Гроші

Гроші

Трапився випадок минулого четверга, 14 листопада. Козятинчанці двічі порахували одні й ті ж продукти. Розповідаємо, як довести свою правоту, якщо вас обрахували в магазині.

 Як завжди, перші отримувачі – власники банківських карток, більшість пенсіонерів отримають належні їм суми нарахованої субсидії через відділення зв’язку АТ «Укрпошта» починаючи з наступного тижня.

Побороти самотужки важку хворобу завжди доволі складно. Все, на жаль, впирається в гроші. Лікування дороговартісне, в звичайних пересічних людей, здебільшого, на нього не вистачає коштів. Тому часто-густо з такою проблемою містяни звертаються за допомогою до редакції «RIA-Козятин». Аби небайдужі дізнались про хворобу і  скинулись грішми, щоб допомоги подолати болячку, вижити  і жити далі.

Уряду пропонують збільшити допомогу при народженні дитини. Про це йдеться у постанові Верховної Ради, якою у першому читанні затвердили проект бюджету на 2020 рік.

Поки замовили лише розробку проектно-кошторисної документації.

За розміром та кольором банкнота 1 000 гривень помітно відрізняється від банкнот інших номіналів. На лицьовій стороні нової банкноти зображено портрет Володимира Вернадського, а на зворотній надруковано зображення будівлі Президії Національної академії наук України.

Від голів місцевих ОСББ вимагають підписати акти розмежування та договори на технічне обслуговування газових мереж у будинках. Першою мусила підписати документи Тетяна Римша, бо її будинку відімкнули газ. Голови ОСББ прийшли до газової компанії, аби розібратися із ситуацією, що склалася.

Витратять на це понад 2 мільйони гривень

Валютні гойдалки тривають. Який офіційний курс встановив НБУ на сьогодні, дивіться далі  

На Козятинщині планують провести капітальний ремонт котельні

keyboard_arrow_up