Презентація книги Макса Кідрука "Не озирайся і мовчи"

17 листопада о 16:00 у приміщенні Козятинської районної бібліотеки пройде цікаве дійство — презентація книги

Презентація книги Макса Кідрука "Не озирайся і мовчи"

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман з елементами  жахів і  техно. Автор — український письменника Макс Кідрук. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.

Варто відвідати

Комедія "Лікар мимоволі" Мольєр

За словами автора, за стилістикою роман є логічним продовженням традиції закладеної в попередніх його творах «Жорстоке небо» та «Зазирни у мої сни».

Події роману розгортаються довкола чотирнадцятирічного юнака на ім'я Марк, який у своїй школі є об'єктом постійних цькувань і знущань. Знайомство хлопчака з дівчиною Сонею приводить його до місця, що зупинилось у часі, де той може сховатись від своїх життєвих негараздів, однак ця місцина є осередком набагато страшніших речей.

Друком роман вийшов у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», до продажу надійшов на початку вересня 2017 року. Автор же зазначив, що збирається у масштабний презентаційний тур із новим романом сотнею українських міст, маючи на меті привезти книгу до людей, які мають обмежений доступ до книгарень.

Отож, Козятинська бібліотека чекає у п'ятницю всіх бажаючих побувати на презентації книги.

 

Коментарі (1)
  • Тетяна

    Гарна подія! треба відвідати

270 переможців всеукраїнських олімпіад та конкурсу Малої академії наук отримали стипендію Президента України. Серед стипендіатів...

Дослідження героїчних та трагічних подій Другої світової війни у житті родини фронтовика Філіпа Красовського  

На початку місяця в Хмельницькому політична партія “Громадянська позиція” проводила зустріч партійних осередків Вінницької...

Стилізоване приміщення клубу у Глухівцях вражає своєю помпезністю як зовні, так і всередині

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up