kazatin.com
(04342) 2-04-53
kazatin.com - Всі Статті (398)

На вибір «Укрпошта» пропонує варіанти з путіним, червоною калиною, песиком Патроном та популярними висловами. Дізнавайтеся де та як проголосувати за наступну марку.

Мешканець Калинівки зберігав у власному гаражі бойову гранату Ф-1, запал до неї та понад 100 набоїв калібру 5,45 мм. Під час вилучення зброї поліцейські виявили значну кількість гуманітарної допомоги, більшу частину якої чоловік не скерував за призначенням.

Сьогодні, 15 травня, в Україні очікується вітряна погода. Вітер буде рвучким часом із сильними поривами, північно-західного напрямку. Дощів в нашому регіоні не очікується.

З четверга, 12 травня, Укрзалізниця відкриває попередній продаж квитків на 20 діб на деякі рейси.

Колеги і друзі нашої редакції  підготували добірку перших шпальт і короткий зміст матеріалів, які виходили 6 травня від британських, американських та інших журналістів.

З міркувань безпеки тимчасово обмежено продаж залізничних квитків через партнерські сервіси: Приват Банк, Tickets.ua, Proizd.ua та інші.

У провідну неділю люди згадують душі померлих в першу після Великодня неділю. А другий тиждень після Пасхи називають поминальним тижнем.

Про прогноз погоди у перший день травня написала синоптик Наталка Діденко на свіоїй сторінці у фейсбуці.

Учасники театрального «Dreams» та їхній керівник Аліса Машевська вітають усіх з Великоднем. Усі вони зараз перебувають в інших країнах, але дуже сподіваються, що скоро повернуться додому

Цьогоріч Великдень відзначатимуть зі змінами. Ці корективи внесла війна. Поліція звернулася до вірян та просить з розумінням поставитися до заборон та правил, адже це може вберегти життя.

keyboard_arrow_up