kazatin.com
(04342) 2-04-53
kazatin.com - Всі Статті (316)

Сьогодні, 24 жовтня, Міністерство охорони здоров'я оновило карту зон адаптивного карантину в Україні. В яких зонах знаходяться регіони та яка ситуація на Вінниччині — у матеріалі.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 24 жовтня. Кількість інфікованих COVID-19 людей сягає понад 2,6 мільйона, одужали — 2,3 мільйона. За добу виявили 20 тисяч 791 випадок по країні, з них 422 на Вінниччині.

Порівняли для вас погоду на двох сайтах. На обох синоптики одностайні – сонця, схоже, сьогодні не побачимо, але відчуємо пориви вітру до 14 м\с

Пропонуємо вам трохи розважитися і подивитися, що віщують зорі. Можливо, цей гороскоп підштовхне вас до якихось позитивних змін чи правильних рішень

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 17 жовтня.

Порівняли для вас погоду на двох сайтах. На обох синоптики одностайні – дощі не буде.

Кабінет Міністрів України вніс зміни до постанови №1236, які передбачають посилення правил для пасажирських перевезень у регіонах зі значним поширенням COVID-19.

Міністерство охорони здоров'я України повідомило нові дані про ситуацію з коронавірусом в країні станом на ранок 16 жовтня.

«Ніяких страшних какабек поки що не передбачається, осінь, як осінь – зріла, стримана, з сумочкою, повною блискучих каштанів, з короткою стрижкою, пофарбована у рудий колір, в окулярах через тумани і в високих кросівках, щоб буцати листя.» – пише про погоду на найближчі дні синоптик Наталка Діденко

Пропонуємо вам розважитися і почитати гороскоп на сьогодні. Можливо саме сьогодні зірки готують вам сюрприз

keyboard_arrow_up