Парубок року — Микола Оліференко зі школи №9

Парубок року — Микола Оліференко зі школи №9

Про Миколу Оліференка газета  “RIA-Козятин” розповідала раніше, як про талановитового співака. І ось учня школи № 9 на фестивалі “Травневий зорепад”, де визначали кращих дітей Козятинщини, оголосили переможцем в номінації “Краща дитина року”!

Сам факт свідчить про те, що переможець такої премії має як природній дар, так і старання наполегливої праці. Що й підтвердив він сам при зустрічі з журналістами. Виявляється, що маючи природній дар до співу, Микола займається спортом та туризмом. Він — учасник різних вікторин та змагань. Як нагороди, має дипломи і грамоти лауреатів обласних конкурсів “Сурми звитяги” та “Пролісок надій”. Їздив на змагання з футболу та баскетболу. Любить подорожувати з друзями.

“Як ти досяг такого визнання, школяр?” — запитали ми у Миколи.

— Спів маю від природи. У всьому іншому — пощастило з батьками, школою, вчителями, друзями. Батьки дали життя і можливість добре вчитись. Школа і вчителі дали освіту і знання. Друзі дали розуміння ситуації.

За словами Миколи, він любить усі предмети, адже вони потрібні, раз є в шкільній програмі.

Що ж дала школа нашій “кращій дитині року”?

— Поки що тільки знання, — каже Микола Оліференко. — Та думаю, що дасть путівку в майбутнє. Зараз думаю над тим, щоб добре закінчити школу. Потім думаю вступати в Одеську мореходку. Батьки не проти. Я ж казав, що з ними пощастило — мої думки з їхніми рідко розходяться. Я вдячний їм, що вони мене завжди розуміють.

Приємно, коли діти своїх батьків вважають авторитетами. Та якщо по справедливості, то батькам пощастило з сином, школі зі школярем, вчителям з учнем, друзям - з другом.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up