Анастасія Квітка
Анастасія Квітка
(04342)20453

Висвітлюю теми життя Козятинщини

Анастасія Квітка - Всі Статті (3580)

Днями в лабораторії кондитерів залізничного училища було спекотно і відчувався приємний аромат кондитерських виробів. Це відпрацьовували свої кваліфікаційні пробні роботи з професії «кондитер» здобувачі освіти групи № 6 другого курсу.

У Вінницькій області, станом на 28 жовтня, виявили 460 нових випадків COVID-19. Вакцинувались – 2 658 людей. Померли 13 пацієнтів, одужали – 150.  

Сьогодні очікується +6..+14 °C, без опадів, слабкий вітер. Завтра: +7..+13 °C, cлабкий дощ, туман, легкий вітер.

Цього року на область держава спрямувала 21, 1 мільйон гривень субвенції на придбання шкільних автобусів. Кожен обладнаний місцями для дітей з особливими освітніми потребами.

У середу, 26 жовтня у нашому районі загорівся приватний житловий будинок. Про це повідомляє Головне управління державної служби України з надзвичайних ситуацій у Вінницькій області.

Роботи зі встановлення нової КНС розпочалися від минулого тижня. Вже привезли та забетонували ємкість, яку згодом опустять у виритий поруч котлован врівень із землею.

Через схід 10 порожніх вагонів вантажного поїзда на станції Чорнорудка (це друга станція після Козятина в сторону Києва) деякі пасажирські поїзди курсують із запізненням. 

У Вінницькій області, станом на 27 жовтня, виявили 579 нових випадків COVID-19. Вакцинувались – 2 652 людей. Померли 20 пацієнтів, одужали – 187. На Козятинщині за минулу добу знову зафіксували сплеск захворювання — додалося +32 нових інфікованих

У Житомирі активісти вийшли на протест під стінами АТ «Житомиргаз», обурюючись запланованим підвищенням тарифу, запланованим компанією.

Хлопця з Козятина поліція та волонтери шукали тиждень

keyboard_arrow_up