Презентація книги Макса Кідрука "Не озирайся і мовчи"

Презентація книги Макса Кідрука "Не озирайся і мовчи"

17 листопада о 16:00 у приміщенні Козятинської районної бібліотеки пройде цікаве дійство — презентація книги

«Не озирайся і мовчи» — містичний роман з елементами  жахів і  техно. Автор — український письменника Макс Кідрук. Твір зачіпає проблему спілкування між батьками та дітьми, дитячої жорстокості та підліткового бажання втечі від реальності.

За словами автора, за стилістикою роман є логічним продовженням традиції закладеної в попередніх його творах «Жорстоке небо» та «Зазирни у мої сни».

Події роману розгортаються довкола чотирнадцятирічного юнака на ім'я Марк, який у своїй школі є об'єктом постійних цькувань і знущань. Знайомство хлопчака з дівчиною Сонею приводить його до місця, що зупинилось у часі, де той може сховатись від своїх життєвих негараздів, однак ця місцина є осередком набагато страшніших речей.

Друком роман вийшов у видавництві «Клуб сімейного дозвілля», до продажу надійшов на початку вересня 2017 року. Автор же зазначив, що збирається у масштабний презентаційний тур із новим романом сотнею українських міст, маючи на меті привезти книгу до людей, які мають обмежений доступ до книгарень.

Отож, Козятинська бібліотека чекає у п'ятницю всіх бажаючих побувати на презентації книги.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • Тетяна

    Гарна подія! треба відвідати
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up