Гроші

Гроші

Починаючи з травня 2022 року українцях, які стали переселенцями, надається матеріальна допомога. Для цього потрібно мати «Довідку про взяття на облік внутрішньо переміщеної особи». Який розмір допомоги біженцям та як змінилися соцвиплати та пенсій у липні?  

Діти України долучилися до збору коштів на байрактар. І хоча кошти на байрактари вже зібрали, Сергій Притула благодійну програму згорнув, діти Махнівки продовжують збирати кошти, вже на підтримку ЗСУ.

Скільки коштів спрямували на виплати у цьому місяці - повідомляють у Вінницькій обласній військово-цивільній адміністрації.

Дефіцит пального триває вже декілька тижнів поспіль, тож все більше людей, які звикли водити автівку, пересідають з чотириколісного транспорту на двоколісний. Останнім часом спостерігається великий попит на велосипеди. Звісно, черга як за сіллю не стоїть, втім ровери активно купують. Ми поцікавилися, яка на них ціна у Козятині

Що по чому у Козятині? Ми поцікавилися цінами на продукти харчування та розсаду на вулиці Василя Земляка, АТБ та на «кругу». Вчергово вразила ціна гречки. Привозні овочі та фруктів хтось купував, а більшість тільки цікавились. Козятинчани купують дорогих курчат та розсаду, яка здешевшала. Купують тому, що невідомо, чи нам з півдня України дешеву городину привезуть.

Тариф на вивезення твердих побутових відходів не змінювався впродовж чотирьох років. Та, схоже, зовсім скоро за послугу нам доведеться платити значно більше: «Чисте місто» повідомило про намір ввести в дію новий тариф. Розповідаємо, на скільки подорожчає вартість вивозу сміття і для кого

ПриватБанк попередив про ще одну схему шахрайства. Прикриваючись виплатою допомоги від держави, злочинці намагаються викрасти особисті та фінансові дані громадян.

Що по чому у Козятині? У неділю, 15 травня, ми поцікавилися цінами на продукти харчування та розсаду на вулиці Василя Земляка, АТБ та на «кругу». Вразила ціна розсади. Але козятинчани її купують, тому що невідомо, чи з Херсона дешеву городину привезуть

Кабінет міністрів схвалив постанову «Деякі питання регулювання діяльності у сфері комунальних послуг у зв'язку з введенням в Україні воєнного стану». Тарифи для населення залишаться на рівні 24 лютого 2022 року.

Прем'єр-міністр України Денис Шмигаль повідомив, яку ціну за газ сплачуватимуть українці на час воєнного стану

keyboard_arrow_up