Інформагентство RIA
097-369-69-64
Інформагентство RIA - Всі Статті (8519)

Фоторепортаж з місця події. П'ятниця, 25 вересня 2020 року. Перший етап озеленення міста Козятина — висадили 20 саджанців бузку «Богдан Хмельницький»

Проблема. За це літо обміліли десятки місцевих ставків та колодязів. Через посуху значно, на метр-півтора, впав рівень грунтових вод. В селі Гурівці людям забезпечили підвіз води до господарств, бо в колодязях - пусто

Найвідомішим вуличним музикантом Вінниці є саме Валерій Олексійович. Його гру часто можна почути біля колишнього готелю «Савой». Нещодавно у музики з’явилася нова скрипка, а ще він активно займається письменницькою діяльністю. Про ці речі йому дуже хотілося вам розказати.  

Близько 17 години недільного вечора 6-го вересня між магазином «Грош» та «Новою поштою» стало горіти складське приміщення. Спочатку пожежа, за словами очевидців, не дала за себе знати. Вогнище розгорілось якось без диму. Першими язики полум’я побачили діти і сказали дорослим.

Наші гроші. З 1 вересня в Україні встановлять мінімальну зарплату на рівні 5000 гривень. Таке рішення ухвалила Верховна Рада, підтримавши законопроект президента Зеленського 295 голосами. При цьому в законотворців вже є наміри підняти цей показник до 6500 гривень. Яка від цього користь та шкода?

Бджільництво. Цей сезон для бджіл був дуже важким. Пасічники зуміли зібрати значно менше меду, ніж торік. Про проблеми у галузі бджільництва та загалом про секрети цього ремесла поспілкувалися з пасічником у п’ятому поколінні Олександром Бонюком

Знову (не) до школи? Батьки виступають за «живе» навчання своїх чад. Такої ж думки вчительська спільнота. У Козятині готуються розпочати навчальний рік в умовах карантину, але чи буде це очне або дистанційне навчання — зараз спрогнозувати важко. Точно відомо, що урочистих лінійок на 1 вересня перед школами не буде

Побутовий споживач може змінити постачальника газу майже так само, як оператора мобільного зв’язку, орієнтуючись на кращу ціну та сервіс.  І одночасно, держава відпустила регулювання цін на газ для населення.  Як це працюватиме та що буде з цінами на газ?

«Дешева рибка». Легальна праця і тисячі доларів зарплати — так заманюють наших земляків оголошення про роботу в країнах Європи і світу. Однак не всім вдається отримати омріяний результат. Розказуємо, як уникнути обману та повернути свої кровні, якщо вас ошукали

Відпрацювання. Одна з проблем на дорогах Козятинщини — малолітні мопедисти, які їздять без прав і створюють аварійні ситуації під час руху. Таких часто ловить поліція разом з громадськими формуваннями. Побували на одному з поліцейських рейдів та ділимося враженнями.  

keyboard_arrow_up