Вячеслав Гончарук
Вячеслав Гончарук
0637364726
Журналіст-дописувач в газеті з 2014 року. Тематика - проблеми в побуті, питання пенсіонерів, висвітлення роботи органів місцевого самоврядування
Вячеслав Гончарук - Всі Статті (1992)

Кожен городник має свої переконання і рецепти садіння. Віруючі люди переконані, що до свята Благовіщення копирсатися в землі не потрібно. Винятком може бути тільки морква. Її як у болото не посієш, то погано зійде.

В неділю, 26 березня, в Житомирі завершився Всеукраїнський турнір з волейболу «Весняні канікули» серед дівчат 2008–2009 та 2010–2011 року народження. Змагання тривали 3-и дні і у них брали участь 14 команд з багатьох волейбольних шкіл України.

У п'ятницю, 24 березня, ми прощалися з Героями Віктором Кравчуком та Дмитром Хуторним. Чин поховання за захисниками України, які віддали своє життя за кожного з нас та за Батьківщину, мав відбутися у храмі святого Пророка Іллі. Наші хлопці трохи довше запланованого часу добиралися додому. Тож корективи прощання з ними вносилися на ходу.

Неділя, 19 березня стала знаковою на спортивні події і в футбольному житті нашої громади. В Ружині пройшов турнір серед ветеранів, а в спортивному залі МВПУЗТ проходив «Кубок Свободи» на підтримку ЗСУ. Хто брав участь у змаганнях і хто став призерами у нашій розповіді

Зробити власне опитування щодо того, чи варто зносити пам’ятник-танк, нас надихнула зустріч з колегами з «Вінниця Суспільне». У їхньому репортажі йшлося, що за опитуваннями, яке в соцмережах проводить міська рада, переважна більшість за те, щоб пам’ятник танкістам-визволителям міста Козятин демонтувати.

У редакцію газети «RIA-Козятин» прийшла жінка і розповіла, що працюючи в магазині, який у народі називають «На сходинках», мусила обманювати людей.

Минулого місяця Козятинська громада попрощалася з Героєм Володимиром Протосвіцьким. Загинув 20-річний воїн 10 лютого під Невельським. П’ять днів він їхав додому. 15 лютого його з почестями провели в останню дорогу, а 13 березня на могилі Героя України не стало прапорів, під якими наш земляк боронив нас і Україну.

Минулими вихідними, 18 –19 березня на базі спортивного комплексу «Здоров’я», КЗ «Вінницький ліцей -19» та ВХПТУ -5 відбувся Чемпіонат обласної дитячої ліги з волейболу серед юнаків 2008 року народження та молодше. В змаганнях взяло участь 15 команд. Хто став чемпіоном і призерами чемпіонату у нашій розповіді

У п’ятницю, 10 березня, коли ми були на вулиці Героїв Майдану, до нас звернулася козятинчанка Лідія. Вона показала вибоїну на місці латки останнього ямкового ремонту і запитала: «До кого це звернутися, щоб той, хто робив цей ремонт, переробив його за свої гроші?»

Герой України Віталій Жуківський народився і жив в селі Махаринці. В селі здобув шкільну освіту і на початку дорослого життя поїхав працювати до столиці. Смуток за рідним краєм повернув Віталія додому. В Махаринцях зустрів супутницю життя, а коли Україну став топтати російській чобіт, будучи одруженим пішов боронити нашу землю. Боронив до останнього подиху. 10 березня цього року в бою за Батьківщину Віталій загинув

keyboard_arrow_up