Гроші

Гроші

На гарячу лінію газети «RIA Козятин» звернулася мешканка Лопатина Козятинського району. Вона повідомила, що в їхньому селі не має продовольчої крамниці. У село привозять хліб один раз на тиждень, в четвер та ще й поганої якості з ознаками цвілості.

Відсутність глави НБУ (його обов'язки тимчасово виконує перший заступник) означає, що на цьому тижні буде йти обговорення кандидатур. Можливо, когось із передбачуваних кандидатів на цю посаду президент подасть на розгляд у Верховну Раду.   

Відповідно до Закону «Про Державний бюджет України на 2020 рік» із 1 липня підвищуються розміри прожиткового мінімуму (ПМ) для різних груп населення. Зокрема, для осіб, які втратили працездатність, збільшується із 1638,00 до 1712,00 грн. Це є підставою для перерахунку мінімального розміру пенсії за віком, мінімальних пенсійних виплат, надбавок і підвищень до пенсій, розмір яких залежить від прожиткового мінімуму. Про це повідомляє Козятинський відділ обслуговування громадян ГУ ПФУ у Вінницькій області

Медреформа. З 1 квітня держава виділила близько 2 млрд гривень на реалізацію проекту безкоштовних пологів. Як  реалізується даний проект у Козятинській ЦРЛ та чи можуть жінки розраховувати, що держава компенсує всі витрати, пов’язані з народженням дитини

Цього тижня публікуємо для вас ще один рейтинг, цього разу очільників сільських рад району. Його ми підготували за деклараціями 2019 року. Забігаючи наперед, скажемо, що мільйонерів у нашому списку немає.

Період подання декларацій уже завершився. Ми зазирнули у декларації наших державних службовців і склали для вас рейтинг найзаможніших. До нього увійшли мільйонери. Хто потрапив до списку - читайте у нашому матеріалі.

Минулого тижня я пішла в один з супермаркетів за овочами. Швидко і за вигідною ціною вибрала потрібні продукти і швиденько зайняла чергу на касу. Покупців було небагато і чекати довелось недовго. Кілька хвилин — і продукти та чек в сумці.

Огляд декларацій. Хто задекларував мільйонні активи, а живе на «голу» зарплату? І на якому місці в цьому рейтингу очільник Козятина? Майно і статки топ-чиновників з нашої області оцінюємо з поданих ними декларацій

Завтра, 9 червня заплановане засідання Виконавчої ради МВФ На ньому очікується прийняття рішення про виділення Україні нового кредиту МВФ за програмою stand-by.  

Кишенькові гроші. У центрі Козятина рясніють оголошення про додатковий підробіток, а саме заохочують збирати виноградних равликів. За кілограм цього делікатесного молюска дають  п'ять гривень   

keyboard_arrow_up