kazatin.com
(04342) 2-04-53
kazatin.com - Всі Статті (280)

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 1 серпня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,2 мільйона, одужали — 2,1 мільйона. За добу виявили 484 випадки по країні, з них 18 на Вінниччині.  

Музей Повітряних Сил Збройних Сил України запрошує гостей на День відкритих дверей. Обіцяють показати найбільшого у світі бойового гвинтокрила. День відкритих дверей пройде цієї неділі, 1 серпня. Початок об 11 годині. 

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 25 липня.

Починається пора помідорів, а вони – основний інградієнт страви іспанської кухні – гаспачо. Цей суп ідеальний для літа, оскільки він легкий, але одночасно ситний. Пропонуємо спробувати його приготувати за рецептом відомого кухаря Євгена Клопотенка. 

Сьогодні, 25 липня синоптики прогнозують у Козятині помірно теплу погоду з захмареним небом. А щодо опадів інформація на різних сайтах різниться.

На одному із найпопулярніших українських сайтів з публікації безкоштовних оголошень переглянули, що козятинчани віддають безкоштовно. Подивіться, може вам щось згодиться.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 24 липня.

Розпочали прийом документів для надання в поточному році часткового відшкодування витрат, в розмірі % вартості, за закуплену установку індивідуального доїння або (та) холодильну установку  вітчизняного виробництва. Виплату можуть отримати люди, які  мають трьох і більше зареєстрованих молочних корів.

В Україні станом на 23 липня зафіксували 2 247 419 випадків коронавірусної хвороби COVID-19. На Вінниччині плюс вісім нових випадків за добу.

«Спека відчепилася, атмосферний фронт пішов геть, низький тиск змінюється підвищеним, хмар меншає, сонця більшає. Ось такі чудові новини – на найближчу синоптичну ситуацію в Україні.» – написала на своїй сторінці синоптик Наталка Діденко.

keyboard_arrow_up