій - цікава робота, за яку платять добре.

Перед виборами. З березня стартує нова модель монетизації субсидій. Їх даватимуть «живими» грошима на руки, а люди самостійно...

Напевно у кожного з нас є рідні та близькі, знайомі, та знайомих знайомі, хто поїхав за кордон у пошуках кращого життя та достойної оплати своєї праці. Та й не секрет, що ми, українці, завжди шукали кращого життя за кордоном.

Саме стільки нашому місту коштувала організація концерту, приуроченого до дня 8 Березня.

На картки козтяинчанам почали надходити перші нарахування За даними обласного управління «Ощадбанку», почали відкривати рахунки вінничанам, на які держава зарахує субсидію. Разом з тим змінюється система: обов’язковий платіж скасовано, а гроші з субсидії треба витратити за 90 днів від дати отримання.

У Козятині призначають стипендій міської ради творчо обдарованим дітям та молоді – переможцям конкурсів, змагань, олімпіад різних рівнів (інформація взята з офіційного сайту міської ради)

В Україні прогнозують, що хлібобулочні вироби зростуть в ціні на 2-2,5 %.

Журналіст «RIA-Козятин» їхав вулицею Джерельною і помітив у лісосмузі спиляне дерево ясеня.

Міністерство фінансів констатує, що Укргазбанк “повністю виконав зобов’язання, передбачені меморандумом щодо підтримки приватизації Банку, підписаним з IFC” 

В Укрaїні з почaтком березня починaється виплaтa готівкою субсидій для відшкодувaння витрaт нa оплaту житлово-комунaльних послуг. Рішення про це Кaбінет міністрів прийняв нa почaтку лютого. Згідно з порядком виплaт, пенсіонери отримaють субсидію за минулий місяць рaзом з пенсією через бaнк aбо через "Укрпошту". Зa розрaхункaми уряду, пенсіонери склaдaють близько 70% всіх отримувaчів субсидій.

Що таке онлайн-мікрокредити, чим вони відрізняються від звичного банкінгу. Інтерес можна зрозуміти, адже всі кредити накладають зобов'язання, а мікрокредити, до того ж новий сервіс.  

keyboard_arrow_up