"Вбили Сашка "Білого" ? Надто в клінч увійшов Музичко з Аваковим"

"Вбили Сашка "Білого" ? Надто в  клінч увійшов Музичко з Аваковим"

"Крапка в розслідувані не поставлена до сих пір. І не буде поставлена, поки міністром в МВС Аваков", - пише на своїй сторінці у Facebook волонтер Роман Сініцин, передають

Широкино и Лебединское по нам работали 120-ые миномёты. Один боец 300, один 200.
Продолжайте сочувствовать Кемерово

Рівно чотири роки тому було вбито Сашка "Білого" Музичко. Вбито при досі не зрозумілих обставинах.

 

Олександр МузичкоОлександр Музичко

"Надто в сильний клінч тоді увійшов Музичко з Аваковим, доходило до взаємних публічних обіцянок повісити як собаку з однієї сторони і розібратись з іншої. Сашко прямо заявляв, що його можуть вбити менти. Ну і Аваков розібрався. Приїхали соколята з Києва і застрелили.

27 березня 2014 року Рівненська міська рада оголосила загибель Олександра Музичка політичним вбивством і закликала міністра внутрішніх справ Арсена Авакова подати у відставку. 31 березня 2014 року таку ж заяву зробила і Луцька міська рада.

Під час першої чеченської війни в 1994 році Музичко командував загоном УНА-УНСО "Вікінг", який воював у складі підрозділу Шаміля Басаєва у Чечні проти російських окупантів.

До Сашка можна відноситись по різному. Але впевнений, що Білого дуже не вистачало в АТО, особливо в квітні - червні 14-го, коли боєздатних підрозділів і "обстріляних" командирів на усю країну було обмаль. А Сашко вмів воювати. І любив воювати."

Опублікував: Олег Устименко

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, Telegram та Instagram.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up