Такі вчинки неможливо замаскувати

Такі вчинки неможливо замаскувати

У спілкуванні з громадою застосовує терор, бакланить, пробиває шини,

ображає ветеранів війни з Росією, залякує підприємців

Наші публікації про заборону писати та здійснювати професійну журналістську діяльність набули розголосу. З метою забезпечення особистої безпеки, використовуючи професійний досвід роботи в поліції України, журналістами точно встановлено, що словесні погрози заборонити писати здійснено в інтересах держпосадовця, голови райради (в народі Мафік). Зваживши всі “за” і “проти”, ми подали офіційний запит вказаній особі “уповноважував він, чи ні залякувати журналістів за місцем проживання”.

А щоб не спокушати душу, гарантуємо більше не писати про Мафіка. Тепер будемо писати про рижого.

У своїй звітності на шпальтах газети, що належить Юрчишину, він опублікував статистику про зібрані волонтерські кошти в сумі 12 мільйонів гривень. Відзвітував лише за чотириста тисяч, де зникли інші кошти, невідомо.

Закликаю ветеранів війни з Російською імперією долучитись і змусити голову райради прозвітувати, куди він “впулив” волонтерські кошти.

Слідкуйте за новинами Козятина у Facebook, TelegramInstagram та Viber.

Коментарі (1)
 • Ginette Dern

  Сервіс відкритих позикових пропозицій про особисті гроші ([email protected])  юридична угода надає гроші по всій країні без гарантій у межах від € 2000 до € 7 000 000 з контрактом.

  Я створюю особовий банк для фінансування та позики на пропозицію грошей, я підтверджую державу

  Я пропоную особисті грошові позики всім серйозним людям, які можуть погасити процентну ставку у розмірі 3%, я даю всі типи грошей, незалежно від вашої потреби в грошах

  зв'язатися: [email protected]

Найчастіше Найчастіше
Новини за сьогодні
Новини Козятина за сьогодні
Дивитись ще keyboard_arrow_right
keyboard_arrow_up