Гурток військової історії об’єднує юних патріотів

Гурток військової історії об’єднує юних патріотів

Дізнатися цікавинки з всесвітньої військової історії, розібрати автомат Калашнікова та взяти участь у військово-польових зборах можна в Козятинському центрі дитячої та юнацької творчості.

 

 

Про це вже розповідала “RIA-Козятин” в своїх публікаціях. І сьогодні ще одна зустріч з юними  патріотами.

— Наш гурток всесвітньої військової історії розпочав свою роботу у вересні минулого року, — розповідає газеті керівник цього гуртка Андрій Горниш. — Ми вивчаємо історію військового мундиру, зброї, спорядження, облаштунків, військової уніформи всіх часів, армій, народів, епох. Зокрема, приділяється особлива увага українській армії.

У Козятині ще ніколи не було такого досвіду. Усього у гуртку 15 учасників, є дві дівчинки. Розповіли про своє захоплення Богдан Кучер — командир загону, Роман Гладунець, Дмитро Бондарук, Віталій Колбасінський, Олексій Юрчук і  Дмитро Гапонько — наймолодший учасник гуртка. Йому всього 9 років. Більшість з хлопців бачать себе в майбутньому військовими.

Юним патріотам дуже подобаються заняття у гуртку.  Їм цікаво вивчати військову історію, військову справу, розбирати й збирати автомат Калашнікова, їздити на військово-польові збори. Кожен власноруч змайстрував собі  “зброю”, підібрав форму. А також майбутні захисники вітчизни дізналися багато цікавих фактів про зброю, війни, бої.

Загін після інтерв’ю вирушив на збори на стадіон. Це були вже треті польові навчання. На минулих учасники гуртка навчались копати особистий окоп піхотинця, шукали щупом міни та ходили в атаку на зелені насадження.

— Коли ми бігли в атаку, то здавалося, що по нас й насправді стріляють та можуть поранити! — у захваті згадує командир загону Богдан Кучер. — Долучайтеся до нашого гуртка! Це дуже цікаво й корисно! Ми займаємося фізичним й інтелектуальним розвитком. А в наш час дуже важливо бути обізнаними та сильними, щоб захищати своїх рідних і Україну!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
«Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших Спорт на честь  30-річчя виводу військ з Афганістану Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану Митецьке юнацство Козятина. Замовкне  молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні

Новини Козятина за сьогодні

10:24 "НЕБЕСНА СОТНЯ – АНГЕЛИ, ЯКІ ТРИМАЮТЬ УКРАЇНСЬКЕ НЕБО": ПАМ'ЯТЬ ЗАГИБЛИХ НА МАЙДАНІ ВШАНУВАЛИ АКЦІЄЮ 09:39 Сунуть снігопади та морози: синоптики попередили про раптове погіршення погоди 08:34 Куди жалітися на поліцейського чи прокурора? Зібрали всі адреси та телефони для скарг 18:34 «Муніципальна няня»: деталі, умови та розмір виплат Від читача 08:34 Допоможіть,хто може! 15:25 У Вінниці планують придбати 128 світлофорів за півтора мільйони, а в Козятині не має жодного 15:22 Релігія є предметом поклоніння, бідніх щоб не вбивати багатших 14:39 Спорт на честь 30-річчя виводу військ з Афганістану 13:50 Митецьке юнацство Козятина. Замовкне молодь-зникне нація,за що ж ми воюємо ? 13:07 За 7 днів — 6 малюків 12:47 15 пронизливих цитат Ліни Костенко, наповнених мудрістю та силою 11:32 «Думали, що це хвороба наркоманів і проституток». Вінничанин привіз із заробіток ВІЛ
Дивитись ще keyboard_arrow_right
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up