Софійка Андрущенко  стала “Міні-Міс року”!

Її щастя — це праця всієї родини, вихователів і тренерів

 

Софійка Андрущенко  стала “Міні-Міс року”!

Завершився конкурс від газети “RIA-Козятин” під назвою “Міні-Міс-2017”. Він тривав десять місяців. Учасниками стали 38 дівчаток Козятинщини віком до 10 років. Третє місце в конкурсі зайняла Елеонора (набрала 224 бали в голосуванні на сайті)

На другому місці (фото знизу)  — Адріана (564).

На першому місці мешканка міста Софія Андрущенко (726 голосів).

За умовами конкурсу, фото переможниці розміщене на календарі 2018 року від редакції “RIA-Козятин”. “Міні-Міс” сидить серед зелені і квітів на гойдалці і в руках тримає собачку — символ 2018 року. На роль господарки року погодилась дати свою улюбленицю Боніту наша землячка Марина Пащенко. Фотограф — Євгеній Лукашук.

Нашій героїні 4 роки. Це весела дівчинка, від якої відчуваєш позитивну енергію. Вона дуже комунікабельна. Розповіла, що вивчає англійську мову. Ходить на танцювальний гурток та тренується у гімнастичному залі. Допомагає няньчити 9-місячного братика Тихона. Отож, по-англійськи вільно розповідає про себе, може станцювати під будь-яку музику, та робить “коробочку, мостик і розтяжку”! Її мрія — мати жовтеньке плаття, як сонце і стати русалкою, яка потім перетворюється на принцесу.

Не зважаючи на свій юний вік, справи наповнюють її життя, яке розписане на дні, хвилини і години. Весь час її супроводжуть дорослі: мама Віра, тато Віталій, бабусі Алла і Надія, прабабуся Надія та прапрабуся Галина. Міні-Міс має вже своїх улюблених виховательок —  Юлію Сергіївну і Тетяну Василівну з садочка №5.

Здавалось би, вона не приймає рішення особисто, але все, що пропонують дорослі, які її оточують, вона втілює в життя з повною віддачею. Отож дорослі розуміють, що їй потрібно! І вона скрізь отримує призові місця — найкраще танцює, найкраще співає, найкраще розмовляє, найкраще зі своєї вікової категорії дівчаток виконує гімнастичні вправи, найцікавіше дивиться на життя, а ще — стала переможницею нашого конкурсу “Міні-Міс-2017”. І вона зі щирою дитячою вдячністю обнімає тата, маму, бабусь, вихователів і тренерів. Це дає Софійці повне право на мрію — бути русалкою і принцесою. У неї найчудовіша мрія для такого юного віку!

У ході ексклюзивного інтерв’ю, яке наша героїня дала газеті, вона побажала своїм одноліткам багато подарунків у новому році.

А ми в свою чергу бажаємо їй мирного неба, здійснення мрій, подальшої родинної опіки.

Яскраво можна стверджувати, що благополуччя дітей визначає родина. Це і є спадкове виховання поколінь. Коли одне накопичує кращі якості і передає наступному. Ми ж спостерігаємо, як ще молоді тато і мама, які в собі вібрали кращі традиції сімейного виховання, вже втілюють мудрість і спадковість поколінь у своїй дочці.

А це спонсори календаря, наші рекламодавці. До речі, календар буде роздаватися всім, хто захоче придбати перший номер газети "RIA-Козятин". 

 

Коментарі (5)
 • Влад Лісовий

  https://www.youtube.com/watch?v=0Cl9C19u2Yc/

  Trio: Da da da ich lieb dich nicht du liebst mich nicht aha aha aha

  Вера Павленко reply Влад Лісовий

  Ha ha ha

  Вера Павленко reply Влад Лісовий

  Yak is not competent written ...
 • Аллочка Павленко

  Дуже гарний плакат))))  а модель ще краща!
 • Софія

  Календар - супер. Дівчинка - красуня!

Календар стане хорошим помічником для кожного, якщо вміло ним користуватися

Під час новорічних свят, ідучи вулицею Героїв Майдану, почув розмову групи жінок біля новорічної  ялинки.

Депутати вирішили це на позачерговій сесії.

Голова села 3 роки не платить жодної копійки за газ і він правий

Не пропускай новини — долучайся до нас на Facebook
keyboard_arrow_up