Скільки коштує погрітися дровами?

Скільки коштує погрітися дровами?
Все більше споживачів газу переходять на опалення дровами

Скоро зима. На старті нового опалювального сезону селяни масово почали купувати дрова і відмовитись від опалення газом. А тим часом шалений попит на дрова - цього року спровокував вищу ціну

Василь із села Кордишівка ще з минулої зими перейшов на опалення будинку твердим паливом.  

– Минулого року купував машину дров у райлісгоспі за 5000 гривень, цьогоріч уже потрібно заплатити 6000 гривень. Однак підприємці просять і 6500-7000 гривень. Це в рази економніше, ніж опалювати будинок газом. Я використовую за сезон дві машини дров – це 12 кубів. Мені цього року це обійдеться в 12 тисяч гривень. А якщо опалювати будинок газом – лише в місяць лічильник накручував на 4000 гривень, щоб хоч трішки нагрітись, – каже 50-літній пан Василь.

 В лісництвах дрова діляться на сорти: м'яколистяні, твердолистяні та шпилькові.

Авторизуйтесь і читайте преміум статті

Друже! Ви читаєте преміум-статтю на сайті "РІА-Козятин". Це екслюзивна стаття нашого журналіста, якої немає в жодному іншому виданні. Ми витратили багато часу та зусиль для її написання.

Колись в майбутньому ми введемо платну підписку для читання преміум-статей. Але зараз і в найближчому майбутньому ви можете читати безкоштовно всі статті після авторизації. Авторизація дасть можливість нам з вами бути ближчими та краще знати наших читачів.

redactor

Наталія Піскуничева,
Головний редактор Kazatin.com

keyboard_arrow_up