Суд обдурив позивачку

Суд обдурив позивачку

Йдіть до кінця в пошуку правди

До редакції газети “RIA-Козятин” звернулась у вівторок мешканка Вернигородка. Жінка з обуренням поскаржилась на випадок свавілля у козятинському суді. 26 вересня вона прийшла за повісткою на судове засідання. Пані Раїса виступає позивачем з приводу отримання земельної ділянки у спадщину. На цьому засіданні Вернигородська сільська рада повинна була підтвердити чи спростувати її права на цю землю.

До жінки вийшла секретарка суду та запропонувала їй написати заяву про те, що позивачка дозволяє суду провести це засідання без її присутності. Раїса Іванівна категорично не погодилась на такий хід справи.

Маючи сумний досвід у судових засіданнях (20 років судиться за землю з орендаторкою), жінка запідозрила, що тут не все чисто. Секретарка пішла, а позивачка, так і не дочекавшись виклику на судове засідання, звернулася до редакції.

Коли ж уже вдруге, але вже з журналістом пані Раїса завітала у суд, аби залишити  заяву про те, що вона не хоче розгляду справи без неї, секретарка у категоричній формі відмовилася спілкуватися з позивачкою в присутності журналіста. Після розмови з “представницею Феміди” пані Раїса повернулася задоволена. За її словами, секретарка повідомила, що рішення суду вже є і воно на її користь і вже не треба втручатися журналістам. Миттєво обурення на Феміду у неї пройшло.

Уже вдома, розібравшись у документах, пані Раїса зрозуміла, що її таки ошукали, оскільки рішення судового засідання було не на її користь. І вона знову звернулася в редакцію...

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
  • Олег Орлуша

    нехай не ходить кругами а  крепко дасть доларами  в волохату лапу головному судді. Всі митарства закінчиться. Обійдеться дешевше для здоровя, а гаманець конкретно "схудне". Зато  нервові елітини збережуться, які ні за які гроші  не поновиш.
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up