kazatin.com
(04342) 2-04-53
kazatin.com - Всі Статті (217)

У Козятині синоптики прогнозують до 4 градусів тепла, вдень невеликий дощик. 24 січня відзначається день пам’яті преподобного Феодосія Великого. У народі цей день називався «Феодосієве тепло». Якщо на Феодосія була відлига, то готувались до затяжної весни.

«Морози в Україні протривають до Івана, до 20-го січня. 21 січня прийде до нас інша повітряна маса, явно тепліша, тому метеозалежним людям - приготуватися, бо стрибок буде значним: від -20 градусів вночі до +1+3 градусів вдень!  Гріємося, валяємося на диванах, гуляємо на морозі - усім комфортних вихідних)» – написала на своїй сторінці у фейсбуці синоптик Наталка Діденко.

На сайтах з пошуку роботи переглянули вакансії, які є на сьогодні у Козятині. Хто має шанси знайти роботу навіть у карантин?

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 10 січня. Вчора в Україні виявили п'ять тисяч 11 випадків, у Вінницькій області зафіксували 69 нових хворих.

Чи надовго до нас навідався антициклон і яку погоду він нам принесе?

З 1 січня підвищилась мінімальна пенсія для 65-річних людей. Про це повідомила заступник начальника Головного управління Пенсійного фонду Вінниччини Лариса Дика.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 9 січня. Вчора в Україні виявили чотири тисяч 846 випадків, у Вінницькій області зафіксували 61 новий випадок.

Сьогодні, 9 січня, християни відзначають день Стефана, а у Таїланді — День дітей.До вашої уваги традиції та прикмети в цей день — дізнайтеся, що можна і не можна робити.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 6 січня. Вчора в Україні виявили 6 тисяч 911 випадків, у Вінницькій області зафіксували 158 нових хворих.

Погода в січні 2021 року буде дуже контрасною, очікуються різкі коливання температури. В першій половині цього місяця очікувати мороз і снігопади – марна справа. А от в другій половині погода кардинально зміниться. Температура повітря почне різко знижуватися, в більшості областей почнуться снігопади. 

keyboard_arrow_up