Інформагентство RIA
097-369-69-64
Інформагентство RIA - Всі Статті (8558)

Хлопець зник вночі 10 квітня. Востаннє його бачили поблизу «Мрії», що на Тяжилові. Михайло викликав таксі додому, але в машину так і не сів.  

У неділю, 28 березня, козятинчанин Руслан Кухар на своїй сторінці у ФБ опублікував фото та відео фіксацію пожежі в Іванківцях. Горіли підпалені пагорби сухої трави. Чому довго їхали рятувальники і чим все закінчилось?

Наприкінці лютого у двох містах України відбулися інтерактивні виставки, присвячені НАТО. Під час них говорили про завдання Альянсу, його допомогу Україні та розвінчували фейки про союз держав.  Разом з експертами розповідаємо вам, як зараз співпрацюють Україна й НАТО та які перспективи цих відносин у майбутньому.

Сервіс «InfoTAX» запустили торік. На початку 2021 року його можливості розширили, чим спростили доступ до інформації. Платники податків тепер можуть знайти відповіді на актуальні питання, не виходячи з дому чи офісу.  

Чим більше проходить часу від початку епідемії на коронавірусну інфекцію, тим менше ми отримуємо негативних відгуків на кшталт: «Що ви пишете? Який коронавірус? Не вішайте людям локшину на вуха!» Тепер можемо не тільки стверджувати, що Сovid таки є, а й як він веде себе в організмі людини. 

Козятинчани шукають домашнього улюбленця. Можливе місце перебування: вул. Космонавтів, Суворова, Перемоги.

Журналісти RIA підготували тест про одну з найстаріших будівель Козятина — залізничний вокзал. Чи знаєте ви, хто з відомих людей обідав у ресторані на вокзалі і скільки років самому вокзалу? Перевірте себе!

У багатьох українських містах є проблеми з громадськими вбиральнями. Точніше, часто туалетів просто немає. У Козятині їх є з добрий десяток, але чи можна ними користуватися? 

У неділю, 20 лютого вихованці Дмитра Живчика та Анни Сас брали участь у відкритому чемпіонаті міста Києва з кіокушинкай карате у розділі «куміте» В змаганнях брали участь дорослі спортсмени, категорія юніори, юнаки та дівчата і каратисти молодшої вікової групи юнаків та дівчат. В столицю з’їхалися близько 600 спортсменів майже з усіх куточків України

Зима цього року згадала про свої права тільки в останньому зимовому місяці. Спочатку відчутно морозило, а потім в супереч безсніжним зимам завіяло хуртовинами. Снігу випало стільки, що комунальним службам ніде було його дівати.

keyboard_arrow_up