Інформагентство RIA
097-369-69-64
Інформагентство RIA - Всі Статті (8579)

«Автолюкс» — заснована в 1997 році українська компанія, яка забезпечує швидку і зручну доставку документації та вантажів в Україні. 

Дослідження показують, що ефективність вакцин з часом зменшується. А у світі все частіше говорять про третю, бустерну дозу вакцини. Деякі країни вже навіть вакцинують нею всіх охочих. Що відомо наразі про бустерну вакцинацію? Почнімо з визначення бустерної вакцини. Це додаткова доза вакцини, яка покликана покращити дію попередніх. Така технологія не нова, бустерні вакцини використовують проти інших інфекційних захворювань, до прикладу, дифтерії та правця.

Напередодні 150-річниці локомотивного депо травмувався слюсар Локомотивного депо 51-річний Віктор Білик Козятинчанин Віктор Білик був прикладом для інших. 19 жовтня не приходячи до тями його не стало

Мережа ВІНПОСТАЧ пропонує фіксовану ціну по всій області на всі товари.

Новації. Другий місяць осені багатий на нововведення. Людям поважного віку встановили щомісячні доплати до пенсії. Уряд вирішив змінити тарифи на електроенергію для населення. А ще за 10 днів спливає термін, коли юридичним особам потрібно подати дані про своїх власників. Бо інакше буде штраф

У суботу, 2 жовтня у МБК міста Козятина завітає цирк Бонаві. Що обіцяють у програмі?

Пошкодження плечового суглоба вимагають тривалої реабілітації. Зазвичай причинами внутрішньосуглобових переломів і вивихів є сильні удари, які виникають внаслідок перевантаження суглоба або супроводжуються патологічним розм'якшенням кісткової тканини (остеопороз). Яка б не була причина травми - щоб мінімізувати ризики посттравматичного ускладнення, необхідно використовувати ортопедичний плечовий пояс.

Вона написала листа в редакцію газети «RIA» у Вінницю. Пояснила, чому живе на вокзалі. Сподівається, можливо хтось прихистить хоча б на зиму, залишила номер телефону. Але ж у неї є син!.. Чому він не допоможе мамі? Що пропонують їй у Будинку милосердя?

Пропонуємо вашій увазі переглянути фоторепортаж зі святкової лінійки шкіл козятинської ТГ, які прислали нам до редакції. На світлинах — учні та вчителі на Дні знань

У четвер, 19 серпня, в місті Погребище Вінницької області відбувся IV Всеукраїнський форум «Україна сакральна» за зміцнення національної єдності, на якому побували й представники Козятинської територіальної громади.

keyboard_arrow_up