Працюють додаткові волонтерські центри

Працюють додаткові волонтерські центри

Зібрані посилки на передову нашим землякам і добровольчому батальйону ОУН

 

Волонтерський центр “RIA-Козятин” звернувся до керівництва ринку “Хлібодар” відкрити свою філію. Нам пішли назустріч і на ринку відвідувачі та працівники долучились до волонтерської діяльності — придбали цигарки (Прима), сірники, свічки, цукерки типу карамель, рукавиці робочі та інші речі, що вважали за потрібне, та передали хлопцям, що перебувають в зоні бойових дій.

На сьогодні центр діє в адмінкорпусі ринку “Хлібодар”.

Солдати України та центр Волонтерської допомоги “RIA-Козятин” вдячні за порозуміння і дякують всім, хто долучився до збору новорічної передачі нашим захисникам на сході України.

Окрема подяка ПРАТ “Козятинський м’ясокомбінат”. Це підприємство ніколи не відмовляє і долучається до волонтерської діяльності, направленої на допомогу солдатам ЗСУ. Так і цього разу на передову передані консерви та ковбаси загальною вартістю на 16 тисяч гривень.

Долучилась лікарня відновного лікування. Медперсонал також зібрав передачу воїнам.

За це всім велика подяка.

У організації, установи та підприємства, в які ми звертались, наприклад, в суд, рекомендували подати офіційний лист на ім’я керівника і “вони все організують”. Від такої співпраці ми відмовляємося. Вважаємо, що це не є волонтерська діяльність і паплюжить честь і гідність волонтерів. Що таке “Волонтер” яскраво демонструють вище вказані новостворені волонтерські центри.

До речі, в “дровах” (кафе в ценрі міста Козятина) представники нацменшини на наше прохання заявили, що кожної неділі або один раз в тиждень відправляють посилки, волонтерствують. Ми їм дякуємо і не сумніваємося, що вони добросовісні волонтери.

У свою чергу з передової солдат (псевдо “Шило”) з п’ятого батальйону ДУК шле свої вітання козятинчанам і дякує волонтерському центру “RIA-Козятин” за сприяння в боєздатності воюючого підрозділу Збройних сил України.

Перші почилки відправлені нашому земляку Сергію Трофимчукук та батальйону ОУН.

Окрема подяка волонтерському центру Миколаївської школи та ГО "Рідне місто" за поробки і малюнки дутей з Іноваційного центру розвитку дитини.

 

0
0
0
0
Популярне у Козятині Популярне у Козятині
Козятинець на «Lanos» збив пішохода Козятинець на «Lanos» збив пішохода
Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Козятинській СБУ з бюджету дали 300 тисяч?! Ці сміливі роботи не щадять нікого Ці сміливі роботи не щадять нікого Матері Матері Влада оголосила війну ФОПам Влада оголосила війну ФОПам
Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up