Гроші

Гроші

Мабуть ви помітили, що у минулому році в Козятині з’явилося кілька нових зупинок, в деяких місцях полагодили дорогу та оновили дорожні знаки. Не задумувались, скільки на це витратили грошей? Спробуйте відгадати.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дешевшають.  

Відділ освіти Козятинської райдержадміністрації підписав із підрядником договір на ремонт покрівлі. Хто проведе роботи і скільки на це витратять коштів?

У 2020 році українців чекає три перерахунки пенсій, пов’язані, зокрема, з індексацією і підвищенням прожиткового мінімуму. У березні пенсії українців індексують за формулою «50% інфляції + 50% зміни середньої зарплати за минулий рік». У зв'язку з цим пенсії мають зрости на 12-15%

Вінничанин Вадим Когут зняв відеоролик, де розповів про ситуацію з платіжками за газ. За два дні його ролик подивилося понад 4 мільйони людей. І як виявилося, такі ж проблеми не лише у Вадима.

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари стрімко дорожчають.  

Нацбанк встановив офіційний курс гривні по відношенню до іноземних валют. Євро та долари дорожчають.  

Згідно з даними на офіційному сайті Національного банку України, на 17 січня встановили такий офіційний курс гривні до іноземних валют. Долар зріс на 11 копійок. Про курс інших валют читайте далі.  

У Національному банку України пояснили, що змінять нові норми порядку відкриття та закриття рахунків фізичних осіб-підприємців, якими, окрім іншого, заборонили витрачати кошти з бізнес-рахунків на особисті потреби.

На останній у 2019 році сесії Козятинська міська рада прийняла бюджет на новий, 2020 рік. Журналісти газети «RIA» проаналізували цифри, а також порахували видатки у квартирах, тобто, скільки можна було б придбати квартир за кошти, виділені на кожну галузь. Розповідаємо, скільки грошей піде на бюджетні установи, як фінансуватимуться лікарні і яка галузь отримає найбільший шмат бюджетного «пирога»

keyboard_arrow_up