За 19 років - перша трійня!

За 19 років - перша трійня!

У багатодітній сім’ї тепер 11 дітей

Минулого тижня на світ з’явились одразу троє немовлят — козятинчан! У вівторок їх зареєстрували, як Гліба, Кароліну і Кирила. Діти поповнили багатодітну родину Самаріних Наталії та Михайла. Тепер у них 11 дітей, 9 з яких неповнолітні.

 

Новонароджені малята зростом 48 сантиметрів, вага кожного відповідно 2,310 кг, 2,7 кг, 2,610 кг. Пологи приймали вінницькі лікарі. Мати отримала ускладнення і на даний час ще в лікарні. А малюками опікується їх старша сестра Альона.

Місцеве підприємство “Хлібзавод” виділило по тисячі на кожну дитину, оскільки батько працює саме там. За що дуже вдячна родина. Як стало відомо, міське управління сімейної, дитячої та молодіжної політики завчасно приготувало подання на депутатську сесію для виділення немовляткам візочка. Потрійну коляску вже замовили за 20 тисяч гривень і вона наприкінці тижня буде доставлена в Козятин. У середу, 22 листопада, родину відвідала делегація представників з вищевказаного управління міськради та медиків. Лікарі привезли в родину ваги, оглянули діток, дали практичні рекомендації.

Трійня на Козятинщині народилася перша за 19 років. У далекому 1998 році в родині Прусів на світ з’явилося троє дівчаток. На сьогодні це багатодітна родина. Усього дітей п’ятеро. Мати Оксана Кудайбергівна в цьому році отримала почесне звання мати-героїня від Президента України. Її дітей визнано добре доглянутими, вихованими та навченими.

Вітаємо новонароджених!!!! Бажаємо їм у незалежній Україні рости під мирним небом щасливими і здоровими. Їх мамі Наталії Самаріній бажаємо скорішого видужання і також отримати з часом звання матері-героїні.

 

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up