Олена Удвуд
11
Олена Удвуд - Всі Статті (944)

Інформація за даними “Вінницяобленерго”.

Нещодавно ми публікували новину про Нелю Піщенюк з Махаринець. Жінка звернулася до читачів з надією, що віддасть у люблячі руки кошеня і дві киці, які живуть у неї вдома. У середу, 28 липня, жінка зателефонувала до нас у редакцію і повідомила, що кошеня забрали.

Укрзалізниця виставила на аукціон цілу низку локацій біля будівлі вокзалу станції Козятин та у самому приміщенні. Попри те, що торги оголошували вже двічі, поки орендаря знайшли лише для одного лоту. Детальніше про це — у нашій публікації

Кількість нових хворих на COVID-19 збільшується, але не великими темпами. Попри це, науковці заявляють, що спад уже закінчився. Яка ситуація із захворюваністю на коронавірус у нас і де можна зробити щеплення?

Минулого тижня у Козятині відбувся перший форум «Інвестуй у Вінниччину. Інвестиції у комфортних громадах». Під час заходу презентували земельні ділянки Козятинської територіальної громади, привабливі для підприємців. Що це за ділянки - розкажемо у нашій публікації.

Захід відбудеться з ініціативи громадської організації "Учасники АТО/ООС та патріоти Козятинської ТГ".

Є у Козятині двійко пам’ятників діячам різних епох, встановлені у різну добу: один — ще за Радянського Союзу, інший — після того, як Україна стала незалежною. На відкриття одного з них приїжджав Віктор Янукович. Що це за монументи і як їх живі прототипи пов’язані з нашим містом — дізнаєтесь у нашій публікації.

Мешканець села зарізав жінку кухонним ножем. Інцидент трапився у понеділок, 26 липня.

keyboard_arrow_up