Гроші

Гроші

На різдвяно-новорічні свята відділу культури Козятинської міської ради виділили з  бюджету 295 тисяч гривень. Звичайно, маючи...

Повертаючись до надрукованого

вул. Довженка, 2. Бобри, що мешеають через дорогу, по тихому ходять на будівельну базу вночі і дивно ,"отоварюються". Асортимент...

КИЇВ. 24 грудня. УНН. Курс долару у 2019 році залежатиме від політичних факторів. Про це повідомив кореспонденту УНН економічний...

У Вінницькій області алкогольні напої та тютюнові вироби користуються більшим попитом, ніж м’ясопродукти, молокопродукти, риба та хлібобулочні вироби разом узяті. У 2018 році покупці на них витратили понад мільярд гривень.

Козятинські ціни

На Вінниччині спеціалісти Управління Держпраці протягом минулого тижня провели рейд по підприємствах. Де виявили неоформлених працівників, читайте далі.  

Об'єднавчий церковний Собор, на якому обрали главу єдиної Української автокефальної церкви, має величезне політичне значення. Які прогнози дають економічні експерти щодо курсу валют, читайте далі.  

Їж, сину, хліб І  не кидай додолу, А підніми, коли не так лежить. А як сідаєш, сину мій, до столу, То пам’ятай: що мати  хліб — Це значить жить.

Ми ще на тиждень наблизились до Нового року. По ринку це також помітно.

Бастувати люди не можуть, бо воєнний стан

З ініціативи ООН 9 грудня відзначається Міжнародний день боротьби з корупцією.

Як і в минулих опалювальних сезонах зекономлену субсидію можна використати для оплати в наступному місяці спожитого понад виділену соціальну норму газу, води чи електроенергії.  

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up