Стаматологи відзначають свій день

Стаматологи відзначають свій день

Один з перших приватних ортопедів-стоматологів Володимир Нудний

Важливими принципами у роботі лікарів-стоматологів є надання кваліфікованої якісної допомоги, ефективне знеболення, уважне ставлення до пацієнта, створення невимушеної  обстановка для  комфортного лікування зубів.

Сьогодні, в День стоматолога, згадаємо про лікаря в Козятині, який першим у 1994 році отримав ліцензію на приватну практику по ортопедичній стоматології. Це Володя Нудний. Сьогодні ми публікуємо фото його маленького колективу клініки “Стоматол і Я”. До речі, його син Олександр також на сьогодні стоматолог.

— Наш медичний персонал кабінету постійно займається самоосвітою: курси підвищення кваліфікації, тематичні семінари, вивчення та застосування нових технологій в області стоматології, — каже Володимир Нудний. — Використовуємо, як і всі сьогодні, сучасні  високоякісні матеріалами. Цінова політика гнучка, пацієнту пропонується кілька варіантів лікування та протезування, аби він самостійно міг вибрати. Лікуємо, протезуємо, надаємо профілактичні процедури, робимо естетичне відбілювання.

Зараз в місті дев’ять приватних зубних кабінетів, в районі — п’ять.

Газета “RIA-Козятин” вітає всіх стоматологів Козятинщини з професійним святом. Бажаємо здоров’я та вдячних пацієнтів.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up