Олена Удвуд
11
Олена Удвуд - Всі Статті (537)

За останні сім днів маємо 41 новий випадок захворювання на COVID-19. Темпи поширення ми відобразили у графіку.

Ми вже повідомляли, що територіальна виборча комісія відмовилася реєструвати кандидатом на міського голову нинішнього очільника нашого міста. Мотивували своє рішення тим, що мер ніби-то перебуває у лавах партії «Батьківщина», але балотується від «Слуги народу», хоча він написав заяву на вихід з «Батьківщини» ще у червні цього року. Олександр Пузир оскаржив рішення ТВК у суді.

За інформацією територіальної виборчої комісії, станом на середу, 30 вересня маємо дев’ять зареєстрованих кандидатів на посаду міського голови Козятина. Розповідаємо, хто це.

У вівторок, 29 вересня Україна святкує 154-ту річницю від дня народження відомого історика, голови Центральної ради Української народної республіки Михайла Грушевського. З цієї нагоди представники міської влади поклали квіти до пам’ятника політичному діячу. Що пов’язує Грушевського з Козятином?

Скільки хворих на Козятинщині станом на вівторок, 29 вересня?

Вже за місяць почнеться опалювальний сезон, а це означає, що скоро треба буде оформляти субсидію. Чи доведеться подавати документи повторно, якщо ви вже отримували допомогу минулого року? Що потрібно, щоб оформити субсидію вперше? І чи треба записуватися перед тим, щоб подати документи. Усе це ми розпитали у начальника відділу соціальних допомог Ігоря Машталера.

Днями відбулося засідання територіальної виборчої комісії. Члени ТВК проводили реєстрацію учасників виборчих перегонів. Відомі імена останніх сімох офіційно зареєстрованих у списках кандидатів на міського голову Козятина.

Оприлюднили рейтинг шкіл області за результатами проведення зовнішнього незалежного оцінювання. Яка серед міських шкіл найкраща, а яка має найгірші результати? І чи втримався на першому місці лідер минулого року?

Нові дитячі майданчики, парк для вигулу собак чи урни з лавками? Чого нашому місту бракує найбільше? До вашої уваги рейтинг за версією наших читачів.

keyboard_arrow_up