Олена Удвуд
11
Олена Удвуд - Всі Статті (392)

Незабаром Козятину виповниться 146. Через пандемію коронавірусу гучних святкувань цьогоріч не буде. Проте відділ культури готує для козятинчан сюрприз.

Надія Біньковська організувала у бібліотеці училища виставку вишиваних сорочок та рушників. У її колекції речі не лише з різних куточків Козятинщини, а й інших областей України. Як каже сама, найцінніший експонат - рушник зі старої каплиці у Козятині. А ще тут є старовинний вінчальний рушник з Житомирщини і жіночі сорочки з Махаринець.

Літо - час для відпусток і відпочинку. І для цього зовсім не обов’язково їхати далеко, адже поряд є багато чого цікавого. Ми зробили для вас підбірку місць у радіусі 40 кілометрів, куди можна поїхати.

Заключна частина нашого циклу про старовинні храми Козятинського району. Розповімо вам про дві католицькі святині. Священика, який правив у цих храмах, відправили на заслання. Самі святині певний час залишалися діючими навіть при радянській владі.

На базі нашого басейну створили комунальну установу “Спортивно-оздоровчий комплекс “Дельфін”. Рішення про це прийняла міська рада на 45-ій сесії. Чи зміниться щось для козятинчан і чи працює басейн в умовах карантину - дізнавалися наші журналісти.

Цього тижня публікуємо для вас ще один рейтинг, цього разу очільників сільських рад району. Його ми підготували за деклараціями 2019 року. Забігаючи наперед, скажемо, що мільйонерів у нашому списку немає.

Ми продовжуємо знайомити вас зі старовинними храмами нашого району. Цього тижня розповімо про церкву у Поличинцях. Кам’яна святиня унікальна тим, що має приховані ходи всередині стін і цим самим нагадує оборонну споруду. А ще тут зберігалися італійські ікони, подаровані Папою Римським.

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” зателефонували мешканці триповерхівки на вулиці Склярова, 6. Вони повідомили, що власниця будівлі по сусідству зрізала на їхній території кілька фруктових дерев. Коли ми прибули на місце події і поспілкувалися з людьми, виявилося, що суть конфлікту зовсім в іншому.

Перлина нашого міста привертає увагу своєю архітектурою не лише гостей та тих, хто подорожує залізницею, а й кінематографістів. Наш залізничний вокзал став місцем зйомок двох серіалів. Розповідаємо, які стрічки знімали у нашому місті.

На засіданні уряду затвердили новий адміністративний поділ нашої області — замість 27 районів буде п’ять. Козятинського району не буде. Він разом з Калинівським районом приєднається до Хмільницького. Для чого потрібен новий адмінподіл, які функції будуть в районі і чи відчують козятинчани незручності у вирішенні своїх питань?

keyboard_arrow_up