Кому платити квартплату, якщо у вас «Управляюча компанія»?

Кому платити квартплату, якщо у вас «Управляюча компанія»?
«Управляюча компанія» обслуговує 109 будинків. Один з таких — невелика двоповерхівка у центрі міста на вулиці Січових Стрільців (колишня Комсомольська)
  • Частину будинків, які не визначилися із формою правління, обслуговує комунальне підприємство «Управляюча компанія».
  • Та ще до Нового року з’явилася інформація про те, що це підприємство — банкрут.
  • Чи працює досі «Управляюча компанія» і кому тепер платити за квартплату?

«Кому платити квартплату? Управляюча компанія банкрут. А не заплатиш, можуть лишити субсидії», «Що робити з квартплатою, якщо ми на Управляючій компанії? Казали, що вони банкроти, та і ніхто нічого не робить!» — такі коментарі тиждень тому залишили читачі до однієї з публікацій на нашому сайті kazatin.com.

Міська рада гучно заявила про те, що її комунальне підприємство «Управляюча компанія» збанкрутувала, ще півтора місяці тому. Новину про це опублікували на офіційному сайті органу влади 15 грудня 2020 року. Тому цілком природно, що у людей, які мешкають в будинках, які обслуговує це комунальне підприємство, виникла ціла низка питань: Що робити? Платити за рахунками чи ні? І якщо платити, то кому?

Усе працює, поки що

За даними реєстрів з електронної системи YouControl, «Управляюча компанія» не перебуває у процесі припинення. Тобто, комунальне підприємство не ліквідоване і за логікою має продовжувати працювати.

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up