Продукти на дорозі, паління сміття та розпивання спиртних напоїв: про порушення правил благоустрою у Козятині

Продукти на дорозі, паління сміття та розпивання спиртних напоїв: про порушення правил благоустрою у Козятині
Фото з архіву газети
  • На сайті міської ради з'явилася інформація про те, які правила благоустрою Козятина порушують найчастіше. Їх розглядають на адміністративних комісіях.
  • Так, протягом квітня розглянули 10 протоколів про адміністративні правопорушення, складені співробітниками поліції. 

Що стосується правил благоустрою, найчастішим приводом складення протоколів про адмінпорушення по вказаній статті є торгівля у невстановлених місцях.

— Стихійні ринки – справжня катастрофа Козятина. Протягом багатьох років із нею намагаються боротися правоохоронні органи. Однак, поки що без особливих успіхів: кожного ранку вулиці Василя Земляка, Володимира Антоновича, Васьковського пістрявіють товарами (причому і продуктами харчування: молоко, сир, сметана, м’ясо, сало, риба тощо), які розташовуються прямо на дорозі – у пилюці, біля ніг людей та бродячих собак. Із таким безладом та антисанітарією борються протоколами про адмінпорушення та накладенням штрафів, — йдеться на сайті міської ТГ.

Порушенням благоустрою громади назвали правоохоронці у протоколах і спалювання сміття та зібраного гілля мешканцем Козятина, а також злив рідких побутових відходів у каналізаційний колодязь іншим містянином.

По названих справах адмінкомісія прийняла рішення про накладення відповідних статті 152 КУпАП штрафів.

Серед інших приводів для складання протоколів стали порушення статті 179 ч.1 КУпАП «Розпивання пива, алкогольних, слабоалкогольних напоїв на виробництві» (кочегар однієї із міських котелень перебував на робочому місці у нетверезому стані), що тягне за собою накладення штрафу від чотирьох до шести неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

На ринках Вінниччини порушують вимоги карантину. Серед них і козятинський
 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up