Щиро вітаємо з професійним святом ПІДПРИЄМЦІВ!

Щиро вітаємо з професійним святом ПІДПРИЄМЦІВ!

Поздоровлення адресуються енергійним, ініціативним людям, що зуміли організувати свою справу, втілити в життя нові ідеї та проекти, своєю невтомною працею активно сприяти поступальному розвитку нашої держави.

Підприємці нашого міста – це сміливі, рішучі, ініціативні люди, які створюють умови для власного добробуту і процвітанню рідного міста.

Бажаємо всім їм невичерпної енергії, натхнення і здійснення задумів, мудрості в справах та процвітання бізнесу, стабільності, добра й благополуччя особистого та і родинах!

Про свято

Традиційно, День Підприємця в Україні відзначається в першу неділю вересня. І в 2017 році це 3 число. Таке свято створене для того, щоб показати наскільки це важлива частина економіки країни, щоб підтримати підприємців України в цілому.

День Підприємця, як свято, з'явилося ще в 1998 завдяки Указу Президента № 1110/98 від 5 жовтня. З цього моменту його дуже активно і урочисто святкується величезною кількістю людей.

В статті 42 Конституції України сказано, що кожен громадянин має право займатися підприємницькою діяльністю, яка не заборонена законом. Крім цього, варто врахувати, що є кілька інших законів, які допомагають всім підприємцям країни, захищають і створюють умови для успішної роботи. Це: Закони України «Про власність», «Про підприємництво», «Про підприємства», «Про господарські товариства». У них описані основні засади для підприємницької діяльності.

Це прекрасно показує, наскільки підприємці важливі в нашій країні. А сам День Підприємця – це прекрасний спосіб допомогти і підтримати їх і надати потрібну допомогу.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up