Фотоконкурс

person 7 42 visibility 982 chat_bubble 9

Вік учасниць до 10 років

person 0 0 visibility 442 chat_bubble 0

Фотоконкурс триватиме протягом року. Чекаємо від вас світлини, як і де ви читаєте нашу газету: в родинному колі, на роботі, в транспорті, в парку... Найкреативніші фото отримають приз-підписку на рік, а ті, що наберуть найбільшу кількість голосів — грошову винагороду.

 

Фото всіх учасників буде опубловане на сайті козятин.ком

person 27 149 visibility 5761 chat_bubble 38

Фотоконкурс триватиме протягом трьох місяців. Присилайте нам фото своїх домашніх улюбленців: котиків, собачок, птахів, хом'ячків, свинок і так далі. Переможе той господар, чий улюбленець набере найбільше голосів. Приз — чек-сертифікат від магазину ветеранарії

Майже у кожного в сім'ї є домашні тварини, птахи. Цей конкурс фотосвітлин має на меті розповісти нашим читачам про те, яких тварин ви обожнюєте і приручили. В описі до фото дайте коротку характеристику ВАШОМУ улюбленцю та своє прізвище. Фото всіх учасників будуть опубліковані в газеті "RIA-Козятин".

person 86 4528 visibility 73014 chat_bubble 0

Газета "RIA-Козятин" оголошує фотоконкурс на найкращого хлопчика Козятинського краю "Міні-Містер-2018".

Конкурс триватиме до 17 січня 2019 року. Фото присилати в редакцію на адресу [email protected], на вайбер (068-308-01-25) або безпосередньо розміщувати на сайті у "фотоконкурсі".

person 66 8908 visibility 113134 chat_bubble 571

Пепреможниця конкурсу визначиться 1 грудня. Переможе та дівчинка, котра набере найбільше голосів. Відзначені будуть і 2 та 3 місця

person 8 90 visibility 2851 chat_bubble 11

У рибалок Козятина знову з'явилась чудова можливість похвалитись своїм уловом і при цьому ще й отримати приз. Нагадаю, останній конкурс рибалок  "Кращий улов" у березні 2015 року зібрав майже 30 тисяч переглядів та більше півсотні учасників.

Переможцем став Руслан Шевчук з 13-кілограмовим карпом, якого піймав у Бродецькому ставку. Світлина Артема Лавренюка з підписом “Мій один з найкращих уловів” на другому місці. І третє призове місце зайняв Олександр Мазуренко з фото “трофей зловлений в с.м.т Бродецьке”. Всі фотосвітлини можна подивитися на сайті за посиланням https://kazatin.com/competitions/fotokonkurs-kraschiy-ulov-18

Сьогодні газета “RIA-Козятин” оголошує другий конкурс на найкраще фото з риболовлі. Для участі його потрібно розмістити на сайті kazatin.com (фотоконкурс).

Переможців будемо визначати методом інтернет-голосування. На фото обов'язково має бути людина, яка бере участь у конкурсі, напишіть, де ви рибалили і що зловили.  

За одного учасника, один користувач може проголосувати тільки один раз.

Усі фотографії, надіслані учасниками, будуть опубліковані в газеті “RIA-Козятин”.

Переможець отримає приз від нашого партнера — найкращого тренажерного залу Козятина “Реформа”. Спонсор вручить переможцю приз  - абонемент на 12 вiдвiдувань тренажерного залу.

Триватиме конкурс з 2 липня по 23 вереспня 2018 року. 24-го — дізнаємось ім'я головного переможця.  

Спонсори, приєднуйтесь!

person 60 1935 visibility 21308 chat_bubble 64
person 38 1893 visibility 38014 chat_bubble 260
person 32 210 visibility 4685 chat_bubble 0
person 36 1093 visibility 45640 chat_bubble 0
person 0 0 visibility 0 chat_bubble 0
person 0 0 visibility 1300 chat_bubble 0

До редакції газети “RIA-Козятин” принесли дитячі шедевди творчості. За ініціативою старшого інспектора козятинського відділення поліції, капітана Віталія Грабовського, проводився місячник “Діти на дорозі”.

Учасниками стали школярі з сіл району. Малювали три місяці. Всі роботи гарні та яскраві. А головне — повчальні. Учні старалися і хочуть, щоб їхню роботу оцінили. Щоб визнали кращого серед кращих

 

person 6 18 visibility 1290 chat_bubble 1

Мама з дочкою мають міцний доленосний зв’язок
Мама — найголовніша людина в житті кожного. Мама — це перше слово, яке вимовляє людина. І зовсім не важливо, скільки нам років, де ми знаходимось, чим ми займаємось — Вона завжди з нами. Мама нас любить щиро, не дивлячись ні на що. Саме ця любов має назву  “безумовна любов” не за щось і не всупереч чомусь. Мама дарує нам життя, вчить любити, бути добрими та турботливими, чуйними та людяними. До речі, психологи стверджуюють, що стосунки дочки з мамою впливають на її долю. Те, на скільки дівчина ладить з найріднішою людиною, має значення в її житті, особливо в сприйнятті себе як жінки.
Газета “RIA-Козятин” оголошує новий та цікавий конкурс для матусь та їхніх дочок. Кожна дівчина обожнює фотографуватися, а фото з мамою приносить ще більше позитивних емоцій. Тому, запрошуємо взяти участь у нашому конкурсі найкращих мам та їх найактивніших дочок.
Фото присилайте в редакцію або ж самі додавайте на сайт kazatin.com

person 14 10 visibility 1364 chat_bubble 1

Газета «RIA-Козятин» організовує міні-конкурс оптимістів і просить вас присилати (або ж самим додавати на сторінку конкурсу на сайті kazatin.com) фото з усміхненими обличчями козятинчан, з гарними подвір’ями сусідів, і все з тим прекрасним, що падає у ваше око.

Стати головним фотографом конкурсу погодилась молодий педагог, фотограф-любитель Олена Іванцова.

Вона погоджується з позицією редакції, що краще, йдучи на роботу чи в школу, милуватись  не сірим асфальтом і годинниковою стрілкою, а красою, яка буяє навколо нас.

— Дійсно, ми завше поспішаємо, човгаємо стертими підошвами, опустивши очі і похнюпивши ніс, — говорить енергійна вчителька. — Міняємо реальність на гаджети, а потім скаржимося, що життя майорить лише сірими відтінками. З кожним роком за кадром залишається все більше чудових моментів, рандеву, яких вже не повторити. Тому цікаво долучитись до маленького експерименту газети “RIA-Козятин”. Знімаємо навушники, вимикаємо телефони, одягаємо зручне взуття і гайда шукати справжнє. Подивіться, нарешті, на небо, відчуйте теплий вітерець на обличчі, посміхніться перехожому, і байдуже - знайомий він вам чи ні. Давайте разом робити наш рідненький Козятин добрішим. "От улыбки хмурый день светлей…" – пророчить дитяча пісенька. Діліться хорошими емоціями і цей промінчик позитиву повернеться до вас у стократ. Підключаємось!

Отож, шановні козятинці, запрошую вас усіх взяти участь у конкурсі. Всі роботи в подальшому ввійдуть в альбом "Козятин позитивний". Також, шукаємо спонсорів конкурсу.
ВАШ персональнитй редактор Тетяна ЛОЗІНСЬКА 

person 2 0 visibility 538 chat_bubble 0

Запрошуємо усіх бажаючих взяти участь у конкурсі “Веселі дитячі малюнки та прикольні, смішні картинки-шаржі”, який розпочинає газета “RIA-Козятин”. Свої витвори розміщайте тут. 
Зазвичай 1 квітня ми обов’язково жартуємо над друзями, рідними та знайомими. Будьте насторожі, запасіться почуттям гумору, набором свіженьких витівок і кумедних віршиків. На розіграші не ображайтеся, а відповідайте тим же. Загалом веселіться!
Переможець конкурсу визначиться в ході голосування, про призи буде повідомлено згодом.

person 52 1584 visibility 41217 chat_bubble 140

У рибалок Козятина з'явилась чудова можливість похвалитись своїм уловом і при цьому ще й отримати приз. Разом з магазином  "Кращий рибалка" оголошуємо конкурс на найкраще фото з риболовлі.

Для участі у конкурсі потрібно розмістити фото з риболовлі. Переможців будемо визначати методом голосування. Переможець отримає приз від магазину  "Кращий рибалка" ФОП Далюк Віталій Володимирович та компанії "ІБІС" — рибалка, туризм, охота. Триватиме конкурс з 24 березня по 14 травня. 21-го — дізнаємось ім'я головного переможця. 

На фото обов'язково має бути людина, яка приймає участь у конкурсі, напишіть де ви рибалили і що зловили. 

За одного учасника, один користувач може проголосувати тільки один раз.

Усі фотографії, надіслані учасниками, будуть розміщатися в газеті RIA-Козятин

Спонсори, приєднуйтесь

 

keyboard_arrow_up