Гроші

Гроші

Укрзалізниця виставила на аукціон цілу низку локацій біля будівлі вокзалу станції Козятин та у самому приміщенні. Попри те, що торги оголошували вже двічі, поки орендаря знайшли лише для одного лоту. Детальніше про це — у нашій публікації

На одному із найпопулярніших українських сайтів з публікації безкоштовних оголошень переглянули, що козятинчани віддають безкоштовно. Подивіться, може вам щось згодиться.

Розпочали прийом документів для надання в поточному році часткового відшкодування витрат, в розмірі % вартості, за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку  вітчизняного виробництва. Виплату можуть отримати люди, які  мають трьох і більше зареєстрованих молочних корів.

Кабмін вніс зміни до постанови, за якою отримують надбавку ті, хто отримує менше 2200 гривень пенсії. Розповідаємо, які саме зміни.

Гроші надійдуть у рамках програми "Спроможна школа для кращих результатів". Про це повідомляють на сайті Вінницької обласної державної адміністрації.

День міста ми відгуляли і підсумки святкувань вже підбили. А тепер вирішили поцікавитись, скільки коштувало проведення заходу до 147-ої річниці заснування Козятина.

Із 1 серпня введуть нові тарифи на електроенергію. Які саме і кому світло обійдеться дорожче?

Як зауважують на сайті міської ради, злив нечистот не лише викликає сморід, а й завдає істотну шкоду навколишньому середовищу та створює небезпеку для здоров’я людей. Такі дії чинять негативний вплив на екологію, а також призводять до швидкого руйнування міської каналізаційної мережі.

Мережею Фейсбук шириться допис користувача під іменем Олександра Поліщук стосовно розмірів заробітної плати головного лікаря Міської лікарні та його заступників.

Курс долара в Україні підніметься до кінця року. Він становитиме 28 грн/дол і вище.

keyboard_arrow_up