Гроші

Гроші

1 травня 2021 року в Україні пройде перепризначення субсидій. Деякі українці не зможуть отримати її на наступний період.

Закінчився період подачі електронних декларацій. Ми зазирнули у документи чотирьох голів громад колишнього Козятинського району, а також екс-очільників. Що ми там знайшли — читайте у нашому матеріалі.

З 1 квітня 2021 року, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2020 року № 1279 «Деякі питання організації виплати пенсій та грошової допомоги», змінився порядок виплати допомоги на поховання та недоотриманої пенсії у зв’язку зі смертю пенсіонера. Про це інформує ГУ ПФУ у Вінницькій області.

Починаючи з наступного місяця кожна газопостачальна компанія встановлюватиме власну ціну за кубометр газу, беручи до уваги сучасні ринкові умови. Деякі компанії планують пропонувати нижчі ціни, інші ж все оголосили про подорожчання.

Пологи в Україні з 1 квітня почнуть оплачувати по-новому. Тарифи піднімуться майже на 10 тисяч гривень. Лікарні отримають від держави майже на 2 тисячі гривень більше для надання медичної допомоги під час пологів, повідомила ТСН.

До 2024 року в Україні збираються збільшити прожитковий мінімум на чверть. Про це повідомляють на сайті Міністерства соціальної політики.

АТ "Укрзалізниця" (УЗ) з 15 квітня має намір відновити п'ятиденний робочий тиждень для всіх залізничників

Станом на перше березня 2021 року борги побутових споживачів природного газу «Вінницягаз Збут» складають 457 млн грн. Про це повідомляють у пресслужбі підприємства.

Сервіс «InfoTAX» запустили торік. На початку 2021 року його можливості розширили, чим спростили доступ до інформації. Платники податків тепер можуть знайти відповіді на актуальні питання, не виходячи з дому чи офісу.  

На гарячу лінію газети «RIA-Козятин» почали надходити дзвінки від людей з питаннями: «Напишіть про субсидії. Чому прийшла така мізерна сума за лютий? Такий холодний місяць, і сніг і мороз, а субсидія мала!»

keyboard_arrow_up