У Верболозах відзначили День села

У залі було холодно, але свято вдалося

У Верболозах відзначили День села

У Верболозах пройшло свято села "А Михайло на поріг". Як розповіла газеті “RIA-Козятин” директор Вернигородського будинку культури Наталя Онофрійчук, не дивлячись на те, що в залі було дуже холодно, концерт пройшов у чудовій дружній атмосфері. Прийшло багато гостей.

— Крім концертної програми, організатори вручили сім’ям хлопців з Верболозів, які воюють на сході України, грошові премії у розмірі 2 тисячі гривень, — каже Наталя Василівна. — Артисти роздали глядачам коровай. І холод святу не завадив!

До Верболізької громади завітали з концертною програмою учасники художньої самодіяльності Вернигородоцького будинку культури. Музичні вітання були від вокального гурту “Чарівниця”, співаків Олени Павлюк, Анастасії Швець та Мирослави Зіневич. Гарний настрій подарувала гумористка Аріна Дука та хореографічний колектив “Мрія”.


 

Коментарі

Природа пробуджується після зимової сплячки. Ми ослаблені і все через гіповітаміноз. Часто втомлюємось, хворіємо, неуважні,...

Увечері 27 квітня біля подвір’я школи №5 почали збиратися учні 8-А класу на чолі з класним керівником Ольгою Кульчицькою.

Після прикрої штучної поразки козятинців у чоловічому футболісерця любителів футболу порадували наші дівчата.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up