Жертва безглуздих дій міської влади

Чоловік на мопеді врізався в бетонні блоки на вулиці Земляка

Жертва безглуздих дій міської влади

Цієї ночі мопедист рухаючись по вулиці Грушевського здійснив правий поворот і з усієї сили, не встигнувши загальмувати, врізався в бетонні блоки, які з неділі перекривають вулицю Земляка.

За свідченнями очевидців, мопед ремонту не підлягає. Водій отримав тілесні ушкодження. За допомогою у поліцію та "швидку" він не звертався.

Маємо першу жертву свавілля міського голови. Так як влада все організувала, щоб учасники транспортного руху по вулиці Грушевського і Земляка були позбавлені можливості безпечого керування.

Чекаємо інших жертв цілеспрямованих, обезбашенних і безглуздих дій міського голови.

 

Коментарі (1)
  • Анна Ковтун

    Сам винен. Треба дивитись куди їдеш, це по-перше. А по-друге, це не свавілля міської влади... Влада , а також більшість людей міста хоче, щоб наші вулиці були чисті , а не базар на дорозі. Для торгівлі є спеціально відведені місця. Тому я на 200 % підтримую нашого мера в цьому плані... Люди, які продають, вони не розуміють або не хотять розуміти, що продаж продуктів на дорозі - це не допустимо. Що з вулиці роблять смітник ( коли всі розходяться - це особливо видно). Покупцям буде не складно піти на великий базар і купувати там ті ж самі продукти у тих самих продавців. Люди добрі, не робіть з нічого проблему .

Минулого тижня три українські команди проводили останні ігри в групах Євротурнірів.

У кишеньковій мерівській газеті є один дешевий матеріал з перекрученими фактами.

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up