У Верболозах відзначили День села

У залі було холодно, але свято вдалося

У Верболозах відзначили День села

У Верболозах пройшло свято села "А Михайло на поріг". Як розповіла газеті “RIA-Козятин” директор Вернигородського будинку культури Наталя Онофрійчук, не дивлячись на те, що в залі було дуже холодно, концерт пройшов у чудовій дружній атмосфері. Прийшло багато гостей.

Варто відвідати

Різдво в Європі, 5-8 січня 2018

— Крім концертної програми, організатори вручили сім’ям хлопців з Верболозів, які воюють на сході України, грошові премії у розмірі 2 тисячі гривень, — каже Наталя Василівна. — Артисти роздали глядачам коровай. І холод святу не завадив!

До Верболізької громади завітали з концертною програмою учасники художньої самодіяльності Вернигородоцького будинку культури. Музичні вітання були від вокального гурту “Чарівниця”, співаків Олени Павлюк, Анастасії Швець та Мирослави Зіневич. Гарний настрій подарувала гумористка Аріна Дука та хореографічний колектив “Мрія”.


 

Коментарі

Українська військова драма «Кіборги» режисера Ахтема Сеітаблаєва в перший вікенд прокату зібрала 8,1 мільйона гривень касових...

У спілкуванні з громадою застосовує терор, бакланить, пробиває шини, ображає ветеранів війни з Росією, залякує підприємців

Феєрверк для сепарів зробить Українська армія

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up