Які прізвища у волонтерської допомоги

Які прізвища у волонтерської допомоги

З передової передають щирі вітання козятинським волонтерам. Щира подяка всім, хто долучився до допомоги, яку отримали нещодавно наші захисники: Ельвірі Вариводі, нашій співвітчизниці, що проживає в США, Світлані Байраковській та Сергію Скалецькому

Також низький уклін голові села Сухостав Михайлу Олійнику. Велика вдячність ПРАТ “Козятинм’ясокомбінат”, ПРАТ “Козятинхліб”, локомотивному депо станції Козятин. Побажання всіляких гараздів за допомогу приватним підприємцям: А. М. Петренку, Т. Б. Радіній, О. М. Данилюку, О. В. Шубовичу,  І. С. Корнійчуку,  В. С. Гаврилюку, С. В. Шнайдрук,  І. Г.  Жорноклей, О. І. Закревській. Окрема подяка головам агропромислових підприємств: М. В. Стратійчуку, В. С. Гріневічу, В. І. Шубовичу, М. А. Харенко,  В. В. Савчук, А. М. Безбаху.

До акції з відправки допомоги в АТО долучилися вихованці навчальних закладів Козятина. Серед них школа №1, школа №2, ліцей-школа, ЗНВК №3. Подяка від воїнів АТО тим волонтерам, що організували збір і доставку в потрібний час і в потрібне місце. Це відомим у нас в районі Йосипу Йосиповичу Ясипчуку, Івану Івановичу Демчуку, Володимиру Романовичу Буцію, Інні Сергіївні Наумовій.

— З такими патріотами не страшні ніякі вороги, — стверджують наші захисники. —

Разом — до перемоги! Слава Україні! Слава Грузії!

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up