Гроші

Гроші

Днями козятинчанин Олександр Автухов на своїй сторінці у ФБ опублікував пост про збір коштів на допомогу благодійному притулку для диких тварин За дві години вдалося зібрати майже 20 тисяч гривень

Мережа ВІНПОСТАЧ пропонує фіксовану ціну по всій області на всі товари.

Що по чому? На початку цього тижня ми поцікавилися цінами на продукти на вулиці Василя Земляка, ринку «Хлібодар», на «Кругу» та в АТБ. Порівняно з літніми цінами подорожчали м’ясо, курячі яйця, молочка (щоправда, не у всіх), деякі крупи, огірки з помідорами та сало. Подешевшала цибуля, кавуни та дині. Після весняного стрибка стабілізувалася ціна соняшникової олії

Опалювальний період не за горами і всі задаються питання — скільки платитимемо за тепло? У «Вінницягаз Збуті» наголосили, що цінових коливань на ринку газу побутові споживачі не відчують.

Управління соціального захисту населення Хмільницької РДА Відділ 3 Козятин опублікувало інформацію про субсидії. У повідомленні йдеться — усім домогосподарствам, що перебувають на обліку у відділі державних соціальних допомог №3 Козятин на опалювальний період субсидія буде розрахована автоматично з урахуванням тривалості опалювального сезону з 16 жовтня по 15 квітня включно.

У Козятинській громаді вирішили стимулювати матеріальним заохоченням педагогічних працівників. Відповідну програму під назвою «Підтримка молодих педагогів» прийняла міська рада. На кого вона розрахована і які виплати передбачені?

В рамках чергової сесії Вінницької облради депутати підтримали проект рішення, що стосується внесення змін у обласний бюджет на наступний рік. Даний проект затверджує розподіл залишків коштів освітньої субвенції на понад 21,2 млн. грн.

Народні депутати пропонують збільшити розмір виплат при народженні дитини.

Держстат опублікував інформацію про рівень інфляції

Сортувати відходи вже давно стало трендом. Ще кілька років тому у місті поставили окремі контейнери для збору пластику, а у 2020-му і для паперової фракції, та часом вони бувають переповнені. Куди ще можна збути ці відходи і скільки це коштує?

keyboard_arrow_up