Гроші

Ветерани АТО відбили черговий етап беззаконня в районі. А “місцеві тітушки” побоялись відеокамери і розійшлися  

Видалення журналіста їх не врятувало, адже кількість і якість партизан невпинно росте

У 2015-2016 роках роки ситуація з фінансування дорожнього господарства покращувалася. Так, починаючи з 2015 року спостерігався...

У Козятині відбулось декілька подій, що пов’язані з хабарництвом

Журналісти RIA/20minut.ua продивились самі дивні, дорогі і дешеві госзакупівлі на Prozorro, які були проведені чи тільки відбуваються у нашій області. Деякі з них просто дивують.  

Не так давно аграрії Вінницької області та Козятинського району були учасниками Всеукраїнського страйку проти продажу землі сільськогосподарського призначення. У Київ з’їхалися хлібороби з багатьох сіл України і чиновники-аграрії. Усього в столиці зібралося близько 25 тисяч протестуючих.

посприяв Влад Лісовий

Ким працював чоловік, що йому вдалося зібрати таку велику суму грошей на сім квартир у столиці? Чому житло взяли під арешт слідчі НАБУ і Спеціалізованої антикорупційної прокуратури (САП)?  

Президент України Петро Порошенко вніс зміни у власну електронну декларацію. Він доповнив її сумою в більш 1 мільйона гривень.

В Україні цієї осені має зрости розмір пенсій. Підвищення, яке стартує з 1 жовтня, очікує понад 200 тисяч жителів Вінниччини.  

Урок для українців від латишів

Не перевелися ще чесні та порядні люди на Вінниччині. Хлопчик знайшов гаманець та відніс його в поліцію. Власник віддячив школяреві тисячею гривнями  

У соцмережах більше місяця мусолиться тема про те, що міськрада виділила кошти на придбання 44 паркових лавок. Зберігав їх після придбання депутат з району ПРБ Віктор Малишевський. Одним з активістів показувати лавки він не хотів. Інші активісти почали вимірювати поставлені лавки і зрівнювати ціни...