Школярі мерзнуть на уроках

Школярі мерзнуть на уроках

З початку тижня вночі мінус або нуль. За три дні тільки в середу включили газові котельні, хоча могли це зробити відразу. Інші розкочегарювати ще не спромоглися

Чи зжаляться в міськраді і продовжать опалювальний сезон — залишається під питанням. А поки що надія на директорів шкіл, які скорочуватимуть уроки в класах і відпускатимуть дітей додому.

Ось що про це пише у себе на сторінці у Фейсбуці екс-мер Гвелесіані: “Ці шарикови зраділи теплу на початку квітня і "розпорядилися" припинити опалення в школах, дитсадках і лікарнях . Що їм до здоров'я дітей, хворих і немічних з терцентру? Головне — зекономити "бабло", щоб було звідки красти. Скільки іще "радників" потрібно нашому "велетню думки", аби розтлумачили йому — на дітях, хворих та немічних економити гріх. Для цих людей головне — це тепло, як фізичне, так і душевне. Але ні "шариковим", ні оточуючим їх "швондерам" не дано зрозуміти, що головна цінність в житті не гроші, а люди. Не посади, а повага людей. Я пишаюсь тим, що вдалося свого часу вберегти козятинців від так званого "централізованого" опалення і захистити від "турботи" нинішньої влади”.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі
Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
keyboard_arrow_up