Олена Удвуд
11
Олена Удвуд - Всі Статті (687)

Після того, як населення піднялося проти надвисоких тарифів і Уряд тимчасово встановив граничну ціну на газ, газзбути почали знижувати вартість блакитного палива. Скільки платитимемо за куб у лютому?

Спершу підприємство оголосили банкрутом, тепер вирішили закрити

На території колишнього Козятинського району нині розташовані 66 сіл. Не так давно їх було на одне більше. Які населені пункти Козятинщини стерли з лиця землі протягом останніх 150 років?

Андрій Гончарук вже кілька років займається альпінізмом. Цього разу він разом із сім’єю вирушив у похід на найвищу точку України. Як все було і що завадило підкорити вершину?

Працівники яких сфер отримують найбільшу зарплатню, які професії актуальні цього року і кого шукають у Козятині роботодавці?

Частину будинків, які не визначилися із формою правління, обслуговує комунальне підприємство «Управляюча компанія». Та ще до Нового року з’явилася інформація про те, що це підприємство — банкрут. Чи працює досі «Управляюча компанія» і кому тепер платити за квартплату?

Ми вже повідомляли про те, що депутатів Козятинської міської громади розподілили за округами. Розбираємося, хто з оборанців за яким округом закріплений.

Наше місто постійно змінюється, та чи пам'ятаємо ми, як було раніше? Давайте перевіримо. Запускаємо нову рубрику "Що тут було?".

Що буде з медициною у селах Козятинської громади — питання риторичне. На жаль, воно досі залишається відкритим через один невеликий, але дуже вагомий нюанс — усі амбулаторії, фельдшерські та фельдшерсько-акушерські пункти сіл Козятинської ОТГ опинилися у власності Самгородка. І поки що передавати їх на нашу громаду не поспішають.

keyboard_arrow_up