Привіт Стецюку: підхід учнів до училища небезпечний

Привіт Стецюку: підхід учнів до училища небезпечний

Гості, які приїхали на 140-річчя закладу залишилися з сумними враженнями

На гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернувся колишній випускник нашого училища залізничного транспорту Микола Анатолійович Пасічник. Він навчався в Козятині в далекому 1967 році. Тоді цей навчальний заклад називався “ГПТУ”.

— Я був присутній на 140-річчі училища третього жовтня поточного року і надивився на дуже страшну картину, — збентежено почав своє звернення пан Микола. — Біля училища немає знаків для переходу дітей, машини не зупиняються, особливо іномарки на бляхах. Там якийсь водій влетів в юрбу дітей! Слава Богу, що вони розбіглися. Але порушник правил дорожнього руху почав кричати на дітей, що вони придурки, недоумки: “Як ви ходите, тут не можна ходити!” А куди дітям дітися? Тротуари вузенькі, їх майже немає, ні пішохідного переходу, ні знаку немає. Я не знаю, як буде далі. Діти — наше майбутнє…

За словами пана Миколи, йому скоро 70 років. Він інвалід, заслужений працівник залізничного транспорту. Проробив на залізниці 42 роки, навчався також у Жмеринському відділенні, потім працював у Козятині і ніколи такого жаху, як по вулиці Катукова навпроти училища не бачив.

— Потрібно щось робити, знаки поставити! Адже це може призвести до трагедії! Куди дивиться міська влада, міська поліція? Біля навчальних закладів, дитячих садочків повинні бути відповідні знаки, які регулюють дорожній рух.

Нагадаю нашим слухачам, що тему безпеки руху студентів до навчального закладу газета “RIA-Козятин” піднімає регулярно. Реакції з боку директора пана Стецюка немає. Пане Андрію, можливо досить дбати тільки про свій кабінет-музей з грамотами? Пора подумати про учнів.

Питання козятинських доріг піднімалось неодноразово:

https://kazatin.com/Podii/dorogi-u-kozyatini-stanut-bezpechnishimi-10456575.html

https://kazatin.com/DTP/chi-vvazhaete-vi-perehrestya-avariyno-nebezpechnim-i-chomu-10626614.html

https://kazatin.com/Podii/98-dorozhnih-znakiv-u-kozyatini-10559668.html

Взагалі знаків нема по всьому місту

 

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі (1)
  • RIA-Козятин

    Новини Козятищини на нашому Телеграм-каналі: https://telegram.me/RIA_kazatin_bot
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up