Анастасія Квітка
Анастасія Квітка
(04342)20453

Висвітлюю теми життя Козятинщини

Анастасія Квітка - Всі Статті (5066)

Жнивна кампанія на Вінниччині розпочалася зі збирання озимого ячменю. Як і зазвичай. Перші площі під цією культурою розпочали збирати на підприємствах південної та центральної частини області.

З 11 липня кафе, бари та інші приміщання ресторанного бізнесу Вінниччини повністю звільняються від диму сигарет для нагрівання (Айкосів, Гло) на рівні зі звичайними сигаретами, а також кальянами та електронними сигаретами. На порушників чекають санкції, і навіть наявність попільнички на столі є приводом для накладення штрафу. Для закладів ресторанного господарства – це 3 000 гривень у випадку першого порушення, і 15 000 гривень у разі повторного протягом року.

Комунальне підприємство «Чисте місто» повідомило про зміну тарифів на вивезення та захоронення твердих побутових відходів. Відповідне рішення виконавчий комітет Козятинської міської ради прийняв вчора, 4 липня. Тариф підняли майже на 10 гривень.Причому не тільки для мешканців міста, як повідомляли раніше, а й для жителів сіл громади

Днями поліцейські затримали на Хмільниччині 29-річного жителя Гайсинського району, який протягом кількох днів тричі обікрав супермаркет

У неділю,3 липня віряни різних конфесій вкотре зібралися разом на спільне Молитовне віче у козятинському будинку культури

Розпочалася сто тридцять друга доба героїчного протистояння Української нації російському воєнному вторгненню. Оперативна інформація станом на ранок  5 липня 2022 року щодо російського вторгнення

У цю суботу, 9 липня Козятину виповниться 148 років. Хочемо написати публікацію про трьох попередньо-діючих керманичів нашого славного міста — Висоцького, Гвелесіані, Пузиря.

Розповідаємо про можливі безкоштовні платформи для консультацій та роз'ясненняя з правових питань, додаткові відомості про надання безоплатної правової допомоги.

У вівторок, 5 липня спека в Україні триватиме. Вдень стовпчики термометрів підніматимуться до +28+34 градусів. Вночі очікується +17+22 градуси.

Невдовзі українці зможуть скористатися двома необхідними документами в застосунку Дія — пенсійним посвідченням та посвідкою на тимчасове або постійне проживання.

keyboard_arrow_up