Шевченка у Вінниці відстояли (в мирній акції брали участь козятинчани)

Шевченка у Вінниці відстояли (в мирній акції брали участь козятинчани)

В Козятині поки що за нього збирають підписи (на заміну Пушкіну)

 

 

Нещодавно у Вінниці влада спробувала зняти бюст Тараса Шевченка, що знаходився на Театральні площі. Невідомо, чим  керувалися у таких діях, можливо,  хотіли встановити  пам’ятник українському генію в іншому місці. Але це викликало невдоволення у людей. Вже минулої неділі група ентузіастів повернула бюст Кобзаря на постамент. Серед активістів було четверо козятинчан. Юрій Ярун, прихильник того, щоб у нашому місті теж стояв бюст Т. Г. Шевченка, коротко розповів про подію:

— Дуже здивувався, що людей на  цьому, так званому віче, було дуже мало. Більше поліції, ніж активістів, але вона нам не протидіяла. Після виступів  мітингарів бюст Тарасу швидко встановили на старе місце. На цьому все скінчилося.

Знаючи про його ініціативу замінити у козятинському скверику погруддя Олександра Пушкіна бюстом  Кобзаря, запитали про те, як рухаються справи.

— Поки що збираємо підписи, - відповів Ю. Ярун. —- Далі будемо виходити на Козятинську  міську раду з письмовою заявою. Але наша позиція тверда. У нас достатньо своїх геніїв, що заслуговують на вшанування.

Зважаючи на те, як наша влада розпорядилася іменами видатних козятинчан при перейменуванні вулиць, то можна передбачити, що ця ініціатива навряд чи знайде відгук у міській раді. Інше питання, чому саме у центральному парку, який вже  настільки жалюгідний, що його ледве сквериком можна назвати?  Адже  Центральна площа,  де зняли пам’ятник Леніну, досі порожніє.  

Чи дехто чекає, що  часи повернуться  і можна знову буде його “забабахати” на середину площі?

Олександр Фронзак

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших
Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up