Вячеслав Гончарук
Вячеслав Гончарук
0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (931)

Людство жило, живе і буде жити серед вірусів — головне не панікувати. Поради закордонних спеціалістів

Карантин, який запроваджений в Україні через коронавірус, вніс корективи в тренувальний процес легкоатлетів козятинської районної команди.

Власні джерела нам повідомили, що COVID-19 нібито виявили у мешканця одного з сіл Козятинського району. У чоловіка легка форма захворювання, тому він лікується вдома. Відповідні служби провели на подвір’ї та вдома дезінфекцію. Кажуть, що чоловік нещодавно повернувся з-за кордону.

На гарячу  лінію газети «RIA-Козятин» надійшло повідомлення від мешканців Михайлина. Вона повідомили, що три роки здавали молоко по ціні 6 гривень за літр. В березні місяці фермер, яка в михайлинців приймає молоко, встановила ціну 5 гривень за літр, а з квітня місяця вартість одного літра молока по фермерським розцінкам буде дорівнювати 4.50. Як вижити при таких цінах і до кого можна звернутися щоб встановили справедливу ціну на молочну продукцію?

Напередодні вихідних ми виїхали на вулиці Козятина, щоб подивитися, як живе місто. На відміну від перших днів карантину, коли більшість магазинів працювало, а на вулицях міста було повно людей, цього разу помітили, що правил карантину дотримувались майже у всіх місцях, де ми побували.  Виняток – черги біля банків та банкоматів. 

Поки що в аптеках на медичні маски дефіцит і невідомо чи з’являться вони в достатній кількості найближчим часом. Щоб трохи виправити ситуацію, за справу взялися громадські організації та волонтери. Вони маски шиють власноруч і безкоштовно роздають козятинській громаді. 

У четвер, 26 березня, ведуча ТСН Соломія Вітвіцька повідомила, що на коронавірус в Україні заразилося 196 людей з яких 16 – діти. Два останніх випадки захворювання дітей -  з Вінниччини та Волині. Для підтвердження слів ведучої журналістки ТСН показали відео однієї з лікарень Вінниччини. Козятинчани побачили у відеоролику ТСН приймальне відділення Козятинської центральної районної лікарні.

Розібралися. У редакцію газети «RIA-Козятин» надійшов лист від мешканців Іванківців, що на Козятинщині. У повідомленні йшлося про те, що в багатодітній родині цього села є підліток, якого батьки експлуатують непосильною працею. Він, маючи ваду руки,  носить воду. Ми побували в цій сім’ї. Про те, що вдалося дізнатися, наша розповідь

У вівторок, 24 березня, в редакцію газети «RIA-Козятин» зателефонували мешканці нашого міста. Вони повідомили, що в ЦРЛ привезли пацієнта з підозрою на коронавірус.

У зв'язку з введенням карантинного режиму у Козятині змінився графік руху громадського транспорту Слід заспокоїти пенсіонерів з приводу відміни автобуса маршруту № 1.

keyboard_arrow_up