«Паста», «Мозаїка», «Чізбургер»: ми перевірили чим годують у козятинських школах?

«Паста», «Мозаїка», «Чізбургер»: ми перевірили чим годують у козятинських школах?
Сьогодні в меню рисова молочна каша, чай і бутерброд. Треті та четверті з задоволенням смакують обідом

Харчування. Після нововведень у шкільному меню ми вирішили перевірити, чи діють вони у козятинських школах. Побували в ліцей-школі та взяли коментарі у міському відділі освіти. Чому рідко варять супи та не дають сосисок? З чим їдять «Пасту» та що таке «Мозаїка»? —  дізнаєтесь у нашому ексклюзивному репортажі

З початку року в українських школах запровадили нове меню від Євгена Клопотенка. Над його розробкою працювала спеціальна робоча група, до якої увійшли представники МОЗ, громадських організацій, дитячі ендокринологи і дієтологи. 

Команда відомого кулінара упродовж трьох років займалась розробкою шкільного харчування. Як зауважує сам Євгеній, тижневі меню для шкіл полегшать роботу кухарів та вирішать проблему безграмотно скомбінованої та одноманітної їжі в харчуванні школярів. Тепер школярів не можна годувати напівфабрикатами (прощавайте, сосиски) та шкідливими снеками. Плюс, на законодавчому рівні зменшено до адекватної норми кількість солі і цукру в їжі дітей. Вирішили питання по спеціях, завдяки чому їжа в шкільних їдальнях тепер матиме смак.

Ми вирішили перевірити, чи діють такі нововведення в козятинських шкільних їдальнях.  

Авторизуйтесь, щоб читати статтю безкоштовно

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up