Махаринці стають економічним центром Козятинщини (відео)

Махаринці стають економічним центром Козятинщини (відео)

На Козятинщині відбулося урочисте закладання першої сваї фундаменту під будівництво елеватора.

На Козятинщині 3 жовтня відбулося урочисте закладання першої сваї фундаменту під будівництво елеватора. Місцем події стало село Махаринці. Радіє душа, що біля руїн цукрового заводу заворушилися, заметушилися серйозні люди. Село продовжує відроджуватися! Окрім сильного інвестора в особі ТОВ “Сан-Агро-Сід-центру”, тут тепер новий рух — заплановано побудувати елеватор міжнародного значення та ще й логістичний центр з великою кількістю транспорту ТОВ “Вінн-агро-експорт”.

Я особисто побувала на місці події. Не зважаючи на собачий холод, зібралися перші особи району та області, преса, фермери. Урочистості пройшли під звуки державного гімну, з короваєм від дівчат в українському вбранні.

У ексклюзивному інтерв’ю газеті “RIA-Козятин” засновник товариства Анатолій Ярославський повідомив, що планується створити до 100 робочих місць.

У приватній бесіді з головою села Наталією Василюк стало відомо, що дане будівництво планувалося ще в 2014 році. Військові дії на сході країни стали на заваді впровадження проекту. І ось в 2018 році з області прийшла приємна звістка від інвестора. За словами пані головихи, гроші, залучені від “Вінн-агро-експорт” до сільського бюджету, будуть використовуватися на капітальні ремонти школи, дитсадка тощо.

У наступному номері газети знайдете вичерпну інформацію про початок будівництва цього об’єкта та інтерв’ю з провідними керівниками проекту.   

P. S. Був присутній на урочистостях новий очільник Козятинської райдержадміністрації Юрій Слабчук, який вітав присутніх з подією. З ним було досягнуто домовленості про ексклюзивне інтерв’ю для “RIA-Козятин” про його початок роботи в ролі представника президента у нашому районі. Отож присилайте запитання на телефон гарячої лінії. Окрім цього, пан голова підтвердив інформацію нашого джерела про перемир’я райдержадміністрації з райрадою (!).  В четвер, відбудеться сесія районної ради, яку голові райради не вдавалося зібрати довгий час, через що страждали бюджетники без належних їм грошей.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (3)
  • Анастасія Січенко

    Ви ще в Титусівці не були. В нас тут дорога просто "шик"  великі куски щібьонки висипані. Дитячою коляскою не реально проїхати . Куди голова дивиться .
  • ніка

    Дуже добре,але Махаринецький сахзавод заростає бурянами і голова сільськоі ради забула про тих людей які там проживають туди скоро не можна буде ні пройти ні поіхати дороги немає зовсім .
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up