Парубок року — Микола Оліференко зі школи №9

Парубок року — Микола Оліференко зі школи №9

Про Миколу Оліференка газета  “RIA-Козятин” розповідала раніше, як про талановитового співака. І ось учня школи № 9 на фестивалі “Травневий зорепад”, де визначали кращих дітей Козятинщини, оголосили переможцем в номінації “Краща дитина року”!

Сам факт свідчить про те, що переможець такої премії має як природній дар, так і старання наполегливої праці. Що й підтвердив він сам при зустрічі з журналістами. Виявляється, що маючи природній дар до співу, Микола займається спортом та туризмом. Він — учасник різних вікторин та змагань. Як нагороди, має дипломи і грамоти лауреатів обласних конкурсів “Сурми звитяги” та “Пролісок надій”. Їздив на змагання з футболу та баскетболу. Любить подорожувати з друзями.

“Як ти досяг такого визнання, школяр?” — запитали ми у Миколи.

— Спів маю від природи. У всьому іншому — пощастило з батьками, школою, вчителями, друзями. Батьки дали життя і можливість добре вчитись. Школа і вчителі дали освіту і знання. Друзі дали розуміння ситуації.

За словами Миколи, він любить усі предмети, адже вони потрібні, раз є в шкільній програмі.

Що ж дала школа нашій “кращій дитині року”?

— Поки що тільки знання, — каже Микола Оліференко. — Та думаю, що дасть путівку в майбутнє. Зараз думаю над тим, щоб добре закінчити школу. Потім думаю вступати в Одеську мореходку. Батьки не проти. Я ж казав, що з ними пощастило — мої думки з їхніми рідко розходяться. Я вдячний їм, що вони мене завжди розуміють.

Приємно, коли діти своїх батьків вважають авторитетами. Та якщо по справедливості, то батькам пощастило з сином, школі зі школярем, вчителям з учнем, друзям - з другом.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up