Він і Вона

Минулого тижня в міському будинку культури відбувся розважальний захід для дітей з обмеженими можливостями організації «Повір у себе». Влаштував його для своїх підопічних через своїх бердичевських друзів тренер інваспорту Володимир Шульга. На заході в наше поле зору потрапили двоє інваспортівців не дитячого віку. То були Юрій та його наречена Аня.

Для закоханих в День Святого Валентина деякі відділи реєстрації актів цивільного стану зробили невеличкий подарунок

5 грудня — Міжнародний день волонтера. Це свято відзначається щорічно з 1985 року, коли Генеральна Асамблея ООН запропонувала урядам відзначати саме цей день, як день добровольця.

Генеральна Асамблея ООН в цей день 1949 року прийняла Конвенцію, спрямовану на боротьбу з торгівлею людьми і проти експлуатації проституції третіми особами.   

Напевно кожна людина хоч раз стикалася з проявом турботи, від якої хотілося втекти. Коли одночасно відчуваєш і злість (я цього не хочу і не просив про це!), і почуття провини (вона ж так старається!) І безсилля від нерозуміння того, що відбувається – ніби тебе загнали в кут.

Мрії можуть бути реальними (реальна мрія), тобто такими, що дійсно можуть трапитись у майбутньому, або фантастичними (нереальна мрія)

Слова і думки впливають на наше життя. Змінивши мислення і мову, ви кардинально з «невдалого» зможете змінити своє життя на щасливе і радісне

Ми отримуємо невербально 80% всієї інформації в спілкуванні. Усе інше — це інтонації, пози, тембр голосу. Наприклад, фраза «Я тебе люблю», вимовлена ​​різними способами, може нести зовсім різне значення. Це може бути дійсно зізнання в коханні, а може бути і сарказм чи щось інше. Саме тому дуже важливо стежити не тільки за тим, що вам каже людина, але і за тим, як вона це говорить.

keyboard_arrow_up