Кому платити квартплату, якщо у вас «Управляюча компанія»?

Кому платити квартплату, якщо у вас «Управляюча компанія»?
«Управляюча компанія» обслуговує 109 будинків. Один з таких — невелика двоповерхівка у центрі міста на вулиці Січових Стрільців (колишня Комсомольська)
 • Частину будинків, які не визначилися із формою правління, обслуговує комунальне підприємство «Управляюча компанія».
 • Та ще до Нового року з’явилася інформація про те, що це підприємство — банкрут.
 • Чи працює досі «Управляюча компанія» і кому тепер платити за квартплату?

«Кому платити квартплату? Управляюча компанія банкрут. А не заплатиш, можуть лишити субсидії», «Що робити з квартплатою, якщо ми на Управляючій компанії? Казали, що вони банкроти, та і ніхто нічого не робить!» — такі коментарі тиждень тому залишили читачі до однієї з публікацій на нашому сайті kazatin.com.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Авторизуйтесь, щоб читати повну статтю
Коментарі (10)
 • КПВ

  Там  в тій компанії  5-7  робітників залишилось, а платити за що ? Хто послуги буде надавати. Платити, щоб директор мав зарплату і надалі тримався за посаду?
 • Місцевий

  Але в тарифах ще є поточний ремонт, а не тільки сантехнік і двірник, не всі будинки мають освітлення, покрівлі протікають, вікна та двері убогі. Робіть перерахунок, щоб не платити за те чого не надаєте.
 • Tetyana Kostiuk

  Скажіть будь ласка, навіщо платити, якщо нічого не виконується?. Більш року тому, ми. всім будинком, писали заяву на перерахунки за ненадані послуги, нічого не зроблено. З великим скандалом, "Управляюча компанія", почистила каналізацію. Півтора року просимо  закрити люки каналізаційні, які навпроти виходу з під"ізду - нуль. Світло від"єднали в під"іздах ще літом, без попередження, незнаємо за які гріхи, то ми самі підключили - до квартир.  За своі кошти в під"ізді зробили ремонт. За що ій платити? Одна двірничка працює за копійки.

  Місцевий reply Tetyana Kostiuk

  Єрмолаєва перед виборами казала не платити, та і на сесії де колишній директор  Полонський виступав, а директор з її команди вже каже платити.

  Artem Olkhomiak reply Tetyana Kostiuk

  Повністю згодний. Лише після створення ОСББ ми змогли ліквідувати періодичне затоплення підвалу, відремонтувати дах, встановити під'їздні двері та домофони, начасі заміна інженерних комунікацій в підвалі..
 • Наталия Аврамчук

  Брехня,ніхто нічого не  чистить,в нас у будинку забився стояк ,то  наймали  людей  і чистили за власний рахунок.

  Artem Olkhomiak reply Наталия Аврамчук

  Можу оперувати данними тільки з 06.01.2021, що чистилось і де. Всі заявки опрацьовуються, можливо не так швидко як хотілось, проте маємо що маємо.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up