Інформагентство RIA
097-369-69-64
Інформагентство RIA - Всі Статті (8460)

З 1 квітня по 15 червня, у період масового розмноження диких тварин, на всій території України вводиться «сезон тиші».

"Вінницягаз" з розумінням ставиться до ситуації. У цей складний час кожен для себе вирішує, як йому діяти. Сплатити за спожиті послуги вчасно, чи чекати закінчення карантину. «Вінницягаз» вдячний усім споживачам, хто знайшов можливість сплатити за доставку газу вчасно

Щосереди ми публікуємо коментарі перехожих козятинчан щодо актуальних подій міста. Цього разу нам доводиться провести таке опитування на сторінці у Фейсбуці. Ми дотримуємось карантину, і радимо для вашої ж безпеки без особливих потреб не виходити з дому

У Вінниці було 22 підозри на коронавірус. З них одна лише підтвердилася. Нині захворіла у лікарні.  

Через обмеження, пов’язані з карантином, з 16 березня по 3 квітня Центри обслуговування клієнтів АТ "Вінницягаз" перейшли в режим роботи онлайн. Щоб не виходити з дому, споживачі газу можуть вирішувати свої газові питання за допомогою дистанційних сервісів компанії.

Ангела Меркель працює на посаді федерального канцлера Німеччини з 2005 року. За ці 15 років лідерка найпотужнішої держави ЄС жодного разу не зверталася до своїх громадян з екстреним телезверненням. Можливо, через те, що звичних пресконференцій чи то виступів членів уряду було достатньо; можливо, через те, що Меркель, яка народилася у Східній Німеччині, хотіла відійти від "радянських" практик.

Звернення начальника козятинського відділення поліції Романа Андрущака до козятинчан

Ми запитали козятинчан, як вони відносяться до введення в Україні тритижневого карантину у школах та садочках. 12 березня, оголосили карантин. Він діятиме по 3 квітня. Не працюють школи, гуртки, різноманітні секції Що думають про це перехожі?

Минулого тижня у Вінницькому легкоатлетичному манежі проходила першість області серед юнаків та дівчат 2007-2008 р. н. Змагалися спортсмени як в командній першості, так і в особистому заліку. Паралельно спортивна організація «Вінниця спорт» проводила відкриту першість області серед спортсменів 2009 та 2010 р. н. Ці змагання виявилися найбільш представницькими. Тільки на дистанції 60 метрів в змаганнях взяли участь до 200 учасників.

На круглому столі у Мінрегіоні представили новий адміністративний поділ областей України. Серед них є й Вінниччина. У нашій області пропонують створити п’ять повітів або ж мегарайонів — Вінницький, Жмеринський, Ладижинський, Немирівський та Могилів-Подільський. Це потрібно, адже на думку експертів, надання послуг державою в нинішніх межах районів наразі є неефективним.  

keyboard_arrow_up