Тема року: зняття з депутатів недоторканності

Тема року: зняття з депутатів недоторканності

Виключно притягнення народного депутата до кримінальної відповідальності має бути приводом для зняття депутатської недоторканності

Про це заявив колишній генпрокурор України Святослав Піскун в ефірі телеканалу NEWSONE.

— Можна зняти недоторканність з нардепів, тільки якщо їх притягують до кримінальної відповідальності і є відповідна постанова і рішення правоохоронних органів. Але цього робити не можна, коли він їде на сесію ВР або виконує свої депутатські повноваження з політичної точки зору у себе на окрузі, захищаючи людей, - сказав він.

На думку Піскуна, половина депутатів просто не добереться до сесії ВР у разі зняття недоторканності, так як "будь-який поліцейський, слідчий випише йому повістку, що він в такий-то час має прибути туди-то, і він буде 12 годин сидіти і чекати виклику, а в цей час буде активно працювати сесія ВР".

Піскун пояснив, що розмови навколо зняття депутатської недоторканності — це піар-кампанія влади, яка намагається зробити вигляд, що виконує дані під час Майдану обіцянки. Екс-генпрокурор вважає, що зняття недоторканності призведе до втрати парламентаризму, тому це питання і не вирішується.

Раніше Президент України Петро Порошенко заявив, що не бачить причин для зволікання зі скасуванням депутатської недоторканності, і додав, що це має статися вже в 2018 році.

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up