До Покрови отримують нагороди . Оновлено фото відео

До Покрови  отримують нагороди .
Оновлено фото відео

У військкоматі Козятина до свята Покрови ветеранам АТО, учасникам бойових дій вручать державні нагороди. Кількість нагороджених сягає близько півтисячі. Всі без винятку приймали активну участь в боях, або перебували в зоні активних бойових дій

Тепер куди батько туда і він.

Як стало відомо, планується урочисте вручення державної нагороди батькам полеглому герою з села Перемоги Олександра Лобжина.

На сьогодні акцентована увага на той момент, що досвідченим солдатам є можливість поновлення контракту на продовження служби з відповідним державним фінансовим забезпеченням. Велика кількість наших краян продовжує служити, не мало звільняються. Багато по причині від отриманих ран, контузій, з травмованою психікою.

Особистим дослідження інтернет ресурсів я встановив таку закономірну річ, що, починаючи з часів Богдана Хмельницького, в Україні на державницьких позиціях і засадах участь в боях за Україну взяли 360 тисяч громадян.

Тепер так само. Як “ау-кнеться” цей фактор в подальшому, я не прогнозую, але на душу населення  у нас: солдатів більше, ніж гречкосіїв та свинопасів, менеджерів і всіх професій разом взятих.

Тим не менше некомплект армії вражаючий.Основна причина мізерні нікчемні оклади солдат (на мою думку воюючий солдат має отримувати 70 тисяч гривен в місяць )

З Європейських країн ми найвоєнізована нація. Навчені користуватись будь-якою сучасною зброєю, стратегією і тактикою, приймати відповідальні рішення: як вижити в бою, за себе і товариша.

Свято Покрови шановане козаками часів Богдана Хмельницького — найбільш славетно увіковічнене в наші часи і ще живі свідки. Так в 1943 році згуртований люд об’єднавсь в Українську Повстанчу Армію.

А цей козак прийшов успадковувати славні традиції сучасних ветеранів АТО ЗСУ.

Уявіть собі, це селяни Полісся власним коштом купляли зброю або здобували в бою. Також купували або власноруч шили “однострій”, купували гранати і патрони. Мали абсолютну підтримку населення, яке забезпечувало продуктами харчування. Як самураї нації, без будь-якої підтримки зовні, вели активні бойові дії включно до 1958 року. Одиниці пішли в глибоке підпілля і перестали воювати лише з розвалом колишнього СРСР.  По сьогодні УПА ніхто не розпускав. Вона діє і саме ЗСУ варто успадкувати, як назву так і однострій військових відзнак і звань. Факт: це повністю співпадає НАТівським стандартам.

Фотографія

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Катя

    https://www.youtube.com/watch?v=T24imvs8yvw
    москаль гидкий сусід ,підлий і фальшивий ,але ще страшнішого ворога треба перемогти в собі -нашу мягкість ,байдужість ,довірливість ....єдність ,рішучість і стійкість наша відподь ворогам.... і своїх іуд-продажних викорінювати із рідної землі ...
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up