Гроші

Гроші

Гроші. Заклади припинили свою роботу, підприємства скорочують працівників, а курс долара — продовжує зростати. Як поводитися з грішми у такій ситуації та не панікувати, а почати розумно витрачати?   

Життєва історія. Як не потрапити на фінансовий гачок «по-знайомству» та чому не можна вірити на слово тим, кому позичаєш гроші

Станом на 23 березня офіційний курс гривні до американського долара піднявся на шість копійок. Він становить 27,74 гривні за долар.

Від середи, 18 березня у Козятині, як і по всій Україні триває жорсткий карантин. Здебільшого закриті ринки, більшість магазинів, зупинилась практично вся сфера обслуговування. Хоча й повідомлялося, що обмежувальні заходи триватимуть до 3 квітня, насправді на сьогодні ніхто не знає скільки це буде тривати. 

На сайтах, які допомагають роботодавцям і працівникам знайти одне одного, ми пошукали вакансії у Козятині і підготували підбірку.

В Україні затвердили мінімальний розмір плати за доставку газу. Він стосується деяких категорій споживачів. Оновлені рахунки прийдуть у квітні.

В результаті — встановили 11 металопластикових вікон.

На минулому тижні відбулось засідання комісії з конкурсного відбору громадських організацій інвалідів та ветеранів. Перед засіданням на офіційному сайті районної ради було розміщено оголошення про початок конкурсу та умови подання конкурсних пропозицій. Оформлені пакети документів подали шість громадських організацій.

Сьогодні в Україні Нацбанком в обіг вводяться нові купюри 200 гривень. Про це повідомляється на офіційному сайті регулятора.

Мабуть ви помітили, що у минулому році в Козятині з’явилося кілька нових зупинок, в деяких місцях полагодили дорогу та оновили дорожні знаки. Не задумувались, скільки на це витратили грошей? Спробуйте відгадати.

keyboard_arrow_up