Козятинська поліція вкрала у дітей молоко?

Козятинська поліція вкрала у дітей молоко?
Молоко в Козятині продавали завжди так))) і було дозволено))

До “Електронної книги скарг України” один з мешканців Козятина Євгеній. Він жаліється на полісменів, які розганяють продавців молока. Його дитині ніде купити молока.

ОСЬ ЙОГО СКАРГА:

“У місті Козятин Вінницької області поліція, чомусь, розганяє продавців молока, їх змушують продавати молоко в павільйоні, але вони туди не йдуть, а продають там лише одиниці.

Тепер малій дитині ніде купувати молока, а якщо пощастить купити, то вони задерли штучно ціни, на місці де продавали раніше молоко тепер продають іншу продукцію, натомість в місті Фастів Київської області, що недалеко від Козятина, ціни на молоко залишилися незмінні. Хочеться, щоб припинилося свавілля місцевої влади, діло не йдеться про дорослих, а про маленьких дітей – цвіт нації!”, – написав небайдужий.

Проголосувати за проект можна тут: http://awards.org.ua/ru/2017/10/20/%D0%B5%D0%BB%D0%B5%D0%BA%D1%82%D1%80%D0%BE%D0%BD%D0%BD%D0%B0-%D0%BA%D0%BD%D0%B8%D0%B3%D0%B0-%D1%81%D0%BA%D0%B0%D1%80%D0%B3-%D1%83%D0%BA%D1%80%D0%B0%D1%97%D0%BD%D0%B8/

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (2)
  • Oskar Schastlivyi

    Жаль ребенка))) Еще больше жаль "госпожу" Лозинскую))) Иссякла тврческая жила))) Хоть бери и высылай корову в подарок)))  Может скинемся народ, на буренку для ребенка, чей он там!? А мадам из риа, посоветовал бы! Меньше будоражить народ, и заняться делом! Например устроиться на работу за прожиточный минимум))) Вместо того чтоб искать изюм в куче говна! Сожителю привет! Все так же шарлатанит под шумок!? Вы уникальная пара! Он ворюга и мошенник, вы несчасная вдова без "китайского" наследия! Успехов в разводняках, сладкая парочка!!!!)))
  • Светлана Камеристая

    Магазини повні молока,йдіть і купуйте ,як всі цивільні люди,а не корміть своїх діток молочком з землі,де швендяють бомжари-алкоголіки ,пси ганяють стаями,заботливі батьки!!!
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up