На папері поки що порішали

На папері поки що порішали

Як справляться, перевіримо

Виконком Козятинської міськради попрацював для людей. Дочекалися, що почали думати про організацію дорожнього руху в місті. Десять вулиць міста чекають оновлення.

Зокрема, вирішено встановити два пристрої примусового зниження швидкості на вулиці Суворова, на перехресті з вулицею Козацька (Жукова) та два попереджувальні дорожні знаки «Пагорб». Тут запланований і вказівник «Пішохідний перехід» та нанесення горизонтальної дорожньої розмітки «Не регульований пішохідний перехід». Два заборонні дорожні знаки «Рух вантажних автомобілів заборонено» планується на вул. Суворова, на перехресті з вул. Григорія Сковороди та на перехресті з вул. Білоцерківська, на перехресті вул. Матросова та вул. Білоцерківська, два — на перехресті вул. Пролетарська та вул. Білоцерківська, також два на перехресті вул. 8-ма Гвардійська та вул. Білоцерківська, а також один на вул. Стуса, на перехресті з вул. Незалежності.

Корисне посилання

Найбільша база пропозицій продати чи купити Жук в Україні. Аutomoto.ua - пошуковик на 100 автосайтах.

Вирішено обмежити максимальну швидкість руху на вул. Матросова, на ділянці від вул. Білоцерківська до вул. Валдаєвська, до 40 км/год. та встановити два заборонні дорожні знаки «Обмеження максимальної швидкості». Планується встановити два дорожні знаки «Головна дорога» на вул. Матросова, на перехресті з вул. Горького, та знак «Дати дорогу» на вул. Горького, на перехресті з вул. Матросова. Такий самий знак «Дати дорогу» — на перехресті вул. 8-ма Гвардійська та проїзду між будинками №69 та №71, та на вул. Стуса, на перехресті з вул. Незалежності,

Також вирішено дозволити ОСББ «1+1» встановити пристрій тимчасового обмеження руху на прибудинковій території житлового будинку №6 на вул. Героїв Майдану. ОСББ «1+1» має встановити інформаційно-вказівний дорожній знак «Тупик» з табличкою, яка вказує час дії знаку з 7.00 до 18.00.

І останнє — встановити два попереджувальні дорожні знаки «Залізничний переїзд без шлагбауму» на вул. Довженка (п/к в/ч А1329).

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up