Гроші

На Вінниччині викрили злочинну діяльність посадових осіб однієї з міськрад області. За три роки через них до бюджету міста...

Архітектор, якого взяла поліція на хабарі, спокійно працює. Суди весь час переносять

Його ловили полями Марківців Козятинського району працівники головного управління захисту економіки Вінниччини

Історія одного будівництва        

За маршрут № 3 газета “RIA-Козятин” неодноразово вже розповідала. Тут можуть відмінити рейс тільки тому, що водію не хочеться їхати...

Підприємцям поставили умови, з якими вони будуть боротися в суді

На обід тільки каша, м’ясо — через день  

Ветеран ліквідації аварії в Чернобилі Олександр Гутін .Про нееефективну роботу громадської організації ліквідаторів на ЧАЕС в Козятині.Мають приміщення офіси будують памятникі.В той час чорнобільці боліють недоїдають живуть на грані злиднів без підтримки організації.

Дорожню техніку пригнали на всякий випадок  

Історчний факт про міського голову: Пузир, приступивши до посади міського голови, отримав більше тисячі заяв на отримання матеріальної допомоги. Він не розглянув їх і не надав будь-якої відповіді. Грубо порушив закон України ”Про звернення  громадян”. Фаховий юрист за освітою став на шлях правового негілізму і непозбувсь цієї тенденції до нині.

Дивна ситуація склалася навколо голови районної ради Козятинського району Віктора Слободянюка. Перший із перших попав під суд за корупційні дії за ст.172-4 ч.2 КУпАП.

За всі роки, що минули з Чорнобиля, пан Олександр ніколи не отримував від міського Союзу чорнобильців ніякої допомоги. Ні матеріальної, ні моральної — зовсім ніякої підтримки.

До редакції газети “RIA-Козятин” звернувся один з мешканців будинку на Незалежності, 58. Він скаржиться на бездіяльність КП “Відродження” та міської ради. Уже два роки пише у ці інстанції заяви про аварійний стан другого під’їзду. У відповідь — тиша.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up