Проблему водокачки планують вирішити на сесії. До сесії вода з рибою витече

Проблему водокачки планують вирішити на сесії. До сесії вода з рибою витече
Фото http://wikimapia.org

Декілька днів тому ми повідомляли, що рибалки Козятинського клубу рибалок помітили, що від берегів водокачки відходить вода.

Вони забили тривогу, звернувшись до ЖКГ. В комунальному підприємстві виділили людей які знали, як загатити водну пробоїну. Тільки як виявилось знати, як зробити і зробити різні речі. Вода вечора середи відновила своє русло

Вечором середи на гарячу лінію газети “RIA-Козятин” звернувся представник Козятинського клубу рибалок. З самого початку телефонної розмови відрубав, каже, що ви пишете неправду. Коли телефонувавшому пояснили, що відмітити працівників, які загатили витік води було прохання самих рибалок клубу. Що ми були на місці події і на час нашого візиту витоку води не було. Рибалка клубу тоді сказав так завтра зранку знов всіх ставте на ноги.

Ще вечором середи зателефонували до Юрія Стасевича і депутата Козятинської ОТГ Сергія Матвіюка. Пан Юрій сказав, що зустрічаємося в четвер ранком на місці витоку води. Депутат Матвіюк сказав, що ранком знов буде звертатися за допомогою до міської ради.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

20:43 Жнива-2022: на Вінниччині розпочали збір урожаю з озимого ячменю 19:37 В громадських місцях Вінничини заборонять курити пристрої для нагрівання тютюну 17:08 Залишили сміття після посиденьок 16:11 У Козятині змінили тариф на вивезення та захоронення сміття. Скільки платитимемо? (Оновлено) Від читача 13:47 Вступ на навчання до факультету математики, фізики і комп'ютерних наук Вінницького педагогічного університету ім. М. Коцюбинського 14:30 Тричі ходив до магазину і крав горілку: поліцейські зловили крадія оковитої. Яке буде покарання? 13:08 Дякували Богу і просили миру: козятинчани зібрались на молитовне віче 11:18 Українська авіація та ракетно-артилерійські підрозділи б'ють по складах загарбників: про війну по регіонах 10:02 Чим запам'яталися вам попередні мери Козятина? (ОПИТУВАННЯ) 09:17 Як отримати безоплатну правову допомогу людям, що постраждали від війни? 08:00 Сьогодні ще буде спекотно, а на завтра обіцяють дощі. Про погоду у Козятині і не тільки
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up