Вячеслав Гончарук
Вячеслав Гончарук
0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (893)

Два дні ми ходили вулицями нашого міста, спілкувалися з козятинчанами та помічали проблеми. Що кинулось в очі? Про це наша розповідь.

Минулої п’ятниці, 21 лютого, в спорткомплексі залізничного училища відбувся чемпіонат Козятинської Дирекції залізничних перевезень з футзалу. Це був 10-й ювілейний турнір наймасовішого виду спорту. До господарів спортивного манежу залізничників міста Козятин приїхали футболісти залізничничних організацій Фастова та Шепетівки. Вони в форматі 4+1 визначали чемпіона паркетного футболу 2020 року

Вулицю Рєпіна, скільки пам’ятаю, висипали мешканці вулиці за власний кошт чи підприємець, який їздив донедавна своєю автівкою. Та все ж в позаминулому році сільська рада виділила 200 тисяч бюджетних коштів на поточний ремонт дороги.

У кінці минулого року вчителі України взяли старт у Всеукраїнському конкурсі «Учитель року-2020». Серед вчителів Вінниччини була наша землячка Лілія Василюк з Махаринець. Вона стала другою серед 256 учасниць Вінниччини. Ми зустрілися зі срібним призером вчительського марафону. Тільки розповідь наша про вчительські будні та плани на майбутнє люблячих дітей вчителів

Минулої суботи каратисти тренерів Дмитра Живчика та Анни Сас виступали на відкритому чемпіонаті Житомира. В змаганнях які проходили в спорткомплексі 22 міської школи взяли участь юнаки та дівчата в розділі “Куміте”

У п’ятницю, 14 лютого, відбулася 42 сесія міської ради 7 скликання. На сесію було винесено 32 питання порядку денного плюс майнові питання. Тільки найбільше наших земляків хвилювало питання підвищення тарифів на водопостачання та за якими тарифами платити за воду.

Сьогодні, 15 лютого, Українська спілка ветеранів Афганістану відзначає День вшанування учасників бойових дій на території інших держав. Козятинські ветерани Афганістану провели з цього приводу мітинг реквієм на два дні раніше. Трохи історії та як поминали героїв Козятинщини наша розповідь.

Стрітення Господнє відзначають у пам'ять про те, як Свята Діва Марія принесла до Єрусалимського Храму Ісуса Христа на 40-й день після Його народження  

Наше місто не може похвалитися природою як у Єллоустонському національному парку. Якщо в американських штатах Вайомінг, Монтано, Айдаха, в яких розташований парк, струмені води іноді сягають більше сотні метрів, то в нашому місті гейзери не більше 5-7 сантиметрів.

keyboard_arrow_up